W jeleniogórskich warunkach, autobus Yutong na jednym ładowaniu może przejechać ponad 300 km. Baterie w elektrycznych czerwoniakach mają aż 11 lat gwarancji.
Wielu jeleniogórzan obawia się, że posiadanie w taborze miejskiego przewoźnika autobusów z napędem elektrycznym będzie horrendalnie drogie w utrzymaniu. Wymiana baterii na nową to rzeczywiście ogromny koszt, lecz w Jeleniej Górze przez najbliższe lata nikt nie będzie go ponosił. Baterie w autobusach Yutong mają aż jedenastoletnią gwarancję!
Autobusy spisują się bardzo dobrze, są praktycznie bezawaryjne - mówi Michał Palewicz, członek zarządu spółki. - Pasażerowie bardzo chwalą komfort podróży, a kierowcy zadowoleni są z warunków w jakich nimi kierują.
Reklama
W Jeleniej Górze jeździ już 19 elektrycznych autobusów MZK, a ostatni - dwudziesty - w tym tygodniu będzie przechodził procedurę odbioru. Oprócz tych, które już są w Jeleniej Górze, prawdopodobnie pojawią się jeszcze kolejne, o które obecnie stara się spółka Miejski Zakład Komunikacyjny w Jeleniej Górze. W staraniach o kolejne egzemplarze „elektryków” uczestniczy również Miasto Jelenia Góra. Wszystko wskazuje na to, że do końca 2025 roku po Jeleniej Górze będzie jeździło aż 25 autobusów napędzanych elektrycznie.
Zakup chińskich autobusów póki co nie wywiera żadnych negatywnych odczuć. Producent zapewnia 11-letnią gwarancję na baterię i wymieni ją, gdy tylko dany autobus przestanie osiągać deklarowany zasięg na jednym ładowaniu.

# 11 lat gwarancji na baterie w elektrycznych autobusach MZK
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Yutong na jednym ładowaniu może przejechać ponad 300 km na jednym ładowaniu. Czy wy czytacie co piszecie?
Producent zapewnia 11-letnią gwarancję na baterię i wymieni ją, gdy tylko dany autobus przestanie osiągać deklarowany zasięg na jednym lądowaniu. Co to jest zasięg na jednym lądowaniu
Co to za bzdury wszędzie producenci dają 7. 8 lat gwarancja no ale mzk w jeleniej ma 11
8-7 lat dają Niemcy i Hiszpanie a Chińczycy 11, dlatego wygrywają przetargi. Przeważnie obok ceny najbardziej punktowana jest gwarancja.
Bo Chińczycy przewidzieli istnienie firmy Yutong i tej technologii na 10 lat. Za 11 lat firmy już nie będzie i nikt gwarancji nie zrealizuje. W tym czasie Chiny przesiądą się na wodór i powstanie inna firma oraz marka. Co jak co, ale Chiny mają łeb na karku.
Akuratnie firma Yutong produkuje autobusy elektryczne od 30 lat kiedy Niemcy czy inni Holendrzy nie mieli pojęcia o takich pojazdach a autobus wodorowy to nic innego jak jeżdżąca elektrownia która produkuje z wodoru prąd do baterii, które następnie napędzają silniki elektryczne tak jak w zwykłym elektryku.
11 lat to dużo. Jakie są warunki szczegółowe, do jakiego poziomu może nastąpić degradacja baterii? 80%? 50%? 30%? Fajne są napisy na autobusach ""100% zielonej energii"... z węgla. To jak ten wegetarianin co nie je mięsa tylko kiełbasę
tylko 11 lat to słabo ..
za 10 lat nikt o tym nie bedzie pamietal
Może pan Patlewicz powie na jakiej zasadzie autobus Man numer boczny 807 znalazł się w firmie Regiobus dawniej Krycha. Nie było na jego sprzedaż ogłoszonego przetargu na stronie MZK tak jak na inne pojazdy. Ta firma zdaje się należy do pana Chadżego. Ciekawa sprawa......
Yutong na jednym ładowaniu może przejechać ponad 300 km na jednym ładowaniu. Czy wy czytacie co piszecie?
Producent zapewnia 11-letnią gwarancję na baterię i wymieni ją, gdy tylko dany autobus przestanie osiągać deklarowany zasięg na jednym lądowaniu. Co to jest zasięg na jednym lądowaniu
Co to za bzdury wszędzie producenci dają 7. 8 lat gwarancja no ale mzk w jeleniej ma 11