:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Kronika Kryminalna, Wojna wraki Sprawę prokuratura - zdjęcie, fotografia
Adrian Klimas 02/11/2019 12:49

W ubiegłą niedzielę (27.10) XIII edycja Wyścigu Wraków na jeleniogórskim poligonie przy al. Solidarności została przerwana. Jeden z kibiców zgłosił, że tuż przy wytyczonej trasie leży przedmiot przypominający niewybuch. Czy znalazł się on tam przypadkowo?

Przypomnijmy – w ubiegłą niedzielę na poligonie przy al. Solidarności odbywała się XIII edycja bardzo popularnego w ostatnim czasie wyścigu wraków. Niedługo po rozpoczęciu rywalizacji, jeden z kibiców natknął się na leżący w trawie przedmiot przypominający niewybuch. Natychmiast zaalarmowano o tym policję, która zabezpieczyła teren i wezwała na miejsce saperów. Impreza ze względów bezpieczeństwa musiała zostać przerwana, a kibiców ewakuowano z zagrożonej strefy.

Teoretycznie, obecność niewybuchu na terenie byłego poligonu nie powinna nikogo dziwić. W praktyce jednak organizatorzy wyścigu mają swoje podejrzenia, co do pochodzenia pocisku. Leżał on na zboczu wzniesienia, na którym rywalizację kierowców oglądają kibice.

- O fakcie tym dowiedzieliśmy się bezpośrednio od policji. To policjanci wskazali mi ten granat, informując, że dostali informację od jednej z osób będących na widowni – mówił w wywiadzie dla Telewizji Dami (link) Kamil Tokarz, organizator Jelenich Wraków dodając, że już nie pierwszy raz ktoś próbował zakłócić przebieg imprezy.

W przeszłości zdarzało się bowiem, że wzywana była policja do kontroli uczestników zabawy lub inspekcja transportu drogowego w celu skontrolowania lawet, na których pojazdy przywożono na teren poligonu.

- Złożyliśmy odpowiednie pisma z prośbą o wyjaśnienie tego, gdyż wydaje mi się, że nie jest to przypadek – tłumaczy Kamil Tokarz. Osoba, która znalazła niewybuch i wskazała miejsce tego znaleziska jest związana z osobą, która odgrażała nam się od dłuższego czasu, że zakończy naszą imprezę. Jest to organizator konkurencyjnej imprezy – dodaje organizator Jelenich Wraków w materiale TV Dami.

O zdanie na temat podejrzeń postanowiliśmy więc zapytać organizatora Wrak Race Karkonosze.

- W niedzielę podczas odbywającego się wyścigu wraków byłem zajęty zupełnie innymi działaniami. Prowadziłem zbiórkę na rzecz OSP Wiejska. Nie mniej zapoznałem się z sytuacją i zdziwiłem się z falą hejtu, która dotknęła moją osobę. Po pierwsze nie jestem dla organizatorów Jelenich Wraków żadną konkurencją. Ja nie organizuje swoich zawodów co tydzień, a jedynie okolicznościowo. Nie żyje z organizowania wyścigu wraków. Drugi zarzut dotyczył wzywania służb w celu kontroli zawodów prowadzonych przez Jelenie Wraki w Kowarach. Jest to nieprawdą. Co więcej zadzwoniłem do Inspekcji Transportu Drogowego i w tym dniu podczas tych zawodów nie było przeprowadzonej żadnej kontroli! - mówił Łukasz Szeszko.

Organizator Wrak Race Karkonosze wskazuje, że imprezy organizowane na poligonie mogą być uciążliwe dla mieszkańców pobliskich osiedli.

- Można to sprawdzić, że na policję wielokrotnie ze skargami zgłaszali się mieszkańcy, którym przeszkadzał hałas i wzmożony ruch – mówi Łukasz Szeszko.

Organizator Wrak Race Karkonosze kategorycznie zaprzecza domysłom, jakoby niewybuch miała na miejsce „podrzucić” osoba z jego środowiska.

- Na miejscu dokonano detonacji znalezionego pocisku. Okazało się że był on uzbrojony i eksplodował. Czy znacie kogoś kto podjąłby ryzyko przeniesienia takiego pocisku? Co w przypadku, gdy pocisk eksplodowałby w obecności kibiców? Co wtedy powiedziałby organizator? Że to ja zrobiłem? - pyta retorycznie Łukasz Szeszko. Na tę chwilę wygląda to tak, że organizator zaniedbał pewne rzeczy i teraz szuka winnego – dodaje.

Organizator Wrak Race Karkonosze nie pozostaje także głuchy na pomówienia, które pojawiły się w komentarzach pod informacją o przerwaniu ostatnich zawodów na poligonie.

- Osoby, które pomawiają mnie bezpodstawnie zostaną pociągnięte do odpowiedzialności prawnej – kończy Łukasz Szeszko.

Tymczasem organizator przerwanej XIII edycji wyścigu wraków poinformował, że impreza zostanie powtórzona w dniu 24 listopada, a uczestnicy którzy opłacili swój start w XIII edycji będą mogli wystartować za darmo. 

# Wojna o wraki? Sprawę bada prokuratura

 

 

 

Reklama

wojna o wraki? sprawę bada prokuratura - komentarze opinie

  • gość 2019-11-02 13:19:44

    To jest historyczny fakt: polak polakowi wilkiem. Kraj juz jest podzielony przez dwie partie, a mendy sa w kazdej z tych partii takie same. teraz czeka nas kolejny rozbor Polski miedzy Amerykanami a ZSRR. Nie wierze w słowa zadnego z tych organizatorow, bo prawda zawsze lezy po srodku a tych dwoje to tylko zwykłe .....piiiip....

  • gość 2019-11-02 13:25:12

    Zabronic takich imprez raz na zawsze.jak nie drive club to teraz pieprzone wraki sie wkrecily w tym miescie!!! te gruchoty na zlom. koniec niszczenia naszych terenow!! Bedzie skierowana sprawa do odpowiednich sluzb o zakaz tego typu imprez!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-11-02 13:33:54

    Panie Łukaszu to proszę wytłumaczyć jak Pańska przyjaciółka, będąc na miejscu dla widzów mogła z kilku metrów zobaczyć ów granat. Przecież on był przykryty sianem i bardzo niewiele wystawal z ziemi. A , prócz tego co ona w ogóle tam robiła skoro tak Pan nie lubi konkurencji. Śmieszne te Pańskie oficjalne wytłumaczenie.

  • gość 2019-11-02 13:54:52

    wszyscy zwalają winę na organizatorów W K Karkonosze. Ale faktycznie nie wiedzą co było na wrakach w Strzyżowcu jak grupa poligonowa rozwaliła imprezę i jakie były warunki na torze. Nie chce się czytać tych głupich komentarzy jak ktoś wie a nie widział. To jest poligon i niewybuchy są rzeczą normalną. Jak kogoś osądzacie to zastanówcie się czy jest on winny, od plot to się chce normalnie wymiotować.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-02 14:16:39

    Jeśli będzie trzeba, można przeszukać teren przylegly do imprezy. Mogę pomóc. Myślę, że patrol rozminowania też chętnie by pomógł.

  • gość 2019-11-02 14:59:48

    Taka to wielka rodzina krzykaczy i fermenciarzy , z których można doić kasę . Organizator Jelenia Wraków rozpowiada , że wszystkie imprezy są złe , a jego jest właściwa bo nikt nie zarobił tyle kasy co On , suma sama za siebie mówi 300 tys. to jest o co walczyć bo kasa jest spora . Ciekawe czy Fiskus o tym wie ???

  • Gość - niezalogowany 2019-11-02 15:03:14

    Panie szyszka skoro pan nie dzwonił do ITD i na policję z donosami to skąd pan wie że chodziło o imprezę w Kowarach a nie w Jg. Organizator Jelenich Wraków nic ni mówił że chodziło o Kowary. Dziwne ?

  • Gość - niezalogowany 2019-11-02 15:23:48

    I czemu w ogóle udziela wywiadu Pan Sz. Skoro Pan T. w swoim wywiadzie dla Dami słowem nie wspomniał o Panu Sz. tylko o organizatorze konkurencyjnych wraków a tylko na naszym terenie są jeszcze dwie osoby oprócz Pana Sz. które organizowały wraki Pan z Mysłakowic i Dopków

  • Gość - niezalogowany 2019-11-02 15:34:08

    Odpowiedzi jest bardzo prosta, winny się tłumaczy

  • Gość - niezalogowany 2019-11-02 15:52:33

    A dlaczego Pan redaktor Klimas nie pisze rzetelnie artykułu? Przecież wszyscy wiedzą kto dzwonił po policję i z nią przyszedł. Jest to z pani Paulinka. Przyjaciółka organizatora WR Karkonosze. Który tak się tu tłumaczy.
    A artykuł wcale nie jest waszego autorstwa bo są to tylko informacje z wywiadu Tv Dami. Może by zrobić wywiad z Panem Kamilem. Bo raczej obie strony powinny się wypowiedzieć.
    Chyba że jest tu mowa o kolesiostwie redaktora i laweciarza( strazaka)?

  • ass - niezalogowany 2019-11-02 16:01:20

    Jelenia Wraki niech się lepiej cieszą, że nikomu nic się nie stało w okolicach niewybuchu i że zostało to załatwione wg procedur bo gdyby sprawa została zlekceważona i zdarzył się wypadek śmiertelny to organy ścigania by nie były łaskawe. Nawet cała ta ,,rodzina" była by zlikwidowana za brak świadomości co to poligon. A ci co innych osądzają niech sobie znajdą artykuły np o zniesławienie itp. A co robi niewybuch z człowiekiem to był przykład niedawno kiedy to 2 osoby zginęły.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-02 16:20:14

    Jelenie Wraki, to najlepiej zorganizowane wyścigi wraków w naszym regionie. I kto choć raz w nich uczestniczył to o tym wie. Jesteśmy jedną , wielką rodziną. Kamil robi dobrą robotę. I nikt nas nie przebije. A winny zostanie ukarany.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-02 16:22:20

    Pani Paulinka na pewno jest teraz bardzo zestresowana i nie wie co ma zrobić , pójść na układ z policją powiedzieć jak było i uniknąć kary czy wydać kogoś kto ma ją w dupie i się nią posłużył. Pani Paulino jeszcze nie jest za późno proszę ratować swoją skórę bo sprawa jest na poważna.

  • Do JeleniaWrak - niezalogowany 2019-11-02 16:35:15

    Chciałbym wam powiedzieć ze pani Pauliny nie było rano w jg i potwierdzi to monitoring. Ale wy dalej wierzycie co wam powie ten debil a wy łykacie jak pelikany. Hehehehe. Szkoda ze macie tak mocno zamknięte klapki na oczy.

    Dlaczego Pan Łukasz wiedział o itd w Kowarach?
    Bo odrazu go oskarzyliscie a wieści w tak małym mieście się szybko rozchodzą, szczególnie ze to są informacje od waszej rodzinki. Ci którzy was dopingują kopią was w dupe gdy nie patrzycie.

    Ale wraki robicie to jest plus w tej całej bitwie. Mam nadzieje ze ta walka przeniesie się tylko na tor.

    Życzę wam udanych wraków.

  • ass - niezalogowany 2019-11-02 16:56:22

    Do Gościa z 2019-11-02 16:20:14
    Tak jak mówisz winny zostanie ukarany ale miej na uwadze że to może być każdy nawet ktoś z waszej rodziny. Moim zdaniem jak chcecie zniszczyć inne imprezy wrakowe to zniszczcie ale zróbcie to w normalny regulaminowy i kulturalny sposób a nie chamsko: może i organizacja imprezy ok ale zadbajcie o bezpieczeństwo kierowców i kibiców wiedząc że to były poligon wojskowy bo znajdując takie znaleziska to tego brakuje. Jak macie osądzać innych to zróbcie to jako imprezę zamkniętą z rejestrem kierowców i kibiców: Nie będzie podrzucania niewybuchów oraz oskarżania innych.

  • Do do Jelenich Wraków - niezalogowany 2019-11-02 17:08:48

    Do prawdy Co za pech ! Mój videorejestrator z lawety pokazuje co innego i Pani Paulina jak żywa z Panami Policjantami maszeruje dziarsko na poligonie. Jaka szkoda że nagranie się zachowało

  • Gość - niezalogowany 2019-11-02 17:13:35

    Spawa zgloszona do prokuratury i w sumie dobrze tylko co grozi zglaszajacemu owy niewybuch skoro go zglosil i go detonowano hmmm pewnie nic ocalił pewnie sporo istnien rozumiem ze jak by organizator posiadal wiedze przed zgloszeniem na policje rowniez by to zglosil ......

  • Gość - niezalogowany 2019-11-02 17:19:53

    Jakim prawem dodane jest auto nie związane z żadną z tych imprez

  • gość 2019-11-02 17:25:54

    sprawa ucichnie jak nie będzie dowodów. a oskarżeni przez organizatorów będą mogli wnieść sprawę o mówienie nieprawdy o nich. sprawa dla organów sądowych

  • Gość - niezalogowany 2019-11-02 17:36:11

    Prokuratura to powinna zająć się tym na jakiej podstawie ktoś zalegalizował imprezę, na której można ścigać się niesprawnym pojazdem, gubiącym płyny eksploatacyjne, emitującym nadmierny hałas, niesprawnym technicznie, bez klatki bezpieczeństwa a kierowca może być pijany i naćpany a o uprawnianiach do kierowania pojazdem mógł nawet nie słyszeć... Czy wypadek śmiertelny ma takiej imprezie będzie zabójstwem z premedytacją czy może jest zwykłym elementem imprezy ujętym w regulaminie?

  • Gość - niezalogowany 2019-11-02 17:43:39

    Pani Paulina niech się przyzna dla powagi sytuacji bo policja też do Mniszkowa też dojedzie

  • Gość - niezalogowany 2019-11-02 18:16:50

    W takim razie Podziękujcie grzecznie Pani Pauli że nie było łubu-dubu ;) W plecaku bombę przeniosła debile? Przeciez ona wam biedoki życie uratowała. Kłaniać się jej nisko po same piździ**sko!

  • gość 2019-11-02 19:19:22

    ja pierdole ale wy jesteście tępaki czy to znalazła paulina basia kasia czy zosia jakie to ma znaczenie ? znalazła bombe i zachowała się prawidłowo zgłosiła to odpowiednim służbą !! Może miała to zgłosić organizatorowi ? I co wtedy ten musiał by zrobić to samo co ona. Kolejną sprawą to fakt iż zostało to zdetonowane na poligonie więc jednak nie był to fałszywy alarm.

  • gość 2019-11-02 19:28:40

    pedałki z drajw klubu na fb już utworzyli wydarzenie o motopasterce tym razem pod logo jakiegoś perfomenscenter, nie dopuśćmy aby znów organizowali imprezę masową w naszym mieście w której w boże narodzenie mogą doprowadzić do tragedii na drodze, tak jak rok temu jeden ze śpieszących się do jeleniej na pasterkę motoryzacyjną swoim bmw potrącił w Bolkowie idącą chodnikiem rodzinę z dzieckiem!

  • gość 2019-11-02 20:17:07

    ludzie, wejdźcie na jelonke, zobaczcie zdjecie tego pocisku i zgooglujcie "wykopany pocisk mozdzierzowy" i porownajcie sobie. Skojarzcie dwa proste fakty, zdjecie z lewej i zdjecie z prawej. Czy pieski pana Sz. naprawde myslicie ze jakikolwiek biegly sadowy powie, ze ten pocisk lezal pod ziemia dluzej niz tydzien? Naprawde myslicie ze cywilizacja ma takie braki intelektualne jak wy? Skonczcie ta farse i robienie z siebie posmiewiska

  • Damian - niezalogowany 2019-11-02 20:22:09

    Ale wy kur..wa wszyscy komentujący jesteście tempi

  • Gość - niezalogowany 2019-11-02 20:23:43

    Osobiście widziałem jak Pani Paulina przyprowadziła Policję, mało tego, stałem w tym miejscu od 2 godzin i wcześniej jej tam nie było i nikt w pobliżu znaleziska nie chodził. Tyle w temacie.

  • Szwagier - niezalogowany 2019-11-02 20:38:41

    Prosty czlowieczku. Piszesz że prokuratura powinna się zająć wyścigami wraków bla bla bla. A nie pszyszlo ci do łba ze chcąc zorganizować taką imprezę musisz powiadomić odpowiednie organy oraz władze aby uzyskać odpowiednie pozwolenia. Impreza jest zabezpieczona przez straż oraz pogotowie. Przy podpisywaniu oświadczeń zawodnik ma obowiązek okazania prawa jazdy a przed startem jest badany alkomatem wiec jak nie wiesz jakie są procedury to się nie wypowiadaj. Jak chciałeś lub chciałaś zabłysnąć to trzeba było się brokatem posypać.

  • Do szwagier - niezalogowany 2019-11-02 22:39:43

    Tempota twoja nie zna granic jelenie wrakowisko tzw rodzinka czyli nieodprowadzanie podatku z wpisowego nastepnie pozyczanie wody z pobliskich hydrantow do polewania toru nastepnie zawodnicy w zaden sposob nie sa sprawdzani przy starcie czy kierowca to ten ze zgloszenia czy inny przyklad DJ Jawor ktory to od 2017 roku ma zakaz prowadzenia pojazdow nie mylic z kapitanem jaworem co impreze na kacu zawsze prowadzi mister Deutschland zbiera kase na wrakach dla syna pozniej sobie nowe auto kupuje nie mowiac juz o hucznych imprezach wystarczy wejsc na profil owego moscia na zbiorke kasy w postaci zlomu ekipe ze zlomowiska zaprosili i razem wlasnie z dj jaworem po miescie bez prawka jezdzili szkoda gadac cisza wielka po kowarach zapomnieli o jednym ze policja kradzione auto tam na wrakach znalazla niestety panie organizatorze jelenich bydllllakkow najwyzszy czas zaczac uczciwa prace a nie w stodole w chrosnicy auta rozbierac zegnajcie dawni koledzy jedno jest pewne co w rodzinie to nie zginie pozdrawiam serdecznie i przypominam ze wpisowe od rodziny gratis reszta leszczy płaci

  • gość 2019-11-02 22:55:27

    rodzina... hahaha... taka rodzina, że ojciec z wujkiem ruchają każdego: żony, matki, babki, synów, córki, kuzynów i kuzynki... Wszyscy są analnie rozjebani... ale najważniejsze że szczęśliwi udając, że to nie ich dupa została zaorana... cioty

  • gość 2019-11-02 23:25:07

    pieski szeszki, na internecie kozaki, na strzyzowcu zapomnieli jaj :)

  • Gośćmi - niezalogowany 2019-11-02 23:29:31

    Jakby był to sport jakby było to hobby . To przeradza się w nienawiść co niektórzy traktują to jak wyścigi F1 nakręcają się buntują innych itp . Spoko niech się bawią ale z tego co wiem to ma być zabawa a nie nienormalna rywalizacja pomiędzy niedowartościowany mi 40 paro latkami ... Szacun dla normalnych !

  • Szwagier - niezalogowany 2019-11-02 23:59:22

    Hehehe. Następny frustrat od pana laweciarza. Zapomniałeś wspomnieć o tych 300tyś które niby zarobił organizator JW. Taaak wszyscy naczochrani biegają i jeżdżą jak wariaty. Buehhh. Fakt jest jeden. Panu Sz zwiera poslady z zazdrości ze ktoś od ponad roku robi coś dla miasta a WK i potrafi zjednoczyć oraz zapewnic pozytywną adrenalinę tylu ludzią. A lawwciarz może zrobić tylko choojnie licząc tylko na zysk. Buty cebulak.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-03 00:44:53

    Fakt jest taki. Pan z WK zrobił to co obiecał czyli przerwał JW. Szkoda że w ten sposób bo wszystkie dowody świadczą przeciwko niemu. Wykorzystał naiwną blondynkę. Tylko szkoda że w taki sposób. A jak prokuratura mu to udowodni to pójdzie w pasiaki. Szkoda ze ludzie są tacy zawistni. Nie ma co ale Jelenie Wraki to jednak profesjonalnie zorganizowana impreza. Ale zawsze znajdzie się jakaś szuja

  • Gość - niezalogowany 2019-11-03 00:53:13

    Z tego co pamiętam i widzalem to Dj Jawor prowadzi ta imprezę a nie w niej startuje. A skoro wystartował u pana Sz. to znaczy ze pan organizator WK nie podchodzi profesjonalne do organizowania takiej imprezy.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-03 01:35:12

    Wystarczy wejść na Facebook OSP Wiejska i pooglądać posty lub zdjęcia żeby połączyć fakty i Pauline z Łukaszem.
    Każdy kto jest choć trochę w temacie dokładnie wie co łączy tych dwoje.
    W tak perfidny sposób wykorzystać naiwną dziewczynę ... co za gość

  • Gość - niezalogowany 2019-11-03 02:29:36

    ...panie "szyszka" jesteś perfidny, zawistny i bez klasy... Przez takich jak ty, świat świat zatraca wartości...

  • Gość - niezalogowany 2019-11-03 07:08:46

    Świadome niszczenie ekologii płoszenie zawierzyny leśnej powinno być całkowicie zakazane.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-03 07:53:09

    To zrezygnuj baranie z mebli i książek w domu bo wycinka lasów jest jeszcze gorsza

  • gość 2019-11-03 10:34:08

    Jeżdżą dieslami, krzyczą na ekologię. Matko, świat umiera

  • Gość - niezalogowany 2019-11-03 10:49:59

    Skąd wiesz Łukaszu, że ten niewybuch był uzbrojony? Skąd masz takie informacje skoro sprawę bada prokuratura i żadnych informacji nie udzielają. Jak mógł być uzbrojony jak śladu po wybuchu nie ma, widać to w relacji TV Dami. Ani słowem nie było mowy o tym że ITD kontroluje w Kowarach a Ty się sypiesz, że chodzi o tamten Wrak, sam się pogrążasz. Nie było Cię na miejscu w ten dzień, ale wcześniej to już inna bajka. Skąd wiesz, że są donosy na Policję z osiedla europejskiego, skoro Policją także nie udziela takich informacji, może sam donosisz?

  • Gość - niezalogowany 2019-11-03 11:10:10

    Łukaszek powinieneś urodzić się w prl-u byś był najlepszym konfidentem w okolicy

  • gość 2019-11-03 13:03:43

    Po co komu te kłótnie? Nie lepiej jakby wszyscy grzecznie jeździli , raz tu raz tam, każdy by się pobawił, każdy by swoje zarobił. Finał pewnie będzie typowo polski - że już w naszym regionie nic się nie odbędzie. Smutne, zwłaszcza, że frekwencja dopisuje zawsze i u każdego. Może by tak panowie usiedli w 4 oczy przy butelce wódki, jeśli mają sobie coś do zarzucenia to dać sobie po razie z liścia, wypić brudzia, przełknąć smutki, żale i dalej działać robiąc swoje?

  • gość 2019-11-03 15:45:14

    Ktoś w końcu coś z sensem napisał

  • Gość kk - niezalogowany 2019-11-03 19:58:24

    Dzięki w takim poznałem wiele fajnych ludzi z pasją szkoda że jacyś debile uniemożliwiają kontynuowanie tego teraz strach gdzieś jechać z wrakiem bo kontrolę nienawiść. Lepiej hlac I cpac w tym czasie niż fajnie spędzać czas bo zawsze komuś coś nie pasuje

  • gość 2019-11-03 23:31:16

    Śmiechu warte, żeby prokuratora musiała się zajmować takimi głupotami jak wyścigi złomów, gdzie grupka zapaleńców musi się wyszaleć.

  • gość 2019-11-04 21:27:11

    no to grubo widze dalej będzie, nie potrafcie pozamykać ryjów ? my chcemy nadal jeździć a nie brnąć w wasze chore akcje, takie kozaki jesteście spotkajcie sie wyjaśnijcie dajcie sobie po ryju a nie piszesz anonimy, masz coś do kogoś jedź do niego lub zadzwoń wyjaśnij a nie piszesz te wypociny

  • gość 2019-11-04 21:44:46

    Jebac te imprezy. Zakazać i po kłopocie.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-04 23:34:19

    Jesteście tak poparani aż szkoda dorośli ludzie a zachowujecie się jak pierdziel ona gimbaza !!! Co Wam przeszkadza że ktoś ma jakąś pasję , że ludzie się poznają , spędzają ze sobą czas ...żal Wam dupę ściska!! Może krótko znam tych ludzi ale wiem ile serca w to wkładają teksty typu Pan ten Pan tamten i oczernianie w necie , kiedyś dali sobie po mordzie i był spokój , a teraz hejt w necie ...wody szkoda ...hałas ...kurz ...to siedź tumanie w domu i nie słuchaj i nie wdychaj kurzu a jak wody raczej Ci nie braknie ...aż się rzygać chce czytając takie głupoty , a co do zbiórek dla Szymka to wstyd że się wypowiadacie w ten sposób ... BRAWO JELENIE WRAKI !!!!

  • gość 2019-11-05 06:38:49

    Chyba jelenie sraki. Niszczycie środowisko naturalne, dlaczego nie urządzicie wyścigów po swoich podwórkach, no? Bo większość z was woli niszczyć łąki i płoszyć zwierzęta. Jak macie pasje, to powtórzę urządzajcie sobie wyścigi na swoich podwórkach.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-06 00:58:33

    Przecież to jest poligon !!! Jak strzelają to dobrze a jak już jeżdżą to nie !! Na podwórku to dzieci w piłkę mogą grać ...tak blisko mieszkasz że Ci hałas przeszkadza ...zabierz gdzieś rodzinę w niedzielę i nie słuchaj ...ale nie ty jesteś dupkiem który wiecznie siedzi w domu i kurz wdycha

  • gość 2019-11-06 19:59:18

    A ty jesteś dupkiem myślącym tylko jak by się tutaj dobrze zabawić. W nosie masz, czy udział w tak debilnym spędzie będzie przeszkadzać okolicznym mieszkańcom. Większość ludzi w weekendy chcą spokojnie odpocząć, a nie być zmuszony słuchać ryku silników!
    Natomiast w kwestii poligonu to nie funkcjonuje już od dawna, jakbyś nie zauważył, pajacu.

Dodajesz jako: |