Reklama

Bezpieczne przejście dla pieszych na ulicy Różyckiego

Dziś rozpoczęły się prace związane z przebudową przejścia dla pieszych na ulicy Różyckiego. Wkrótce powstanie tu bezpieczny azyl dla niechronionych użytkowników ruchu drogowego.

Bezpieczeństwo pieszych w Jeleniej Górze jest priorytetem. Wciąż czynione są starania, by każde przejście przez ulicę na „zebrze” było możliwie najbardziej komfortowe dla użytkowników.

Wkrótce na przejściu na ulicy Różyckiego powstanie azyl dla pieszych. To miejsce, w którym piesi będą mogli zatrzymać się w połowie przejścia.

W związku z prowadzonymi pracami wprowadzona w tym miejscu zostanie czasowa organizacja obejmująca ręczne sterowanie ruchem, wystąpić też mogą utrudnienia, zarówno dla pojazdów, jak i dla pieszych. Wykonawca zapowiedział jednak, że większość robót realizowana będzie poza godzinami szczytu. - czytamy w komunikacie miasta.

Reklama

# Bezpieczne przejście dla pieszych na ulicy Różyckiego

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Asd - niezalogowany 2024-11-29 10:01:12

    Prace będą odbywać się po za godz szczytu HA HA HA HA komedianci.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Stefek albo Wandzia - niezalogowany 2024-11-29 10:23:44

    Moze chociaz najpierw otworzcie Karłowicza!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    blondyna - niezalogowany 2024-11-29 10:29:12

    chodzę tamtędy prawie codziennie i tam niepotrzebna wyspa na środku jezdni

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości