Już w poniedziałek (2.09) w Karpaczu kierowcy będą musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami w ruchu drogowym. W dniach od 3 do 5 września odbywać się będzie Forum Ekonomiczne.
W związku z odbywającym się w dniach 3-5 września Forum Ekonomicznym w Karpaczu, mieszkańcy i turyści będą musieli liczyć się z utrudnieniami w ruchu drogowym, szczególnie w okolicach hotelu Gołębiewski. Dolnośląscy policjanci (w tym również jeleniogórscy) będą dbać o bezpieczeństwo mieszkańców, turystów oraz uczestników podczas Forum Ekonomicznego w Karpaczu, które odbywać się będzie w dniach 3-5 września. W związku z tym, że wydarzenie zgromadzi tłum uczestników z Polski i zagranicy, już 2 września na ulicach Karpacza będą spore utrudnienia w ruchu.
Kierowcom zaleca się korzystanie z drogi objazdowej, by nie przejeżdżać obok hotelu Gołębiewski. To właśnie tam odbywać się będzie Forum i w związku z tym drogi czasowo będą zamykane. Jadąc w kierunku Karpacza Górnego warto skręcić na skrzyżowaniu przy stacji paliw Orlen w kierunku skoczni Orlinek i kierować się dalej na ulicę Strażacką i Olimpijską. Możliwy jest również objazd przez Podgórzyn i dalej Borowice.
Porady dla kierowców:
Kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność i cierpliwość w przypadku wystąpienia utrudnień w ruchu. Należy pamiętać, że stres i pośpiech mogą tylko zwiększyć ryzyko wypadku. Dlatego należy zachować spokój, przestrzegać ograniczeń prędkości, utrzymywać bezpieczną odległość od pojazdu. - informuje podinspektor Edyta Bagrowska.
# Forum Ekonomiczne w Karpaczu. Będą spore utrudnienia w ruchu
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Fajna impreza na koszt podatnika pojedzą pobawią się popiją popływają w basenie tak się żyje. A cały sztab policij pilnuje
Ale są eko przyjadą pojazdami napędzanymi wodą,a szarak niszczy przyrodę przez to że oddycha.
Poruchają ukraińskie kur*y
I będą polityków wozić na sygnale aby szaraki zjeżdżali z drogi i nie przeszkadzali. A powiem, że szybko jeżdżą spychając wszystkich po rowach.
Po raz kolejny spęd gołosłownych hipokrytów na koszt podatników, którzy mają pełne gęby wypchane frazesami i pustymi obietnicami , byle tylko dorobić się na garbie pracowników i krzywdzie ludzkiej...tfu !
Jęcka powinno popier**lić za to na co pozwala w Karpaczu od pewnego czasu
Niech to lewactwo zjedzie na rowerach do niższych miejscowości gdzie syf po nich prawami grawitacji spływa na doły. Następne do zwiedzania to perły PO-skich samorządów Świeradów i Szklarska qPoręba w której to były burmistrz Graf będzie częstował tuzów koalicji 13 grudnia krystaliczną górską wodą z Kamiennej.
Jak nie auta to kolarze a teraz jeszcze to gó..no. no żyć siejuz w Karpaczu nie da. Chore władze.
Znów zamknom wszystko dziwne kontrolę po drodze policyjne bez powodu tysiąc pytań poco na co rozbuj w biały dzień bo darmozjady jakieś będą prąd drogi gaz drogi może jeszcze podniosą
Forum było w Krynicy to matołki zabiegali o przeniesienie do Karpacza więc proszę...
Zlot obłudników typu Joanna Przetakiewicz, która na "wykład" o ekologii przyleciała śmigłowcem :))) Niech oni wszyscy spi...lają na drzewo z Jęckiem na czele:)
Zlot darmozjadów i złodziei
???????????????????????? i cwaniaków
i cwaniaków
Na Jana Pawła utrudnienia, wolności,teraz Karpacz, fajnie imprezować za czyjeś
Usunęli mój koment.
Huj w dupę policji a szczególnie tym psom karpackim
Fajna impreza na koszt podatnika pojedzą pobawią się popiją popływają w basenie tak się żyje. A cały sztab policij pilnuje
Ale są eko przyjadą pojazdami napędzanymi wodą,a szarak niszczy przyrodę przez to że oddycha.
Poruchają ukraińskie kur*y