Często kampanie wyborcze prowadzone są w oparciu o plotki. Kandydat na burmistrza Piechowic Radosław Burchacki mówi o rozpowszechnianych nieprawdziwych informacjach.
Trwa kampania wyborcza przed drugą turą wyborów w Piechowicach. Na facebookowym profilu kandydata Radosława Burchackiego pojawił się film, w którym dementuje on rozpowszechniane wśród mieszkańców plotki.
Materiał wyborczy KWW Piechowice2024
Brudna kampania w Piechowicach. Radosław Burchacki dementuje plotki
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Ej czemu usunęliście artykuł o tym, że burmistrz proponuje debatę? Mam screeny w internecie nic nie ginie.
I oni mówią o brudnej kampanii? Hipokryzja… Widzę taką zależność na tym portalu - o panu Burchackim pisze się tylko dobrze, o panu burmistrzu tylko źle, a o pani Piróg nie pisało się wcale. To się nazywa rzetelne dziennikarstwo!
Pieski na usługach Burchackiego ????
Pan Radek powinien ten film wysłać do swoich Radnych bez radnych, to od nich wyszła ta informacja osobiście to słyszałem.
Ten Kamiński to już dawno powinien zbankrutować. Gdyby powstał obuwniczy z prawdziwego zdarzenia to szybko by poszło.
Hehehe nikt normalny tam nie kupuje ???? ceny jeszcze raz takie jak w Jeleniej
Nigdy nie oddam głosu na Pana Burchackiego gdyż I ponieważ nie akceptuję w jego drużynie obywatela radnego Kluka. Kluk to nie moja bajka.
Już zablokowane komentarze. Buc widocznie był z nich niezadowolony haha. Ciekawa jestem kto tego pana sponsoruje w tym jego kreatywnym wizerunku... Nie ma mojego głosu!
Centrum dowodzenia, patrząc po komentarzach, na Nadrzecznej działa prężnie. To koniec Felku, to koniec Krysiu - stawiajcie więcej na takie młode i świeże twarze jak JK i jego radni (ilu ich jest w Radzie? 3/15) to na pewno Wam się uda za 5 lat.
A może szykuje się jakiekolwiek inne stanowisko w urzedzie lub podległego referaciku ,lub instytucji zwiazanej z urzedem miasta , tego już nie dopowiedział , gdzies na pewno ulokuja. W naszym mieście to tylko układy nic za darmo
Uhu, skoro taka rozległa wiedza gdzie można upychać. Ciekawe skąd? Jacek podobno już rozdał stołek zastępcy byleby się utrzymać. Ogłosi kogo? Czy boi się wyjść poza gabinecik?
Do xxx a Ty skąd taki niby poinformowany?
Czytając część tych komentarzy dochodzę do wniosku, że Pan Radek mówi prawdę w swoim filmik. A miałem nie głosować w II turze.
UDERZ W STÓŁ A NOŻYCE SIĘ ODEZWĄ
To nie jest żaden przytyk do Pana ani do żadnej innej osoby. Czy zgodzi się Pan z założeniem, że każdy kto jest cwany a nie potrafi niczego w życiu zrobić dobrze, idzie do handlu albo do samorządu? Proszę o info - pozdrawiam Bogdan
A wyjazdy do kowar, kielbasy i piwko to kto finansowal
Jakie wyjazdy, jakie kiełbasy i piwko, kiedy ?
Jakie wyjazdy, jakie kiełbasy i piwko, kiedy ?
Gdzie mozna zobaczyc oswiadczenia majatkowe radnych oraz innych dygnitarzy ktorzy leca do koryta niczym muchy?
Trzy Panie wykopały z Rady Zacka-dwie dały po mocnym klapsie a ta z ogrodniczego hakiem nokaut, podoba mi się to, brawo drogie Panie!!!
Co z tą debatą Jest czy nie ma bo jak na razie znikła z 24jgora
Właśnie jest debata w tv czy nie bo zniknęła informacja
Wynik jakimś cudem Pan ma, ale wielu radnych w komitecie to wcale nie zazdroszczę!
piszac o BRUDZIE ..........przeczytajcie ponizszy wpis pod zdjeciem a ci z mozgiem niech wyciagna z tego wnioski
Gdzie ta debata ? Najlepszy sposób na sprawdzenie się P. Radku nie bądź tchórzem
Poraz enty proszę o podanie z nazwiska osobę która napisała i który przyjęto Regulamin Rady Miasta w Piechowicach.Wg niego aby móc za brać głos na sesji Rady to trzeba zrobić to pisemnie z podpisami 15 mieszkańców i czekać na pisemna odpowiedź,broń Boże d..y nie zawracać na sesji radnym
Panie Radku proszę zdementować nie plotkę, że Pan Kamiński będzie zastępcą, ale że nie będzie w Pana wydaniu obsadzania stanowisk w mieście znajomymi i członkami komitetu. KAMIŃSKIM, RUDOLFAMI, URZĘDNIKAM Z PODGÓRZYNA I KOWAR. Bo to co Pan deme tuje to tego nie wyklucza. My w Piechowicach Ne chcemy kolejnych powyborczych przetasowań. Pozdrawiam.
Brudna kampania? Jak Pan taki delikatny to nie trzeba było startować w wyborach. Wiadomo że tu nigdy nie było latwej i czystej kampani i trzeba być odpornym. Proszę sie nie bać i przystąpić do debaty z obecnym burmistrzem.
Debata w sprawach Piechowic w tv? Chyba żart. Jeśli już ma być to na żywo, przed mieszkańcami Piechowic.
Też bym wolała żeby debata była na żywo bo nie wiem na którego głosować. Pani Dorota odpadła bo jej kampania spokojna była , radnych tylko 2 wprowadziła, moja kandydatka na radna tez nie weszla , ech chyba nie pojde.
Pan B..to pisowiec
Przynależność lub sympatię polityczne burmistrz czy wójta/prezydenta można zauważyć po ilości dofinansowania uzyskanego od samorządu wojewódzkiego lub wojewody (czyli rządu). Za pisiorów gmina im niesprzyjająca dostawała połowę lub 1/3 tego, co inni. Trzeba się zatem przejść po terenach gmin i policzyć tabliczki, a także zbadać informację o wysokości dofinansowania.
Dlatego B. pewnie miał $$$$ żeby obwiesić swoim wizerunkiem całe Piechowice. Okropnie to wygląda, plakat na każdej latarni, murze, płocie…
Do Grażka Paw. Ma Pani chyba trudności w czytaniu ze zrozumieniem. Nie chodzi o plakaty wyborcze, których Kubielskiego jest sporo i przy okazji sporych rozmiarów, tylko o dofinansowanie inwestycji.
Dlaczego Burchacki ma wszystko dementować, bo Kubielski prowadzi brudną kampanię. Prosty ma udowadniać ,że nie jest garbaty. Ludzie obudźcie się , czy te Piechowice już przy Kubielskim tak zdurniały ,a dlaczego nie chcecie ,że by Kubielski dementował czy jest po rozwodzie , czy nie, gdzie żyje itd.Mnie to życie Kubielskiego gt...obchodzi, ale nie róbcie z drugiego kandydata ofiary. TO WSZEDZIE BURCHACKI WYGRAŁ .Ma w I turze W Piechowicach PIERWSZE MIEJSCE, to za nim jest Kubielski. Jeszcze raz informuję W I TURZE WYBORY W PIECHOWICACH WYGRAŁ BURCHACKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Serdeczny, a co Kubielski powinien zdementować ??? Jak zacznie to nie będzie mógł skończyć, ale my o nim wszystko wiemy i nie jesteśmy ciekawi. To człowiek co nic nie mógł i życie jego to potwierdza. Ty jakiś durny jesteś, bez rozumu, ludzi na emeryturach ruszasz, mają przyjść i co? Ty chyba człowiek Kubielskiego, bo żaden normalny tego nie wymyśli, bo takie bzdury może pisać tylko jego poplecznik. Tylko życzyć można ci dużo zdrowia , bo na rozum to już za późno.
Ej czemu usunęliście artykuł o tym, że burmistrz proponuje debatę? Mam screeny w internecie nic nie ginie.
I oni mówią o brudnej kampanii? Hipokryzja… Widzę taką zależność na tym portalu - o panu Burchackim pisze się tylko dobrze, o panu burmistrzu tylko źle, a o pani Piróg nie pisało się wcale. To się nazywa rzetelne dziennikarstwo!
Pieski na usługach Burchackiego ????