Reklama

Alkohol i narkotyki. Trwa akcja jeleniogórskich policjantów

Mundurowi na drogach w Jeleniej Górze i okolicach prowadzą kontrole pojazdów. Ich działania ukierunkowane są ku wyeliminowaniu kierowców, którzy prowadzą samochody po użyciu alkoholu lub narkotyków.

1. i 2. grudnia jeleniogórscy policjanci na regionalnych drogach prowadzą akcję „Alkohol i Narkotyki”. W głównej mierze akcja ta ma na celu wyeliminowanie możliwie jak najwięcej kierowców, którzy decydują się na prowadzenie pojazdów po użyciu alkoholu i narkotyków.

Podczas kontroli w ramach akcji policjanci sprawdzają również stan techniczny pojazdów i czy pasażerowie stosują pasy bezpieczeństwa. Przestrzegają również kierowców przed łamaniem przepisów ruchu drogowego odwołując się do kosztownych mandatów za poszczególne wykroczenia.

Reklama

Przypominamy, że prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego jest przestępstwem. Za ten czyn grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności albo kara pozbawienia wolności do lat 3. - podinspektor Edyta Bagrowska.

# Alkohol i narkotyki. Trwa akcja jeleniogórskich policjantów

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Ziomek - niezalogowany 2024-12-02 10:51:02

    W dniu dzisiejszym na ul Zjed.Nar wszyscy jeżdżą jak po prochach , nie ma komu sypać jezdnię jest tak ślisko że kierowcy nie moga wyrobić zakrętu wyjeżdżając z Dolnośląskiej , pomimo opon zimowych , ciekawe do kogo to należy do kierowców ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Macierenko - niezalogowany 2024-12-02 13:06:23

    Ilu Milicjantów zostało przebadanych na zawartość alkoholu i narkotyków w czasie tej akcji ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • ON - niezalogowany 2024-12-02 13:53:24

    Oj wykazało by że porobieni co niektórzy

    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości