:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Z miasta zniknęły parkomaty. Kierowcy zdezorientowani.

Ważne komunikaty, miasta zniknęły parkomaty Kierowcy zdezorientowani - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 5
  • Fotka nr 1 z 5
  • Fotka nr 2 z 5
  • Fotka nr 3 z 5
  • Fotka nr 4 z 5
Adrian Klimas 01/07/2019 11:21

W związku z licznymi zapytaniami napływającymi do naszej redakcji informujemy, że w Jeleniej Górze zdemontowano parkomaty. Póki co nie wiadomo kiedy zostaną przywrócone.

Z zapytaniami zwracają się do nas mieszkańcy i kierowcy. Ci drudzy po zaparkowaniu auta dość długo poszukują parkomatu by uiścić opłatę za postój. Niestety bezskutecznie. Parkomaty zniknęły, w przeciwieństwie do znaków informujących o tym, że parking jest płatny, co kompletnie dezorientuje kierowców. Z zapytaniem zwróciliśmy się do Urzędu Miasta w Jeleniej Górze.

Nowe parkomaty są transportowane z Francji i ze względu na problemy komunikacyjne ich dostawa mocno się opóźniła - informuje Cezary Wiklik, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Jeleniej Góry. - Niemniej, nowe parkomaty będą montowane i uruchamiane już w środę - dodaje rzecznik UM.

na fot. miejsca po parkomatach na ul. Klonowica, Pocztowej i Okrzei

# Z miasta zniknęły parkomaty. Kierowcy zdezorientowani.

Reklama

z miasta zniknęły parkomaty. kierowcy zdezorientowani. - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-07-01 11:39:13

    Kiedy będzie tak jak kiedyś czyli nikt nie będzie pobierał opłat za stawianie samochodu od wymislili podatek precz z takimi politykami i wy ich jeszcze popieracie

  • Świństwo bezprawie - niezalogowany 2019-07-01 13:07:21

    Jak można na drodze publicznej ro bic sobie parking i pobierać characz to jest bezprawne bo jakiś pajac sobie uchwalil

  • gość 2019-07-01 13:18:40

    kolejna fuszera, monty python normalnie

  • gość 2019-07-01 13:40:37

    Jada z Francji... - a co to Polacy nie potrafia wyprodukowac parkomatow???? I to sie nazywa wspieranie rodzimej produkcji....

  • gość 2019-07-01 15:04:53

    haracz przez samo H

  • gość 2019-07-01 15:28:07

    Do "świństwo" - poczytaj sobie ustawę o drogach publicznych, to będziesz wiedzieć, na jakiej podstawie prawnej i po co Miasto organizuje strefę płatnego parkowania. Poczytaj też słownik, nauczysz się nie kaleczyć mowy ojczystej na poziomie podstawówki.

  • Buntowniczka - niezalogowany 2019-07-01 16:16:21

    Szkoda że nie z Japoni.....Przecież Polacy też mają..A kto będzie obsługiwał strefę?

  • Gość do Buntowniczki - niezalogowany 2019-07-01 17:26:47

    Ukrainiec

  • gość 2019-07-01 17:44:03

    jakie trudnosci komunikacyjne-!!!!!!,skad oni jada zKazschstamu czy z Kamczatki- lepiej by ten wiklik przstal osnieszac urząd

  • Gość - niezalogowany 2019-07-01 23:00:47

    Parkomaty usunelście ale pomyślcie następnym razem o znakach informacyjnych, chyba nie problem zakleić na czas oczekiwań, no chyba że nie macie innych tematów jak dezorientacja kierowców

  • gość 2019-07-01 23:14:38

    Ale już nie wspomina że nowa firma przejęła parkowanie i stawia swoje parkometry i cena pójdzie w górę...

  • gość 2019-07-01 23:15:37

    Ale nie wspomina o tym że będzie drozej

  • Gość - niezalogowany 2019-07-02 00:11:19

    Państwo pis musi sfinansować parasol ochronny dla faszystów dlatego szykuje się na wielką grabież obywateli

  • Gość - niezalogowany 2019-07-02 07:49:25

    Kiedy przestaną pobierać podatek od ludzi za to że postawili w dowolnym miejscu na ziemi samochód, kiedy skończy się wykorzystywanie ludzi w ten sposób - nazywanie podatku opłata parkingowa jest cwanym wymysłem antyplakow jest to anty ludzkie

  • gość 2019-07-02 11:09:32

    Ooooo, ze Francyji to karawana wielbłądów z parkometrami na grzbietach będzie szła chyba ze dwa miesiące, a jeszcze w takie upały... Ufff jak gorąco. Opłaty zapewne wrócą po wyborach.

  • gość 2019-07-02 11:19:46

    Poprzedni operator Parkomatów był z Bydgoszczy i daje dolary przeciw orzechom, że zaledwie kilka groszy z każdej wydanej złotówki zasilało budżet miasta.
    Mam jedynie nadzieje. że do następnego operatora nie będziemy dopłacać, bo przecież nie byłoby to nic nowego, że Jelenia Góra dopłaca firmom za to, że mogą kasować ludzi za nic.
    Każdy dole dostanie. kasa będzie się zgadzać. Kolejny milionik rozpłynie się w dziurze budżetowej.
    Do Pana twierdzącego, że to dokonania rządu.. Nie, to złodziejska formacja samorządowa nas w tym wypadku okrada.
    Poza tym, pytanie w eter... Na ilu kolejnych ulicach zostanie wprowadzony zakaz zatrzymywania się i postoju, bo nowej firmie nie będzie się opłacać obsługiwać krótkich uliczek?
    Jeszcze nic publicznie nie wiadomo, ale już teraz mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć naszym cudownym rządzącym, że jesteście zakompleksione parówy.

  • gość 2019-07-02 17:02:44

    Aha, Bydgoszcz mniasto powiatowe. I wszystko jasne. "Pociąg pośpieszny do Gdyni Gł.Osobowej przez Wałbrzych , Wrocław, Poznań, Tczew odjedzie w toru .... przy peronie ..." - zapowiedź głosowa na stacji Jelenia Góra lata temu. Na kolei nie było takiego miasta jak Bydgoszcz.

Dodajesz jako: |