Jelenią Górę odwiedziła dziś Marszałek Senatu Małgorzata Kidawa-Błońska. Podczas swojej wizyty wyraziła poparcie dla Jerzego Łużniaka w nadchodzącej drugiej turze wyborów.
Przyjechałam tu, aby zaapelować do wszystkich, by wzięli udział w wyborach w niedzielę. Te wybory są bardzo ważne. To od Państwa głosów będzie zależało jak miasto będzie się rozwijało. W Jeleniej Górze jest świetny kandydat na prezydenta, świetny prezydent. Dlatego należy na niego zagłosować, by z optymizmem i nadzieją patrzeć w przyszłość. Takie miasto zasługuje na jak najwięcej, a Jerzy Łużniak jest gwarantem tego, że taka będzie Jelenia Góra. - mówiła podczas spotkania Marszałek Senatu Małgorzata Kidawa-Błońska.
Powodem wizyty Pani Marszałek w Jeleniej Górze jest również dwudziestolecie wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Z racji faktu, że w Jeleniej Górze znajduje się szkoła im. Unii Europejskiej, to właśnie to niej po konferencji prasowej udała się zaproszona do stolicy Karkonoszy przedstawicielka Parlamentu.
Ze spotkania prowadziliśmy dla Państwa transmisję na żywo:
# Marszałek Senatu Małgorzata Kidawa-Błońska z poparciem dla Jerzego Łużniaka
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
ch kogo obchodzi poparcie baby ktra w jeleniej moze byla kiedys na urlopie albo spędzie tuska a o problemach jeleniej ma takie pojecie jak przecietny mieszkaniec jeleniej o problemach bilbao.
Ja bym się wstydził mieć takie poparcie. Wykazała się wybitną inteligencją biorąc udział w wyborach prezydenckich .
Warszawska chołota zaczyna zjeżdżać się
...... grubawa glupawa ale kidawa jak ja tej baby nie lubie ....... niech jej ten klaun luzniak pokaze publiczna tolaete w miescie dostosowana dla potrzeb osoby na wozku inwalidzkim ..... PATOLOGIA na kaczych lapach
Brakuje jeszcze poparcia Prezydenta Tysiąclecia specjalisty od .....
Jakby natura chciała to by rzucała kamieniami.
Ło matko bosko! To już nie ma u platfusów mądrzejszych?
Prawie prezydent przyjechała poprzeć prawie pracowitego.
Powinien wygrać ktoś z poza układu i zrobić czystkę w tym zapyziałym urzędzie prześwietlić wydatki i marnowanie kasy.
Kidawa-Błońska podczas swojej kampanii na prezydenta pokazała swoją bezgraniczną bezmyślność. Przynosiła wstyd wszystkim dookoła na każdej konferencji. Jak bardzo musi być uwikłana w mafijne układy?
❤️Dla Pani Marszałek
Ale poparcie...wstyd!!!.
ch kogo obchodzi poparcie baby ktra w jeleniej moze byla kiedys na urlopie albo spędzie tuska a o problemach jeleniej ma takie pojecie jak przecietny mieszkaniec jeleniej o problemach bilbao.
Ja bym się wstydził mieć takie poparcie. Wykazała się wybitną inteligencją biorąc udział w wyborach prezydenckich .
Warszawska chołota zaczyna zjeżdżać się