Reklama

Dwóch nastolatków spadło z drugiego piętra. Interwencja przy ulicy Krakowskiej

Ratownicy medyczni udzielali pomocy dwóm nastolatkom, którzy spadli z wysokości około 6. metrów.

Dziś (12.12) w godzinach popołudniowych chwile grozy przeszły przy ulicy Krakowskiej, gdzie dwóch młodych chłopców spadło z wysokości drugiego piętra. Prawdopodobnie weszli do opuszczonego budynku. Na miejscu pomocy nastolatkom udzielali ratownicy medyczni z Pogotowia Ratunkowego w Jeleniej Górze. Na szczęście poszkodowanym nie stało się nic, co w ewentualnym skutku mogłoby zagrażać ich życiu. Obaj byli w stanie stabilnym.

# Dwóch nastolatków spadło z drugiego piętra. Interwencja przy ulicy Krakowskiej

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    SzkodaChłopaków - niezalogowany 2024-12-13 00:09:45

    Ciekawe kiedy ten syf wyburzą, nie tylko łebki tam chodzą ale i cała okoliczna menelnia...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Bo chce czytać artykuły na poz - niezalogowany 2024-12-13 05:47:46

    Ani to gramatyczne, ani stylistyczne.... Zupełnie jakby redagował tekst jakiś przedszkolak...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Pawel - niezalogowany 2024-12-13 06:33:27

    Takich mają 'dziennikarzy'

    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości