:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Wyścig wraków na strzyżowieckim ściernisku

Wydarzenia, Wyścig wraków strzyżowieckim ściernisku - zdjęcie, fotografia
Adrian Klimas 11/08/2019 12:02

Około 60 załóg wystartowało w dzisiejszym (11.08) wyścigu wraków w Strzyżowcu.

Na ściernisku w Strzyżowcu zawodnicy ścigali się już po raz drugi. W tym roku trasa została nieznacznie wydłużona - poświęcenie części parkingu pozwoliło na wytyczenie pętli o długości 700 metrów. Ostatnie upały sprawiły, że nawierzchnia była nieco twardsza, a widoczność utrudniał unoszący się kurz. Na starcie wyścigu każdej dywizji stawało 9 załóg w specjalnie przygotowanych wrakach. Mimo, że do startu wystarczy zwykły i sprawny samochód, to coraz częściej widzimy zmodyfikowane i wzmocnione maszyny, wyposażone w wyczynowe opony, co na nawierzchni takiej jaką posiada tor w Strzyżowcu daje ogromną przewagę. Najlepsi zawodnicy każdego z wyścigów awansowali do wielkiego finału. Reszta ścigała się w tzw. "Zemście odpadłych".

Widzimy co dzieje się na drogach. Chcemy aby kierowcy mogli wyszaleć się i wyładować emocję na specjalnie przystosowanym do tego torze. Dużą wagę przywiązujemy do kwestii bezpieczeństwa. Musimy pamiętać, że każda nawet najmniejsza kolizja może spowodować uszczerbek na zdrowiu i staramy się uczulać zawodników, aby nie jeździli w sposób agresywny - tłumaczył Lukasz Szeszko, organizator zawodów. 

Dla najlepszych zawodników przygotowano nagrody w postaci pucharów a także nagrody rzeczowe. W trakcie imprezy każde dziecko mogło za darmo przejechać się po torze samochodem terenowym. Oprócz tego przygotowano dmuchańce, zjeżdżalnie i strefę gastronomiczną. Na zakończenie zaplanowano koncert zespołu "Stres".

Jak wyglądała rywalizacja? Zobaczcie nasz materiał filmowy.

 

 

# wyścig wraków na strzyżowieckim ściernisku

Reklama

wyścig wraków na strzyżowieckim ściernisku - komentarze opinie

  • gość 2019-08-11 18:17:54

    W prawdzie nie jestem polonistką ,ale chyba powinno być strzyżowieckim ściernisku.

  • Dzięcioł kukułka - niezalogowany 2019-08-11 18:32:01

    Złodzieje, złodzieje. Szeszko skończ wasc wstydu oszczędź

  • Dodziecioła kukułki - niezalogowany 2019-08-11 19:33:49

    Dzięcioł pewnie ksywa od walenia głową w drzewo. A kukułka od lizania jaj Poniatkowi.Hahahaha ty imbecylu. Za oszczerstwa i pisanie po nazwisku Pan Sz cię zgłosi i będziesz słono płacił ;) Lepiej wyrzuć laptopa/komputer przez okno to cię nie namierzą. Kretyn

  • Gość - niezalogowany 2019-08-11 20:04:17

    Do dzięcioł Ty dałnie

  • Rozgoryczona - niezalogowany 2019-08-11 20:12:52

    Wrak race to i może był, ale na poziomie organizatora, nic nie było od samego początku dograne, faworyzacja swoich ludzi, brak reakcji na prośby zawodników, mimo że to jego klienci, cwaniak, a słoma z butów mu wystaje, Pan, który organizował z nim wraki w Myslakowicach nie bez powodu zakończył współpracę z takim bezczelnym typem. Myśli, że podnajął teren to mu wszystko wolno, ale o odpowiednie zabezpieczenie imprezy zadbać nie potrafi, o komfort startujących i kibiców, o jego ekipie typu sędziowie nie wspomnę. Zero poszanowania do kogokolwiek, widzi czubek własnego nosa. Żadne rozsądne argumenty do niego nie docierają, ale czego oczekiwać po człowieku, któremu słoma z butów wystaje a ma się za najmądrzejszego. Z relacji uczestników wynika, że 3/4 z nich pojawiło się u niego po raz ostatni i słusznie. Po co dawać zarobić komuś, kto nie ma szacunku do klienta.

  • goś - niezalogowany 2019-08-11 20:27:51

    Byłem gościem zaproszonym przez znajomych miało być miło i sympatycznie, było gorzej niż źle, moim znajomym było głupio, że zaprosili mnie w takie miejsce, mówili, że w tamtym roku było super. Nie wiem co się zmieniło, ale pewnie dużo, bo nawet oni są zdziwieni. Nie po to jechałem 100 km żeby nie widzieć widowiska z odległości 2 m, żebym musiał szukać tlenu. Szkoda zachodu na takie widowiska. Nie polecam.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-11 20:37:01

    Dziadostwo dla ulotnych z poko

  • DoRozgoryczona - niezalogowany 2019-08-11 20:39:37

    3/4 osób nie będzie startować dalej powiadasz ? A to dobre hahahahahahaha. Skąd takie info? Z każdym wywiad po wraku robiłaś na tylnych siedzeniach samochodu? Ja akurat słyszałem że wszyscy byli zadowoleni ;) Kundle szczekają, karawana jedzie dalej! Powodzenia w następnej edycji!

  • Rozgoryczona - niezalogowany 2019-08-11 21:00:16

    Do 20:39- wystarczy posłuchać ludzi co między sobą rozmawiają, a nie tylko słychać swojego \" towarzystwa wzajemnej adoracji\". Nie wnikam jakie masz doświadczenia do rozmów na tylnich siedzeniach samochodów, ale każdy ma inny sposób komunikacji między ludzkiej. Nie koniecznie robię to tak jak Ty.

  • KibicObiektywnie - niezalogowany 2019-08-11 21:20:59

    Złomiarz organizator z Mysłakowic to jest dopiero figura. Nawet festynu dla Żuli spod sklepu by dobrze nie zorganizował. Wielce byznesmen z miodem w uszach. U złomiarza dajesz flachę pod stołem i jedziesz dalej ;)Wybił się na plecach Łukasza i teraz daje złośliwe komentarze. Kij ci w oko nygusie.

  • Misio Pysio - niezalogowany 2019-08-11 21:28:11

    Panie,,Sz,, niech się Pan nie łudzi że nawet 1/3 z tych ludzi przyjedzie do Pana na zawody,chyba że będą to ludzie opłaceni przez Pana.
    Ja rozumiem wszystko że coś kogoś mogło przerosnąć ,karzdy z nas popełnia błędy, ale wystarczyło zwykłe słowo przepraszam do zawodników i pochylenie czoła ,a nie chodzenie z bańką w nosie i teksty że czeka Pan na deszcz ,albo jak nie podoba się to pomoże Pan szybko opuścić plac.
    Karma szybko wraca,po co Pan wygłaszał referaty na odprawie że są to jedyne właściwe i najlepsze wraki? A u konkurencji to takie złe żeczy się dzieją, a tu raptem parę godzin później takie cyrki i po co?
    To co się działo jeśli chodzi o bezpieczeństwo i widoczność to cud że wszyscy żyją , od tragedii był tylko kr ok ,samochody błądzące po torze w kurzu , sędziowie na trasie uciekający przed autami a organizator nie zadbał o to aby tor był polewany wodą bo za mało by w kieszeni zostało jak by zapłacił strażakom za polewanie.
    Tak więc Panie ,,Sz,, zastanów się Pan czy to jest to czym powinien się Pan zajmować i więcej kultury i szacunku do ludzi.

  • Kibic82 - niezalogowany 2019-08-11 22:57:17

    Wodą to ty sobie głowę ku*** polej! Może jeszcze czapkę z daszkiem bo słońce świeciło? Nie pasuje? nie przychodź. Siedź w domu. Kolekcja Mad Max-a na dvd taniej cię wyjdzie ;)

  • Gość - niezalogowany 2019-08-11 23:34:55

    Tak tak... Wodą polewał... Jeszcze by półfinału nawet nie było debile... Nie ważne czy lubicie organizatora czy nie, ale ruszcie głową...

  • gość 2019-08-11 23:35:57

    ten cały mad max to pajac jak ta jego wiejska pusta dziołcha, zobaczymy czy będzie taki kozak jak wyjdą ich pewne matactwa :) pozdro kuba mniej czecha

  • gość 2019-08-11 23:40:01

    pan z jeleniogórskiej hurtowni piw win i napoi który na poligonie jest czestym laureatem bardzo ochoczo wszystko narywał teraz będziesz pan nagrywany jak jeździsz pan białym mercem z nową małolatką... szoda kolejny związek rozbity...

  • Gość - niezalogowany 2019-08-11 23:42:37

    Jako jeden z zawodników stwierdzam że największym problemem było małżeństwo które nie uprawia seksu (chłopu jaja puchną a baba bez bolca dostaje pierdolca), zwłaszcza on bo nawet z łapami skakać zaczął. Oraz kilku jego kolegów z których większość i tak pojechała - to przez nich cale opóźnienie. Poza tym ok, a kurz? No cóż "jest zima to musi być zimno" jest ziemia i piach to musi być kurz, to są takie prawa natury w które lepiej żeby pajacowie z jelenich wraków nie ingerowali. Ł.Sz. rób kolejny raz wraki tylko bardziej przesiej listę startową, bez debili też będzie fajnie :) mogę dorzucić coś do wpisowego jeśli oni nie zostaną wpuszczeni

  • Rumcajsteam - niezalogowany 2019-08-12 00:58:30

    Norbert Pffffrajer miał jeździć z konewką i podlewać tor ale wolał kamerować i strzelać z ucha.

  • normalnyuczestn - niezalogowany 2019-08-12 08:48:26

    i teraz za tą akcje jelenich wrakóff jaką pokazali na wczorajszej imprezie i że przez nich w domu byłem o 23 bo pajace musiały zrobić popisy, to zobaczycie jakie atrakcje będziecie mieli na poligonie, po 1 na każdej imprezie macie murowaną wizyte policji celem wylegitymowania was i waszych aut pod kontem poszukiwań środków odurzających, pan z bukowca który u was startuje jeździ notorycznie nafurany a i zawsze coś ma przy sobie :) po 2 samochody z dwóch okolicznych kasacji niech przygotują się na kontrole i utratę koncesji, bo chyba ich właściciele zapomnieli że pojazdy wycofane z ruchu nie mają prawa wyjechać poza bramę stacji demontażu. po 3 już są zdjęcia z poligonu odpadów w postaci opon plam olejów tapicerek samochodowych więc i ochrona środowiska się temu przyjrzy oczywiście na kilka dni przed waszymi wrakami :) po 4 tak wczoraj pajac z colta krzyczał o paragony, a jak zapisujesz się na jeleniewraki to dostajesz? no też nie, osobiście jechałem w tych wrakach 2 razy, płacisz niby wpisowe a tak naprawdę nie masz ani paragonu ani żadnego potwierdzenia zapłaty... więc kilka osób którym wczoraj zepsuliście dzień i nerwy w tygodniu zgłosi się od urzędu kontroli skarbowej, sprawdzimy czy jest wszystko ok. po 5 ludzie obsługa toru jeleniewraki są zatrudniani na gębę nie mają żadnego ubezpieczenia wrazie wjazdu wrakiem w sędziego itp, pan spiker adriano bierze pare stówek za dziamlanie przez mikrofon i co rozlicza się pan z tego tytułu ma pan jakąś umowe ? no nie, więc zainteresujemy tym również państwową inspekcje pracy :) chcieliście wojny macie, dodatkowo z pewnych źródeł wiem że ludzie z osiedla europejskiego was nie lubią, spoko wczoraj późno wróciłem do domu i następną sobotę poświecę żeby pochodzić po owym osiedlu z pismem które mam nadzieje mieszkańcy chętnie podpiszą, pamiętajcie ziemniaczki pomału się gotują.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-12 08:51:46

    Jeżdżę z dziećmi na różne imprezy wrakowe które lubimy bardzo oglądać ale to co odbyło się w Strzyżowcu w ogóle nie można nazwać zorganizowana impreza . Tor był całkowicie nie przygotowany , nie byliśmy w stanie nic obejrzeć . Po pierwszych przejazdach dzieci chciały iść do domu . Gdy doszło do tego że tłum ludzi wykrzykiwał" złodziej " do organizatora przyszedł czas na opuszczenie tej pseduo imprezy . Dlaczego takich problemów nie ma w Dobkowie , Grebocicach i innych tego typu imprezach ?! Żenada Żenada i jeszcze żenada

  • Brak słów... - niezalogowany 2019-08-12 09:44:32

    Jeździmy w tego typu imprezach od ponad roku. Byliśmy w wielu miejscach i były różne organizacje, ale nigdzie nie spotkaliśmy się z takim brakiem szacunku i prostactwem. Nie jeden z zawodników próbował grzecznie wyjaśnić nie porozumienia, które na owej imprezie miały miejsce notorycznie, ale od organizatora można było tylko usłyszeć obraźliwe słowa i groźby o dyskwalifikacje. Zero pokory i wstydu. A co do organizacji konkurencji to żal wam du... ściska że nie potraficie zorganizować profesjonalnej imprezy na której każdy że sobą współpracuje i sobie pomaga. I dam sobie rękę uciąć że jeżeli kto kolwiek będzie próbował zaszkodzić tej imprezie spotka się z murem, który jest nie do przebicia bo tworzą go ludzie którzy są prawdziwi, lojalni, zyczliwi, honorowi i bez kompleksu wyższości. Tego życzę z całego serca organizatorom wczorajszej pseudo imprezy.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-12 09:59:23

    wiele rzeczy nie zagrało
    po pierwsze bezpieczeństwo
    najebany gościu do drugiego mówi jedziemy bo tu trzezwosci nie sprawdza
    auto po dachowaniu ludzi wychodzą przez okno a wyscig trwa dopiero po chwili sędzia się obudził ze wyścig trzeba zatrzymać
    po drugie liczenie punktów
    bardzo niesprawiedliwe i wiele pomyłek bardzo żenujące
    po trzecie
    skoro nawierzchnia się nie nadaje do robienia wyścigów to ich nie robi i szuka innego miejsca
    Ale najgorsze ze wszytkich jest postawa organizatora
    więcej pokory a na pewno inaczej by to wszystko wyglądało
    Panie Sz trzeba wyjść z piaskownicy i zachować się czasem jak mężczyzna

  • Gość - niezalogowany 2019-08-12 10:03:29

    To nie jest tak, że przyjechała ekipa Jelenich Wraków rozpier..... imprezę. Wszyscy przyjechali się naprawdę dobrze bawić
    Niestety to Pan organizator doprowadził do takiego stanu swoim chamstwem

  • Obserwalor - niezalogowany 2019-08-12 10:07:50

    W pewnym momencie organizator wykrzyczał że jest nie omylny i jest drugi po "Bogu "
    To chyba powinno uświadomić wszystkim dramat tej patologicznej imprezy

  • gość 2019-08-12 10:15:23

    żenada, pierwszy raz byłem na wrakach...i ostatni

  • Gość - niezalogowany 2019-08-12 10:19:13

    Pan Sz teraz będzie zwalał winę na wszystkich nie zadowolonych uczestników, on nie ma sobie nic do zarzucenia. Proszę sobie poczytać opinie o jego firmie Max Hol , wszyscy piszą że Cham i prostak a nie ma mają nic wspólnego z wrakami !!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-08-12 11:03:48

    Obrazacie wszystkich co mieli odwagę postawić się i wyrazić swoje zdanie do organizatora prosto w oczy, a sami macie odwagę odezwać się tylko anonimo przez internet. Jest to żałosne a zarazem smutne że brak wam odwagi na wypowiedź prosto w oczy i stać was tylko na oszczerstwa przez ekran.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-12 11:31:16

    A psełdo ochrona Pana sz gość wyskakuje z paralizatorem jest zdiecie zrobione i czeka na na okazję kiedy może się przydać nikt nikomu gnoju nie będzie robić ale za to można beknąc i to zdrowo pozdrawiam wszystkich i z W. R KARKONOSZE JAK I W. R JELENIE WRAKI TYLE W TEMACIE

  • gość 2019-08-12 11:36:58

    Pan organizator po prostu nie miał żadnych argumentów, dlatego kazał się modlić o deszcz. Brakło mu odwagi, żeby przyznać się do swojej winy, dlatego kazał ludziom \" spadać\" z jego imprezy. Chciał mieć swoje grono, które wychwalałoby go pod niebiosa, mógł zrobić imprezę zamkniętą. To, że większość ludzi, którzy zwracali mu uwagę i domagali się swoich praw mieli koszulki innego organizatora nie znaczy, że byli to tylko oni, z innych team\'ów też mieli pretensje do Pana Ł. Sz.\nPan Organizator od początku próbował pokazać że to on jest najważniejszy i najmadrzejszy, niestety nie udało się. Jego ludzie też niewiele się za nim wstawiali. Pewnie mieli takie same zdanie na ten temat tylko bali się odezwać, bo to koledzy, współpracownicy.

  • Kierowca - niezalogowany 2019-08-12 12:58:38

    Wczoraj wraz z rodziną jechaliśmy do Wlenia na wycieczkę ,niestety mieliśmy nie przyjemność przejeżdżać przez Strzyżowiec w który odbywały się te wyścigi . Nie miał bym nic przeciwko takiej imprezie ale droga którą jechałem była przez kilka minut całkowicie nie przejezdna z powodu ogromnej chmury kurzu unoszącej się w powietrzu która powodowały ścigające się auta . Ja stałem i czekałem ale były też auta które jechały dosłownie na ślepo !!!! Ludzie róbcie takie imprezy z dala od dróg publicznych lub na błocie żeby nie stwarzać zagrożenia !!!!!!

  • Yolooo - niezalogowany 2019-08-12 13:43:11

    Wyluzuj Januszku. Było chwilkę poczekać i Grażynkę z rodzinką zabrać na watę cukrową. Kręcili zwiastun do nowego Mad-Maxa. Gazet nie czytasz?

  • Gość - niezalogowany 2019-08-12 14:00:37

    O jakim bezpieczeństwie on mówi? Chyba był na innej imprezie! Było kilku pijanych kierowców, 2 razy prawie wjechali w publiczność, żadnego zabezpieczenia imprezy. Główny organizator powinien brać przykład z innych Wraków takich jak Koneser i JelenieWraki, ale tego nie zrobi to to buc i wieśniak. Nie poradziłeś sobie chłopie z organizacją i przyznaj się, a nie udajesz że wszystko było dobrze, tylko zawodnicy się czepiają.

  • Kierowca - niezalogowany 2019-08-12 14:09:05

    Jak widać każda uwaga do organizatora kończy się chamskim atakiem , napisałem grzecznie że nie dało się przejechać przez chmurę kurzu więc od razu zostałem nazwany " Januszkiem " brawo za klasę Panie Sz. Nie zna Pan i nie rozumie czegoś takiego jak rodzinna wycieczka w Niedzielę więc od razu Pan atakuje

  • WrakFan - niezalogowany 2019-08-12 14:47:52

    Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-12 15:00:22

    Kto wkoncu stanął na podium??

  • Wrakiii - niezalogowany 2019-08-12 15:04:02

    Jak to kto? Koneser i Jeleniejaja.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-12 15:12:16

    Całe podium zajęli zawodnicy w Jelenich wraków i to Pana Sz. na pewno najbardziej ucieszyło

  • Gość - niezalogowany 2019-08-12 15:14:50

    Gostek powiedział że polanie toru nic nie da a wy dalej swoje to co miał zrobić???? Loda każdemu? Jak tor został polany to mieliście pretensje że jesteście po piwie.... Jedyne co, to może faktycznie mógł nie mówić takich słów które wypowiedział. Ale do was to i wpierdol by nie dotarł wiec w sumie co za różnica :)

  • Gość - niezalogowany 2019-08-12 15:34:31

    Od razu widać że piszę ktoś z organizacji bo zaczyna się chamskie pisanie . Proponuję wziąć korepetycje z kultury i dobrego wychowania

  • Gość - niezalogowany 2019-08-12 15:39:59

    To nie tylko o polanie toru chodzi....

  • Marcelmechanik - niezalogowany 2019-08-12 16:01:52

    Tutaj chodzi o pieniądze. Zarobił tyle na was brudasy że wykupił wszystkie hotele w Dubaju. Bierz, organizuj. Podlewaj wodą nawet z lodowca. Hehehehe. Pozdro siwy

  • Zawodnik - niezalogowany 2019-08-12 16:44:27

    Jeżdżę w każdych z wraków i już wiem , że żeby być traktowanym na równi z innymi to trzeba mieć znajomości u organizatora lub naprawdę dużo szczęścia . Jednych wyciąga się z opon lub rowu a innych zostawia się samemu sobie . Jeden może tłuc w miejscach niedozwolonych i jest dyskwalifikowany a inny robi to bezkarnie . Więc mam pytanie ..... Jak można wygrać nie mając znajomości lub ogromnego szczęścia ? A co do wraków to każdy z was miał potknięcie , więc darujcie sobie i zacznijcie organizować te zawody z głową ...

  • Wrk - niezalogowany 2019-08-12 20:27:58

    Zawody były okej , małe niedociągnięcia zawsze mogą się zdarzyć.. ekipa z jelenia wraki jedynie przyjechała tam po to aby narobić szumu i pokazać jakie to inne wraki w okolicy są złe a ich dobre.Dzieki sytuacji jakie miała miejsce w półfinale można było poznać lepiej ekipę z jelenia wraki i zobaczyc jakie prostactwo jest przez nich prezentowane..

  • Janusz katolik - niezalogowany 2019-08-12 20:59:24

    Byłem tam i widziałem i teraz czytam to i wiem jedno imprezy wrakowe to spęd januszy ze wsi czy to organizatorzy czy sami zawodnicy słoma z butów , disco polo , kiełbasa z gryla (-: , i zajeba to sa wasze życiowe priorytety - na wraki jeżdzą same wieśniaki !!!

  • dojelenich - niezalogowany 2019-08-12 20:59:47

    halo halo hołoto z jelenich wraków gdzie jesteście ? co tak nagle mordy pozamykaliście ? co jednak okazało się że w Strzyżowcu nie było żadnych układów bo udało się wam wygrać ? tor został polany wodą i nadal się kurzyło, co ? jakoś do żadnego wypadku nie doszło jak to mówiliście w przeciwieństwie do waszej imprezy gdzie podczas dachowania raz ucierpiała dziewczyna i do końca życia będzie miała bliznę na ręku a w innej edycji uczestników zabrało pogotowie do szpitala. Mam nadzieje że gość który kilka komentarzy wyżej napisał że was zniszczy wszystkimi możliwymi służbami to zrobi, jeśli nie on to zrobię to ja|! dziś byłem na poligonie i to co sfotografowałem w zupełności wystarczy do zamknięcia waszej imprezy. Było trzymać japy na kłódkę, skoro zdecydowaliście się na jazdę po ściernisku a nie innym uczestniczką i kibicom zepsuć całą niedziele. Gdzie ten wasz cały mad max co taki kozak ze swoją patologiczną dziunią co tatuś musiał dzwonić do organizatora jelenich że synka w finale na skarpe wypchnęli i Pan Kamil zabronił w finale \"wypchnąć\" tego zawodnika, gdzie spikerek adrianek taki kozak był a już zapomniał jak reportaż był o nim w TV że dzieci o dom dziecka się obiły po adek ciągle pił... gdzie jesteście ? koniec karkonosze wrak race i koniec jelenich jest bardzo bardzo bliski

  • gość 2019-08-12 21:47:46

    A ten z Mercedesa to z kim sie wozi?

  • gość 2019-08-12 22:28:06

    w pastewniku byla lepsza impreza

  • Gość - niezalogowany 2019-08-12 22:28:44

    Z Twoją starą bo ty masz miękka pałkę

  • Ośka - niezalogowany 2019-08-13 09:12:54

    Tak Was czytam i czytam i zastanawiam się ile macie lat?? Co to jest za wywlekanie spraw osobistych?? Macie jakiś problem to powiedzcie to danej osobie prosto w twarz a nie anonimowo przez internet. Co do dachowania i MOJEJ ręki... Nic się nie stało po daszku dostałam od razu fachową pomoc i nie mam nic do zarzucenia organizatorowi Jelenich Wraków. Blizna jest i będzie. Będę moim wnukom opowiadała jak to się stało. Pozdrawiam JELENIE WRAKI :*

  • Gość - niezalogowany 2019-08-13 09:35:04

    Do: " dojelenich".
    Widocznie oni potrafią coś więcej niż wypisywać jako anonimy, potrafią w twarz powiedzieć co myślą.
    A Ty co siedzisz i podsłuchujesz rozmowy telefoniczne, wierzysz w jedyną słuszną telewizję, jak każdy wie tv kłamie czasami. Organizator kazał się modlić o deszcze. Już wiadomo za jaką partią polityczną jesteście. Dlaczego w sobotę w Dobkowie nie było takiego problemu? Bo organizator zrobił wszystko co w jego mocy żeby ludzie byli zadowoleni. I byli tam Ci sami ludzie.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-13 10:02:43

    ,,Jadą Świry! Jadą! Z komentarzami !
    I Organizatorem Panem ,,Sz,, na czele! Więcej proszę i bardziej ostro, fajnie się to czyta
    Pan ,, Sz,, człowiek o kilku twarzach w tych komentarzach myśli że nikt nie rozkmini co na skrobał.
    Tragedia z Wami wszystkimi

  • BayerFull - niezalogowany 2019-08-13 10:03:12

    Bo wszyscy Polacy to jedna rodzina
    Starszy czy młodszy , chłopak czy dziewczyna
    Bo wszyscy Polacy to jedna rodzina
    Starszy czy młodszy , chłopak czy dziewczyna
    Hej , hej bawmy się, hej, hej śmiejmy się
    Hej , hej bawmy się, hej, hej śmiejmy się

  • Hubi - niezalogowany 2019-08-13 11:03:17

    W dobkowie były dzień wcześniej wraki i zero spiny problemów pretensji ta impreza zjednoczyła ludzi. Dlaczego tu są takie problemy ? Sport powinien jednoczyć A nie dzielić

  • gość 2019-08-13 11:41:21

    Treść komentarza...

  • gość 2019-08-13 12:29:16

    Tak Panie Łukaszu specjalnie przyjechali rozwalić Panu imprezę . Nie dość co Pan pomógł zrobić Strzyżowcowi taka fajną imprezę za tak małe pieniążki ( znacznie odbiegającą od zeszłorocznej ) , tyle wysiłku Pan włożył aby przed kamerą dobrze wypaść i to nienaganne słownictwo , a tu z takimi hejtami trzeba się borykać , a to niewdzięczne ludziska . \nWRAKI TRZEBA ROBIĆ !!!\n

  • JANEK Z LIPY - niezalogowany 2019-08-13 14:41:14

    Zamknac te wraki bo jak ktos zginie bedzie dopiero oj oj oj WSZYSCY PATRZA JAK TU SIE NACHAPAC KASY

  • JanuszZpoloneza - niezalogowany 2019-08-13 16:19:33

    Zamknąć w pizdziet wszystko! Niech nie będzie niczego. KurŁaaa twoja w tą i nazat!

  • Aga - niezalogowany 2019-08-13 16:46:00

    Jelenie Wraki ok.
    Strzyżowiec Was stać ,aby Pan Grzegorz zorganizowal sam imprezę. Bez pana Sz. A bedzie tylko lepiej.
    Impreza ok.
    A że kusz no cóż przecież nie pada ...

  • Gość - niezalogowany 2019-08-13 17:31:49

    do wyżej. /kurz /piszemy przez (rz). Ale sama impreza była ok. Pomimo tego nieszczęsnego ,, kurzu ".

  • Gość - niezalogowany 2019-08-14 07:12:24

    Nie rozumiem czemu tak się wszyscy czepialja Jelenich wraków. Te załogi nie raz jeżdżą na innych wrakach, również organizowanych dalej i jakoś spin nie ma. No ale jak sędzia nie umie liczyć kto na którym miejscu dojechał do mety, A nie jest to tylko jeden przypadek to jak tu się nie wkurzyc, trzeba bylo pomiar cyfrowy zrobic. Jeżdżę na każde okoliczne wraki jako kibic ale na wrakach pana Sz bylem ostatni raz. Organizacja na niskim poziomie, nie wspomnę już o słownictwo kierowanym do zawodników. Żenada

  • MartaO - niezalogowany 2019-08-14 10:19:59

    Juz dobrze,dobrze wszyscy wiedza ze masz racje. Ale przyjedź następnym razem nie obrażaj się. Dostaniesz za to dokładkę bigosu i płytę Boysów z podpisem Marcina Millera.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-14 22:18:04

    Pomiar cyfrowy to jedynie ma Koneser Wraki. Brawa dla niego za tak wysoki poziom (jedyny zainwestował w sprzęt do liczenia).

  • Gość - niezalogowany 2019-08-15 07:42:23

    Pomiar cyfrowy to jedynie ma Koneser Wraki. Brawa dla niego za tak wysoki poziom (jedyny zainwestował w sprzęt do liczenia).

  • gość 2019-08-15 08:22:48

    Ja też najbardziej lubię jeździć u Konesera ! Grzesiek góra !!!

  • Gość - niezalogowany 2019-08-15 11:14:51

    Łukasz! Może to nie Jelenie Wraki Ci popsuły imprezę, tylko podstawieni przebierańcy od konesera,takie farbowane lisy

  • gość 2019-08-15 11:42:40

    Gdyby nie Koneser Pan Sz mógłby wraki jedynie w internecie pooglądać. Zrobił sam i skutki widać natychmiastowo

  • Radek - niezalogowany 2019-08-16 10:42:54

    Jaki ten Koneser wielbiony Hahahah idz mu jeden z drugim lachę zrob. Przeciez to Ukrainiec, prędzej czy później was wyje**** gamonie.Trzeba się na wraku pilnować. Patrzcie w lusterka, pederasty są wszędzie.

  • gość 2019-08-16 12:45:41

    Jak o robieniu \"lachy\" się zaczęło to za pewne pan Sz. jakieś wypociny pisze . Nie daj się Grzechu i rób swoje na najwyższym poziomie a buraki i prostaki mogą tylko anonimowo w komentarzach popisać

  • Leszek - niezalogowany 2019-08-16 12:50:10

    Pan sz. postać o dwudziestu imionach hahaha ale leszcz który nawet wstydzi się przedstawić

  • Ona - niezalogowany 2019-08-16 12:52:18

    Burak z Wiejskiej dorobił się jakichś pieniędzy przy Grzechu i teraz zgrywa Panisko

  • On - niezalogowany 2019-08-16 19:22:07

    Faktycznie. Niedługo Solorz będzie organizował wyścigi wraków na Polsacie jak to taka kasa buahhahahah Baaaa jeszcze u konesera będzie brał praktyki. Zróbcie następnym razem brudasy jakies mma w błocie po wrakach. Przynajmniej będzie śmiesznie.

  • normalnyuczestn - niezalogowany 2019-08-16 21:02:53

    widzę że temat dalej na tabu choć mija tydzień od imprezy. Tak jak pisałem wcześniej, u mnie emocje nie opadły, pismo jest, jutro po południu robię maraton po osiedlu europejskim w sprawie zaprzestania organizowania jeleniewraki, dodam że kolejne pisma do ochrony środowiska inspekcji pracy, urzędu kontroli skarbowej, jak i do Pana Marszałka który wydaje decyzje o koncesji na działanie stacji demontażu są już praktycznie na ukończeniu i w następnym tygodniu wraz z dokumentacją fotograficzną trafiają na biurka uruchamiamy machinę :) chcieliście zadymy macie, tylko w tej zadymie się kurzyć nie będzie, będą sypać się iskry. Jutro zdam realacje jak przebiegło zbieranie podpisów, i ile macie sojuszników a ile przeciwników

  • Yebacwraki - niezalogowany 2019-08-16 22:10:05

    W końcu ktoś normalny! Popieram !!!

  • Gość - niezalogowany 2019-08-17 15:40:42

    Tak czytam i przecieram oczy kapuś się trafił ale jest jedno wytłumaczenie internetowy trol co go matka rodziła i w kaloryfer łbem pierd..... Mi to nie przeszkadza a tam mieszkam choć chłopaki coś robią mają zajęcie nie tak jak ty chodzić kapować może do mnie zapukasz to ci podpisze na czole jestem zaaaaaaa takimi ludźmi i imprezami... i a propos to nie są wiesniaki i nie brudasy ani chołota pozdrawiam wszystkich

  • Gość - niezalogowany 2019-08-17 17:12:55

    A temu co emocje jeszcze nie opadły wypadało by się przestawić bo i tak jak ruszy maszynę to anonimowy już nie będzie bo to nie status świadka moronnego buuuuuuhaha

  • normalnyuczestn - niezalogowany 2019-08-19 22:00:27

    no i powiem wam że nie spodziewałem się tak wielkiej przychylności ludzi mieszkających na osiedlu Europejskim, naprawdę Ci ludzie mają dość wraków w swojej okolicy, kilkoro z nich ma również filmy jak i zdjęcia z którymi bardzo chętnie się podzielili odnośnie hałasu jak i kurzu opadającego na ich domy samochody itp. Do rzeczy mam 27podpisów ludzi którzy są przeciw organizacji imprez w ich okolicach, 3osoby były obojętne na tą organizację i kilka osób które były przeciw ale niezechcialy się podpisać. Dodatkowo ludzie pokazywali pisma z pieczątkami \"wpłynęło\" do Urzędu Miasta w w/w sprawie. Myślę że do końca roku jak nie i szybciej po jelenich wrakach zostaną tylko wspomnienia i zdjęcia. Maszyna rusza, skakaliście jak pingpongi teraz trochę czasu na refleksje i zadume, szkoda tylko ze organizator z poligonu beknie za kilka osób które zrobiły siupe na ściernisku.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-20 20:25:52

    Beknie jeden bekną wszyscy i dopiero się zacznie powodzenia wszystkim i temu co to rusza rozdmuchuje

  • TaaaaakJest - niezalogowany 2019-08-22 01:17:55

    Miejsce brudasów na Woodstocku!

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 19:50:16

    Łukasz ! Że by złożyć jakieś pismo trzeba potrafić parę zdań do kupy z klecić , a Ty masz problem z podpisem swoim . Tak więc z czym do ludzi!?
    Ty co najwyżej potrafisz filmy na kręcić telefonem to na łowce talentów byś się nadał.
    Zastanów się czy sam jesteś kryształowy dopiero w tedy zacznij szczekać burku.

  • gość 2019-08-23 22:58:20

    ahahhahahaahha napisał dałn z jelenich wraków co sam ma orzeczoną opinię o dysleksji, won kretynie zobaczycie jeleniewraki jakie atrakcje was czekają

Dodajesz jako: |