W najbliższą niedzielę jeleniogórzanie zadecydują kto przez kolejne lata będzie ich gospodarzem. Dziś kandydat na urząd prezydenta Hubert Papaj oficjalnie zakończył kampanię wyborczą. Zobaczcie co miał do powiedzenia.
Kampania wyborcza miała wiele emocjonujących elementów. Powoli dobiega końca, bowiem już w najbliższą niedzielę rozstrzygnie się kto zaskarbił sobie większe zaufanie wśród mieszkańców Jeleniej Góry.
To była ostatnia kampania wyborcza kandydata na prezydenta Jeleniej Góry Huberta Papaja. W krótkim podsumowaniu kandydat zwrócił uwagę na cenne informacje uzyskane od mieszkańców podczas bezpośrednich rozmów. Podziękowania powędrowały również do współpracowników z Koalicji dla Jeleniej Góry.
Więcej w materiale filmowym:
# Hubert Papaj - ostatnie spotkanie przed wyborami
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Hubert Papaj - niewybieralny, narcystyczny, populistyczny. Tragedia.
To samo można powiedzieć o Łużniaku, idealne podsumowanie.
Tłumów na tym spotkaniu nie było. Tyle otrzyma głosów co kot napłakał. Papaj miał już swoje pięć minut w rządzeniu miastem i sukcesów nie było. Jaki z niego bezpartyjny? Wyraźnie widać że mu po drodze do posu.
Tyle, że tylko w przypadku HP to prawda...
Oczywiście po drodze do pisu
jezusie weźcie z afisza ten brunatny płaszcz Janica - "halooooo musicie się trzymać posylam wam dwaaaaaa plutony ss" A gdzie Estecha UPS esteRRa Nowak? czyżby pieje z tatusiem na portaliku i nawija tani makaron na uszy jadąc po obecnym prezydencie?
Jeśli ktoś jest słabo zaradny i ogarnięty, trudno mu się żyje w Jeleniej to P.Papaj nic w jego życiu nie odmieni.
dawaj Hubert dawaj, trzeba zmian w tym smutnym mieście
A kiedy Janic zrzuci w końcu ten płaszczyk? Wiosna lato jesień zima płaszczyk się Janica trzyma :P
Nie zrzuci, to pasuje do jego politycznych korzeni , czyli młodzieżówki konfederacji, a tak właściwie do Hitlerjug*en...taki mały f*aszysta ...
POLAKU wybierz jak zawsze zebys mial powod do narzekania
Proponuje panu Ładzińskiemu zatrudnienie u siebie H.Papaja. Przecież to samo dobro;
Hwdp
Panie Hubercie a co Pan robi w radzie nadzorczej GPO w Bogatyni,czyżby jeszcze mało kasy było
Hubert Papaj - niewybieralny, narcystyczny, populistyczny. Tragedia.
To samo można powiedzieć o Łużniaku, idealne podsumowanie.
Tłumów na tym spotkaniu nie było. Tyle otrzyma głosów co kot napłakał. Papaj miał już swoje pięć minut w rządzeniu miastem i sukcesów nie było. Jaki z niego bezpartyjny? Wyraźnie widać że mu po drodze do posu.