Reklama

Dziś radni zdecydują czy dyrektor pogotowia straci pracę

Radni Rady Miasta Jeleniej Góry podczas dzisiejszej sesji podejmą decyzję czy wyrazić zgodę na rozwiązanie stosunku pracy z radnym Mariuszem Gierusem, który pełni funkcję dyrektora Pogotowia Ratunkowego w Jeleniej Górze.

Aktualizacja : Rada większością głosów wyraziła zgodę na rozwiązanie stosunku pracy z Mariuszem Gierusem. 

Radny Mariusz Gierus, który w Radzie Miasta Jeleniej Góry zasiada po stronie Prawa i Sprawiedliwości jest również dyrektorem Pogotowia Ratunkowego w Jeleniej Górze. Pogotowie podlega marszałkowi województwa, a ten wystąpił z wnioskiem o usunięcie Gierusa z dyrektorskiego stanowiska. W związku z tym, że urzędujący dyrektor jest radnym w Jeleniej Górze, pozostali radni muszą wyrazić zgodę na rozwiązanie stosunku pracy.

Reklama

Uchwała w sprawie radnego Mariusza Gierusa stanowi ostatni punkt dzisiejszej sesji. Będziemy informować o efektach obrad.

 

# Dziś radni zdecydują czy dyrektor pogotowia straci pracę

 

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 04/09/2024 11:57
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Jola - niezalogowany 2024-09-04 11:01:58

    PRL obsadza w Polsce swoich.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Sucha woda - niezalogowany 2024-09-04 18:45:35

    A mnie ciekawi czy Gierus oddał pieniądze, które pogotowie wydało na jego studia? Z drugiej strony patrząc to jeszcze warto by było żeby marszałek województwa pozbył się politykującego dyrektora WORD-u. Leszczyk przegiął pałę całkowicie.

    • Zgłoś wpis
  • Sucha woda - niezalogowany 2024-09-04 18:47:59

    P.S. każdy rząd obsadza "swoimi" państwowe posadki, ale PiS był w tym mistrzem, do tego pisuar obsadzał stanowiska ludźmi bez żadnych kompetencji.

    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości