Po powodzi restauracja przy ulicy Grunwaldzkiej wciąż pozostaje zamknięta. W tym budynku McDonald’s już nie będzie.
Z gastronomicznej mapy Jeleniej Góry zniknął McDonald’s. To była restauracja z szybkim jedzeniem, którą szczególnie uwielbili sobie jeleniogórzanie. Niestety wrześniowa powódź zalała lokal i uniemożliwiła dalsze prowadzenie działalności gastronomicznej w tym budynku.
Mieszkańcy stracili miejsce, w którym często spotykali się w licznych grupach czy korzystali z szybkiego jedzenia.
Restauracja przy ulicy Grunwaldzkiej nie była pierwszym McDonald’s w Jeleniej Górze. Niegdyś lokal z tym szyldem znajdował się przy ulicy 1-go Maja - w centrum miasta. Kiedy otworzyła się nowoczesna restauracja nieopodal DK 3 to krokiem milowym był McDrive, czyli możliwość zamawiania i odbierania zamówień bez wysiadania z samochodu.
W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi McDonald’s w Jeleniej Górze postanowiliśmy zwrócić się z pytaniem koordynatora działu Impact. Oto co czytamy w odpowiedzi:
Restauracja w Jeleniej Górze pozostaje zamknięta z powodu skutków fali powodziowej. Prowadzimy działania zmierzające do ponownego uruchomienia restauracji mając na względzie przede wszystkim bezpieczeństwo naszych gości i pracowników. O terminie ponownego otwarcia będziemy informować z odpowiednim wyprzedzeniem. - informuje Patryk Kober.
Reklama

# Czy w Jeleniej Górze będzie jeszcze kiedyś McDonald’s?
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Akurat powódź przyspieszyła plany o rozbudowie MC, który od dłuższego czasu wymagał remontu z wspomnianą rozbudową. Pozwolenia trochę trwają, oczekiwania na odszkodowania na pewno też. Najpewniej w tym miejscu śladem Legnicy powstanie 2-piętrowy MC.
Teraz podziękujcie miejskim urzędnikom, którzy beztrosko podeszli do sprawy i swoim lenistwem, brakiem zaangażowania ratowania miasta i oczyszczalni tym sposobem zatopili ostatniego McDonald’a w Jeleniej Górze. W Jeleniej Górze jest kompletnie za drogo a podatki wystawione przez urzędników są w tym mieście za wysokie, więc przedsiębiorcy uciekają. Coś mi się wydaje że McDonald’s powstanie, ale nie w Jeleniej Górze, tylko w Miłkowie w nowej galerii handlowej, którą planują otworzyć już na wakacje 2025 r.
Proponuję wizytę w psychiatrii razem z Macierewiczem i dudusiem foliarzu
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Żadna to strata , miejsce ze śmieciowym i niezdrowym jedzeniem , jeżeli wogóle można to nazwać jedzeniem....
Śmieciowego jedzenia człowiek myślący unika.
Garnek nie pasuje ci to nie jedz. Proste
Zapraszam do baru koło runda na Zabobrze 24 zł rosołek + 2. danie + kompot zdrowszego nic nie potrzebuje
Na tych "Mackach" KFC i tym podobnych powinien być ostrzegający napis jak na papierosach... Śmieciowe jedzenie przyczyną chorób nowotworowych przewodu pokarmowego...
Byłoby wspaniale gdyby ten szajs już się nigdy więcej nie otworzył:) Ceny w mcD to jakiś kosmos w stosunku do jakości i smaku. Papierowe żarcie kosztujące tyle co obiad w dobrej restauracji. Wiem, bo moja koleżanka niestety się tam czasem stołuje i towarzyszyłam jej w wakacje (ja niczego tam nie jadłam, a ona zamówiła jakiegoś hamburgera, frytki, nuggetsy i herbatę) - zapłaciła za to ok 70zl, a ja nie mogłam wyjść z "podziwu" żeby wydać na to G* 70zł/os. Dzień wcześniej byłam w restauracji z domowym, świeżym jedzeniem i za full wypas danie (jakość, smak, sytość) zapłaciłam 55zl. W tym daniu były ziemniaczki pieczone, pierś z kurczaka pod pierzynką z warzyw i trzy surówki: buraczki smażone na ciepło na miodzie, surówka z czerwonej kapusty i marchewki. Weź teraz porównaj pełnowartościowe produkty do tej trawy z McD i zapłać tam jeszcze drożej XD Może zrozumiałabym gdyby ludzie szli tam bo jest tanio. Ale to jest interes jakby kupić margarynę dwa razy drożej niż masło i być zadowolonym xd
Mądrze prawisz
Miejmy nadzieję że nie zobaczymy na tym obiekcie napisu ,,banderowskie smaki,,
Po co ? nie trzeba ludzi juz od tego uzależniać..
Nie bać Tuska...zło dobrem zwyciężaj...
to będzie czy nie bedzie bo kurna nie wiem
No wlasnie i niewiadomo.
Ja ostatnio widziałem,że wiadukt nad budowlanką remontują,może tam go umieszczą,przynajmniej nie zatonie????
Akurat powódź przyspieszyła plany o rozbudowie MC, który od dłuższego czasu wymagał remontu z wspomnianą rozbudową. Pozwolenia trochę trwają, oczekiwania na odszkodowania na pewno też. Najpewniej w tym miejscu śladem Legnicy powstanie 2-piętrowy MC.
Teraz podziękujcie miejskim urzędnikom, którzy beztrosko podeszli do sprawy i swoim lenistwem, brakiem zaangażowania ratowania miasta i oczyszczalni tym sposobem zatopili ostatniego McDonald’a w Jeleniej Górze. W Jeleniej Górze jest kompletnie za drogo a podatki wystawione przez urzędników są w tym mieście za wysokie, więc przedsiębiorcy uciekają. Coś mi się wydaje że McDonald’s powstanie, ale nie w Jeleniej Górze, tylko w Miłkowie w nowej galerii handlowej, którą planują otworzyć już na wakacje 2025 r.
Proponuję wizytę w psychiatrii razem z Macierewiczem i dudusiem foliarzu