Mundurowi na drogach w Jeleniej Górze i okolicach prowadzą kontrole pojazdów. Ich działania ukierunkowane są ku wyeliminowaniu kierowców, którzy prowadzą samochody po użyciu alkoholu lub narkotyków.
1. i 2. grudnia jeleniogórscy policjanci na regionalnych drogach prowadzą akcję „Alkohol i Narkotyki”. W głównej mierze akcja ta ma na celu wyeliminowanie możliwie jak najwięcej kierowców, którzy decydują się na prowadzenie pojazdów po użyciu alkoholu i narkotyków.
Podczas kontroli w ramach akcji policjanci sprawdzają również stan techniczny pojazdów i czy pasażerowie stosują pasy bezpieczeństwa. Przestrzegają również kierowców przed łamaniem przepisów ruchu drogowego odwołując się do kosztownych mandatów za poszczególne wykroczenia.
Przypominamy, że prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego jest przestępstwem. Za ten czyn grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności albo kara pozbawienia wolności do lat 3. - podinspektor Edyta Bagrowska.
# Alkohol i narkotyki. Trwa akcja jeleniogórskich policjantów
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
W dniu dzisiejszym na ul Zjed.Nar wszyscy jeżdżą jak po prochach , nie ma komu sypać jezdnię jest tak ślisko że kierowcy nie moga wyrobić zakrętu wyjeżdżając z Dolnośląskiej , pomimo opon zimowych , ciekawe do kogo to należy do kierowców ?
Ilu Milicjantów zostało przebadanych na zawartość alkoholu i narkotyków w czasie tej akcji ?
Oj wykazało by że porobieni co niektórzy
Nie licz że obywatelka milicjantka Bagrowska odpowie tobie.
Czy są to ci sami milicjanci , którzy swoja piersią bronili PiS ? I kolejne pytanie , czy rondo na Kiepury juz zrobione czy jedynie farba na środku skrzyżowania wysycha ? Miało być gotowe na początku grudnia ....a w 2025 roku w grudniu , kur.... nie domyśliłem się
Spytaj o to wszystko konia ma duży łeb to cię wysłucha.
Zwykłemu obywatelowi stałe się przypomina bat prawny, niech się służby zajmą korupcją i tymi politykami co robią wały i są bezkarni.
W dniu dzisiejszym na ul Zjed.Nar wszyscy jeżdżą jak po prochach , nie ma komu sypać jezdnię jest tak ślisko że kierowcy nie moga wyrobić zakrętu wyjeżdżając z Dolnośląskiej , pomimo opon zimowych , ciekawe do kogo to należy do kierowców ?
Ilu Milicjantów zostało przebadanych na zawartość alkoholu i narkotyków w czasie tej akcji ?
Oj wykazało by że porobieni co niektórzy