Reklama

Czy w Jeleniej Górze będzie jeszcze kiedyś McDonald’s?

Po powodzi restauracja przy ulicy Grunwaldzkiej wciąż pozostaje zamknięta. W tym budynku McDonald’s już nie będzie.

Z gastronomicznej mapy Jeleniej Góry zniknął McDonald’s. To była restauracja z szybkim jedzeniem, którą szczególnie uwielbili sobie jeleniogórzanie. Niestety wrześniowa powódź zalała lokal i uniemożliwiła dalsze prowadzenie działalności gastronomicznej w tym budynku.

Mieszkańcy stracili miejsce, w którym często spotykali się w licznych grupach czy korzystali z szybkiego jedzenia.

Restauracja przy ulicy Grunwaldzkiej nie była pierwszym McDonald’s w Jeleniej Górze. Niegdyś lokal z tym szyldem znajdował się przy ulicy 1-go Maja - w centrum miasta. Kiedy otworzyła się nowoczesna restauracja nieopodal DK 3 to krokiem milowym był McDrive, czyli możliwość zamawiania i odbierania zamówień bez wysiadania z samochodu.

Reklama

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi McDonald’s w Jeleniej Górze postanowiliśmy zwrócić się z pytaniem koordynatora działu Impact. Oto co czytamy w odpowiedzi:

Restauracja w Jeleniej Górze pozostaje zamknięta z powodu skutków fali powodziowej. Prowadzimy działania zmierzające do ponownego uruchomienia restauracji mając na względzie przede wszystkim bezpieczeństwo naszych gości i pracowników. O terminie ponownego otwarcia będziemy informować z odpowiednim wyprzedzeniem. - informuje Patryk Kober.

Reklama

# Czy w Jeleniej Górze będzie jeszcze kiedyś McDonald’s?

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    cham - niezalogowany 2024-10-30 09:25:47

    Akurat powódź przyspieszyła plany o rozbudowie MC, który od dłuższego czasu wymagał remontu z wspomnianą rozbudową. Pozwolenia trochę trwają, oczekiwania na odszkodowania na pewno też. Najpewniej w tym miejscu śladem Legnicy powstanie 2-piętrowy MC.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Wandaa - niezalogowany 2024-10-30 09:30:30

    Teraz podziękujcie miejskim urzędnikom, którzy beztrosko podeszli do sprawy i swoim lenistwem, brakiem zaangażowania ratowania miasta i oczyszczalni tym sposobem zatopili ostatniego McDonald’a w Jeleniej Górze. W Jeleniej Górze jest kompletnie za drogo a podatki wystawione przez urzędników są w tym mieście za wysokie, więc przedsiębiorcy uciekają. Coś mi się wydaje że McDonald’s powstanie, ale nie w Jeleniej Górze, tylko w Miłkowie w nowej galerii handlowej, którą planują otworzyć już na wakacje 2025 r.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • ***** *** - niezalogowany 2024-10-30 13:55:50

    Proponuję wizytę w psychiatrii razem z Macierewiczem i dudusiem foliarzu

    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości