Frekwencja wyborcza na godzinę 17. rośnie ale wciąż jest zdecydowanie niższa niż w pierwszej turze. W Jeleniej Górze do urn wyborczych poszło nieco ponad 25% uprawnionych.
Niestety frekwencja wyborcza w II turze nie zachwyca. Widać, że powtórne wybory cieszą się zdecydowanie mniejszym zainteresowaniem. W Jeleniej Górze do godziny 17:00 zagłosowało 14 469 uprawnionych do głosowania (25,27 %). Dla porównania w I turze wyborów, dwa tygodnie temu o tej samej porze zagłosowało już 19 260 osób (33,72%).
W powiecie najwyższa frekwencja jest w Karpaczu 38,98% a najniższa w Szklarskiej Porębie 30,35%. Ponadto wyborcy głosują jeszcze w Piechowicach (37,95%), Janowicach Wielkich (36,40%), Jeżowie Sudeckim (34,38%).
Głosowanie trwa do godziny 21:00.
Frekwencja wyborcza na godzinę 17:00.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Łużniak przegrał
Papaj wygrywa!!!!
Popej przegrał
Skąd info o przegranej Jerzego Ł.?
Z największej komisji.
Ktos wie jak w piechowicach i jeżowie?
W Piechowicach kursują handlowcy z kryształem.
AJ Pan Łużniak wygrał !
Łużniak przegrał
Papaj wygrywa!!!!
Popej przegrał