:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Wypadki drogowe, Wypadek Radomierzu osoby ranne jedna stanie ciężkim - zdjęcie, fotografia
Adrian Klimas 08/05/2019 13:04

Kilka osób zostało zabranych do szpitala, w tym jedna w stanie ciężkim. To efekt wypadku do jakiego doszło na dk3 w Radomierzu.

Do zdarzenia doszło w środę (8 maja) około godziny 12:00. Kierujący samochodem osobowym Peugeot jadąc od Janowic w stronę Jeleniej Góry, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bok busa jadącego w przeciwnym kierunku, którym podróżowało 9 osób. W wyniku uderzenia bus przewrócił się na bok. Na miejsce zadysponowano 3 karetki pogotowia, 2 jednostki straży pożarnej i 4 radiowozy policji. Pięć poszkodowanych osób – w tym kobieta w stanie ciężkim – zostało przetransportowanych do szpitala.

Kierowca osobówki najpierw zjechał na mój pas, później skręcił ale wpadł w poślizg i uderzył w bok samochodu, którym przewoziłem 9 pasażerów – relacjonował nam kierowca busa.

W miejscu zdarzenia trwają czynności w kierunku wypadku drogowego pod nadzorem prokuratora. Droga jest całkowicie zablokowana. Policjanci kierują kierowców na objazdy – samochody ciężarowe są zatrzymywane, a osobówki kierowane przez Radomierz - informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze.

# wypadek na dk3 w Radomierzu. są osoby ranne, jedna w stanie ciężkim.

Reklama

wypadek na dk3 w radomierzu. są osoby ranne, jedna w stanie ciężkim. - komentarze opinie

  • gość 2019-05-08 13:15:04

    FB, sms, gadanie podczas jazdy! surowe mandaty! taki delikwent zaczyna zjezdzac na twoj pas, orientuje sie, wpada w panike i takie sa efekty....

  • Gość2 - niezalogowany 2019-05-08 13:21:31

    Ty juz byles widziales... Moze zaslabl moze cos mu wyskoczyło takie tereny ze różnie bywa. Ale domyslam sie ze z własnych doświadczeń opisujesz sytuację. Latwo jest nad kimś postawić kropkę. Milego dnia

  • gość 2019-05-08 13:25:08

    Nie zapominajmy o pewnie zbyt dużej prędkości. Pomijając to, trzeba być totalną pi..dą, żeby na tym odcinku drogi stracić panowanie nad samochodem. Jeśli tak, to powinien stracić prawo jazdy i zostać skierowany na ponowny kurs z egzaminem.

  • gość 2019-05-08 13:27:14

    Gościu2 nie bądź śmieszny... Każdy, kto wylatuje na tym odcinku to z powodu nadmiernej prędkości, braku umiejętności oraz wyobraźni.

  • Gość do wyzej - niezalogowany 2019-05-08 13:33:17

    A jesli nie?

  • gość 2019-05-08 14:04:08

    Bardzo proszę o kontakt rodzinę Pani, która ucierpiała w tym wypadku. Mój e-mail [email protected]

  • gość 2019-05-08 14:05:43

    Bardzo mało prawdopodobne. Wystarczy raz się przejechać albo nawet stanąć przy drodze i zobaczyć, ze mało kto jedzie z przepisami. Co tak stajesz w obronie tego kierowcy, rodzina jego...

  • gość 2019-05-08 14:07:19

    Gość z 14:04 Hiena się znalazła...

  • Gg - niezalogowany 2019-05-08 14:16:46

    Do gość.
    Piz.ą to mlze jesteś ale Ty. Skoro piszecie z wlasnych autopsji o prędkości lub telefonach to nie znaczy że wszyscy tak robią.... Koerowca mógł zasłabnąć moglo mu coś wybiegnąć na drogę lub coś z mechaniką ze nagke stracił panowanie. Nie jest to ustalone a wypisujecie takie bzdury. Napewno byliście i widzieliście....

  • Jajki - niezalogowany 2019-05-08 14:25:40

    Najbardziej szkoda tych nieudaczników z busa co do Sznajdera lecieli do fabryki

  • Gość - niezalogowany 2019-05-08 14:30:09

    Jajki sam jesteś nieudacznikiem.... Nie mierz ludzi swoją miarą...

  • Google - niezalogowany 2019-05-08 14:36:38

    Więcej radiowozów niż karetek pogotowia ot i nasz kraj

  • gość 2019-05-08 14:49:41

    to byli ludzie ze Schneidera?
    wypadek w drodze do pracy, bedzie duzo papierologii, oby calo wyszli z tego

  • M - niezalogowany 2019-05-08 15:11:59

    Sam jesteś nieudacznikiem!

  • Gość - niezalogowany 2019-05-08 15:41:03

    Ten bus nie jechał do Schneidra.. To był bus, który jeździł na linii regularnej chyba do Janowic

  • Gość - niezalogowany 2019-05-08 16:12:54

    Jajki, przepraszam bardzo nieudacznikiem może jesteś Ty! Osoby które pracują są nieudacznikami? To kim są nieroby żyjące z zapomogi, a może Ty jesteś jednym z nich.

  • kierman - niezalogowany 2019-05-08 16:26:08

    Rozwalili rokokoko najlepszy chyba najlepszy pojazd jaki mieli.

  • gość 2019-05-08 16:40:04

    zablokować komentarze !!!!!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-05-08 18:17:01

    Ja pracuje w Schneider. Mnie pasuje. Nie czuje się gorszy. A poszkodowanym w wypadku - szybkiego powrotu do zdrowia. Mariusz K.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-08 19:06:38

    Wasze wpisy są żenujące

  • dj.... - niezalogowany 2019-05-08 19:10:50

    RADARY na drogi bo brak policji.

  • gość 2019-05-08 19:18:55

    radary co kilometr, kamery i pełny monitoring może wtedy będą jeździć wolniej i bez jazda komórek przy uchu i nie będą pisać głupot na pejs-zbuku

  • Gość - niezalogowany 2019-05-08 19:27:41

    Ludzie po co te głupie wpisy.Nie wiecie A bzdury piszecie.O 12.20 bus do zakładu w Radomierzu.....zenada.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-08 20:30:26

    Niech szybciej jezdzi idiota. Tam jest najpierw ograbiczenie 70 przez caly odcinek pozniej 50 jakby jechal z taka predkoscia to by tak nie wywalil szlifa. Brak doświadczenia. A jak widze jak jezdza kierowcy na zimowych oponach przy takiej pogodzie to sie trzese. Nie stac go na opony to niech nie jezdzi.

  • gość 2019-05-08 23:16:47

    ktoś tu marek aut nie rozpoznaje . Na zdjęciu jak byk widać że to citroen a piszą wszędzie peugeot

  • Do Jajki - niezalogowany 2019-05-09 06:23:00

    Frajerzzyno.
    Nieudacznikiem to Ty jesteś jeśli myślisz, że o 12 ktoś jechał tym busem do pracy w Schneidera.
    Widac, że nigdy nie pracowałeś nierobie 500+ skoro nie wiesz jak wygląda harmonogram pracy.

  • Kickster - niezalogowany 2019-05-09 14:22:00

    No to fajny Peugeot będzie w nowym odcinku Peugeot citroen.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-09 20:55:33

    Zatrudniają niedoświadczonych kierowców to tak jest albo wiekowi gdzie refleks juz nie taki albo od razu po kursie prawa jazdy, bo tacy w tej firmie pracują. Nie raz się widzi jak kierowcy z tel przy uchu nawet po Jeleniej jeżdżą. A prędkość swoje robi.Co tam ograniczenia przecież wozi się kamienie nie ludzi. Dużo by pisać o kierowcach tej firmy.

  • gość 2019-05-09 21:20:52

    odszkodowania powypadkowe 501038844

  • Gość - niezalogowany 2019-05-10 08:58:10

    Ciekawe który to kierowca kierował tym autem.?Wiecie coś na ten temat?

  • gość 2019-05-10 10:04:59

    Niestety jest tylko jedno wyjście - eliminacja. Najlepiej wyeliminuje takich .......... fotoradar, a zamiast wyświetlacza z szybkością należy podłączyć kałacha. Zbędna będzie papierologia a szanujący życie odetchną.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-11 13:38:11

    Nie ma co mierzyć jedną miarą. Jedni się nadają do tego typu pracy inni nie. A to że kierowcy z telefonami przy uchu to święta racja.Jechalem kiedyś z Panią ciemne włosy nawijala przez tel dość długo prywatne rozmówki( podobno nowa).Więc jak człowiek może czuć się bezpiecznie. Tylko robić zdjęcia i do ITD wysyłać. Zresztą to nie jedyny przewoźnik którego kierowcy tak robią bo co jeden kursujacy po Jeleniej czy poza wiszą na telefonach i tak później się kończy.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-11 13:38:47

    Nie ma co mierzyć jedną miarą. Jedni się nadają do tego typu pracy inni nie. A to że kierowcy z telefonami przy uchu to święta racja.Jechalem kiedyś z Panią ciemne włosy nawijala przez tel dość długo prywatne rozmówki( podobno nowa).Więc jak człowiek może czuć się bezpiecznie. Tylko robić zdjęcia i do ITD wysyłać. Zresztą to nie jedyny przewoźnik którego kierowcy tak robią bo co jeden kursujacy po Jeleniej czy poza wiszą na telefonach i tak później się kończy.

Dodajesz jako: |