Wygląda na to, że trwający kilka lat koszmar kierowców wreszcie się skończy.
Mowa o przebudowie drogi wojewódzkiej nr 297 z Lwówka Śląskiego przez Mojesz, Pławną, Golejów, Wojciechów do Pasiecznika. Jak informuje portal lwówecki.info w połowie lutego br otwarto oferty w ramach przeprowadzonego przetargu i okazało się, że każda z ofert przekracza zarezerwowane w budżecie środki. Kilka dni później radni sejmiku postanowili wesprzeć inwestycję kwotą 60 milionów złotych, czyli dokładnie tyle ile brakowało do najtańszej z ofert.
- Dolnośląska Służba Dróg i Kolei przez kolejne miesiące analizowała oferty czy spełniają wszystkie wymagania, czy dołączono do nich wymagane dokumenty. Dopiero w ubiegłym tygodniu na platformie zakupowej pojawiło się Ogłoszenie o Wyborze Najkorzystniejszej Oferty. Wybrano – co wobec powyższego wydaje się oczywiste – najtańszą ofertę złożoną przez Polbud-Pomorze - informuje lwówecki.info.
Wykonawca wejdzie na plac budowy najprawdopodobniej w ciągu kilku najbliższych tygodni. W związku z prowadzonymi pracami z pewnością pojawią się utrudnienia w ruchu. Zgodnie z pierwotnymi założeniami DSDiK inwestycja ma się zakończyć w przeciągu 4 lat od daty podpisania umowy.
# Jest decyzja w sprawie przebudowy drogi wojewódzkiej
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
4 lata, taki odcinek?????? Serio???
A może ktoś by się zainteresował drogą z Jeleniej Góry do Łomnicy ??. Wydaje się, że jeden pas świeżo wyremontowany ma już ostatnią warstwę położoną a jest pofalowany jak fale Dunaju. Ktoś to chyba spartolił
Droga 297 z Jeleniej do Lwówka to jeden wielki wstyd, i pokaz partactwa. Ta droga zrojnowana jest od dawna, ewentualne pseudo reperacje robione byly po najnijszej linii oporu. Odpowiedzialne za takie zaniedbania osoby powinny miec dozywotni zakaz piastowania stanowisk państwowych.
4 lata to pewnie zapiszą się w księdze rekordów Geenessa. BRAWO MY!
4 lata, taki odcinek?????? Serio???
A może ktoś by się zainteresował drogą z Jeleniej Góry do Łomnicy ??. Wydaje się, że jeden pas świeżo wyremontowany ma już ostatnią warstwę położoną a jest pofalowany jak fale Dunaju. Ktoś to chyba spartolił
Droga 297 z Jeleniej do Lwówka to jeden wielki wstyd, i pokaz partactwa. Ta droga zrojnowana jest od dawna, ewentualne pseudo reperacje robione byly po najnijszej linii oporu. Odpowiedzialne za takie zaniedbania osoby powinny miec dozywotni zakaz piastowania stanowisk państwowych.