To była niedziela pełna wrażeń za sprawą kolejnych emocjonujących zawodów, które odbyły się na torze w Siedlęcinie.
Dziś (28.08) na torze w Siedlęcinie odbyła się 4 Runda Ipone Enduro Cross Series. To wyjątkowe zawody, które cieszyły się wysoką frekwencją, zarówno w przypadku zgłoszonych zawodników (ponad 100), jak i publiczności. Emocjonująca rywalizacja dostarczyła dobrego widowiska. Zawodnicy ścigali się na technicznym torze, który organizatorzy przygotowali z dbałością o detale. Riderzy nie mieli łatwego zadania. Trasa liczyła około 9 km, a najszybsi zawodnicy pokonywali ją w nieco ponad kwadrans.
Wyniki w galerii zdjęć.
# 4 Runda Ipone Enduro Cross Series w Siedlęcinie za nami
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze