:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Wiosna Biedronia przygotowuje się do wyborów

Samorząd, Wiosna Biedronia przygotowuje wyborów - zdjęcie, fotografia
18/03/2019 12:07

Na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze odbyła się dziś (18.03) konferencja prasowa ugrupowania Wiosna Roberta Biedronia. Mowa była m.in. o akcji "Wiosenne porządki" oraz o przygotowaniach do kampanii wyborczej do Europarlamentu. Zapis video konferencji poniżej.

Wiosna Biedronia przygotowuje się do wyborów

 

Reklama

wiosna biedronia przygotowuje się do wyborów - komentarze opinie

  • Keller - niezalogowany 2019-03-18 13:45:55

    Prezydent Słupska lubi męskie dupska! Szykować się...wiosna idzie...masakra w jakim kraju ja żyję...

  • gość 2019-03-18 15:09:44

    Na imię mam Natalia i jestem członkiem - kiedyś w nowoczesnej, potem sld, teraz wiosna, a za tydzień będę członkiem w kolejnym ugrupowaniu hihi.

  • gość2 - niezalogowany 2019-03-18 16:37:01

    Hahahaha taaa Natalia Zatka.... Panna z mega parciem na stołek władzy!!!! Eh.... Ale w sumie wolę tę Panią niż Pana Goduszyńskiego jasnowidza, który coś wie ale bardziej mu się wydaje niż wie... A jak otworzy usta to rynsztok płynie....

  • gość 2019-03-18 18:32:57

    szkoda że nie mają własnej świadomości

  • Gość - niezalogowany 2019-03-18 18:51:46

    Homoseksualista w Polsce założył partię... Cóż. Stało się. Tylko kto na niego zagłosuje? Bo prawdziwy Polak nie powinien.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-18 19:12:38

    Tak, wielka Natalia. Co wybory to zmiana ugrupowania więc na eurowybory Wiosna a na wybory do sejmu... Szkoda gadać, bo nawet sama nie potrafi przemawiać, tylko mąż za nią wszystko robi i załatwia a ona wychodzi z cienia tylko na końcówkę. Brawo, oby tak dalej, zmiany wiosenne robi porządne tak jak robi zmianę ugrupowań jak rękawiczki.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-18 20:23:56

    Robią z siebie pośmiewisko w Polsce jest tylko jedno partia PiS.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-18 23:13:35

    Wiosną będzie sadzenie a we wrześniu zrobią im z czterech liter jesień średniowiecza ..

  • gość 2019-03-19 07:46:27

    Najlepsze jest to że my się śmiejemy a ona wkońcu gdzieś dupsko wepcha ... Szkoda męża , nie wiadomo co z nim jak już będzie niepotrzebny lub nie będzie mógł pomóc? :/

  • Gość - niezalogowany 2019-03-19 08:29:57

    Wy nie jesteście normalni ludzie, co z tego, że homoseksualista? Jakby chodziło o lesbijka to by robiła furorę. Słowa, że PRAWDZIWY POLAK na Wiosnę nie zagłosuje, są śmieszne. Prawdziwy powinien się obudzić i dojrzeć do życia w społeczeństwie i szanować innych- a nie pisać głupie komentarze. Ogólnie nie popieram WIOSNY i PiSu.

  • Ojciec45 - niezalogowany 2019-03-19 08:40:30

    To ilu pederastów się na tym Placu Tatuszowym zebrało? Bo nie mogłem znaleść zdjęcia z ogólna perspektywa? Gonić „rowerzystów” z naszego miasta.

  • POLAKmały - niezalogowany 2019-03-19 18:19:14

    Proponuję znacznie bardziej chwytliwą nazwę: skrót PPPiiZ, czyli: "polska partia pederastów i innych zboczeńców". Oczywiście jeszcze hasło: "sodomici wszystkich krajów łączcie się w pociąg"