Reklama

4 Runda Ipone Enduro Cross Series w Siedlęcinie za nami

31/08/2025 19:14

To była niedziela pełna wrażeń za sprawą kolejnych emocjonujących zawodów, które odbyły się na torze w Siedlęcinie.

Dziś (28.08) na torze w Siedlęcinie odbyła się 4 Runda Ipone Enduro Cross Series. To wyjątkowe zawody, które cieszyły się wysoką frekwencją, zarówno w przypadku zgłoszonych zawodników (ponad 100), jak i publiczności. Emocjonująca rywalizacja dostarczyła dobrego widowiska. Zawodnicy ścigali się na technicznym torze, który organizatorzy przygotowali z dbałością o detale. Riderzy nie mieli łatwego zadania. Trasa liczyła około 9 km, a najszybsi zawodnicy pokonywali ją w nieco ponad kwadrans.

Wyniki w galerii zdjęć. 

Reklama

 

# 4 Runda Ipone Enduro Cross Series w Siedlęcinie za nami

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości