:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Kronika Kryminalna, Więzień uciekł aresztu Jeleniej Górze obława policyjna - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 5
  • Fotka nr 1 z 5
  • Fotka nr 2 z 5
  • Fotka nr 3 z 5
  • Fotka nr 4 z 5
Adrian Klimas 31/07/2019 13:40

Z jeleniogórskiego Aresztu Śledczego ok. godz. 11:00 miała miejsce ucieczka skazanego. Sposób w jaki wydostał się z budynku 28-letni mężczyzna oraz okoliczności jego ucieczki mogą szokować. Nad Jelenią Górą latają helikoptery, na mieście widać co chwilę jadący radiowóz policyjny.

AKTUALIZACJA, godz. 16:00

Skazany został ujęty na terenie powiatu jeleniogórskiego.

 

 

Do zdarzenia doszło w środę (31 lipca) około godziny 11:00.

- Skazany wydostał się przez otwór w dachu. Później po sporządzonej przez siebie linie (patrz zdjęcie) uciekł z naszego budynku – informuje mjr Mariusz Mrozewski, rzecznik prasowy Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze.

Skazany to 28-letni Marcin G. mieszkaniec powiatu Bolesławieckiego.

- Był to skazany który miał tzw. podgrupę R2 czyli był skierowany do półotwartego zakładu do odbycia kary pozbawienia wolności. Był osobą zatrudnioną, cieszącą się dobrą opinią. Sami dziwimy się dlaczego podjął się tak desperackiego czynu, zwłaszcza że ucieczka z zakładu karnego traktowana jest jako przestępstwo, a skazany odbywał karę pozbawienia wolności w wymiarze 6 miesięcy za kradzieże i koniec kary przypadał na listopad bieżącego roku – tłumaczy rzecznik AŚ.

W chwili obecnej w jednostce trwa obława policyjna.

- Poszukujemy więźnia wraz z funkcjonariuszami policji. Po drugie będą wszczęte czynności wyjaśniające, które potwierdzą lub zaprzeczą, że zawiódł czynnik ludzki albo procedury lub zabezpieczenia, którymi areszt dysponuje - mówi mjr Mariusz Mrozewski.

 

# Więzień uciekł z aresztu w Jeleniej Górze

Reklama

więzień uciekł z aresztu w jeleniej górze - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-07-31 13:48:28

    A Łukasz z drajw klubu siedzi nadal ?
    Czy już na Wrocławiu?

  • AlexHexe - niezalogowany 2019-07-31 13:54:05

    "Poszukujemy więźnia wraz z funkcjonariuszami policji"
    Funkcjonariusze policji też uciekli???

  • Gość - niezalogowany 2019-07-31 13:56:44

    Straż Pożarna też pomaga?

  • Gość - niezalogowany 2019-07-31 14:09:50

    To teraz recydywa ma pólotworek ? Czy to nie czasem p2?

  • Czeczen - niezalogowany 2019-07-31 14:15:07

    No właśnie co z Orzelkiem się dzieje ????

  • Gość - niezalogowany 2019-07-31 14:26:12

    To nie ten gość, co po 10 pod garnizonem gadał z kimś przez telefon i krzyczał że jest czysty i wolny? W czerwonej czapeczce z daszkiem ?

  • Gość - niezalogowany 2019-07-31 14:27:43

    Dobra, nie doczytałem że koło godz 11 zwiał

  • Gość - niezalogowany 2019-07-31 14:30:02

    Jak on uciekł około 11 A szukają go dopiero teraz to przecież wiadomo że nie był taki głupi żeby przez 3 godziny siedzieć w jg, tu to pewnie już dawno nie ma

  • czepialski - niezalogowany 2019-07-31 14:30:45

    ale lina zwisa z budynku Sądu Okręgowego i na dach musiał się dostać raczej z budynku sądu, a nie aresztu... )

  • Pepa - niezalogowany 2019-07-31 14:36:51

    Jebać gnide Darka pozdro wszystkim złodziejom

  • Wakacje - niezalogowany 2019-07-31 14:48:46

    Uciekl bo w końcu są wakacje.
    Kto by tam wytrzymał do listopada.
    Posiedzi nad morzem z 2 tygodnie i wróci.

  • gość 2019-07-31 14:53:16

    otwór w dachu? czyzby okno?

  • Ja - niezalogowany 2019-07-31 15:00:00

    Uciekł o 11.00? W biały dzień? I nikt tego nie widział, nie zgłosił? Czy może o 11.00 dopiero zauważono linę i zorientowano się, że go nie ma?

  • kat - niezalogowany 2019-07-31 15:00:32

    zlecić outsorcing Rosji.Tam są fajne więzienia to na pewno zmniejszy się ilość przestępstw w Polsce. W więzieniu jak na wczasach, co to za kara że więźniowie mają większe stawki żywieniowe niż w szpitalach, widzenia z kobietami w intymnych pokojach dostęp do telewizji gdzie w szpitalach chory musi za to płacić. Nienormalny kraj.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-31 15:32:31

    "Czepialski" wydaje mi się ze tam jeszcze jest budynek administracji as ale mogę się mylić.

  • gość 2019-07-31 15:41:49

    jebać biede

  • Gość - niezalogowany 2019-07-31 15:51:02

    Pani dyrektor chyba wkoncu poleci że stołka widać że robią tam funkcjonariusze z Lubania hahaha oni lubią ucieczki

  • Gość - niezalogowany 2019-07-31 15:54:19

    Dziwne że nikt nie zauważył że koleś chodzi z 15 metrową lina własnej roboty chyba przescieradelka znikały z magazynu i zabezpieczenia techniczno ochronne też pewnie w jak najlepszym porządku A pan bramowy miał chyba drzemkę z dowodca że nie widzieli jak koleś schodzi sobie obok wejść do as

  • Gość - niezalogowany 2019-07-31 15:54:51

    Dziwne że nikt nie zauważył że koleś chodzi z 15 metrową lina własnej roboty chyba przescieradelka znikały z magazynu i zabezpieczenia techniczno ochronne też pewnie w jak najlepszym porządku A pan bramowy miał chyba drzemkę z dowodca że nie widzieli jak koleś schodzi sobie obok wejść do as

  • Gość - niezalogowany 2019-07-31 16:08:48

    Ale siara śmiech taką mamy policje trzeba im dać jeszcze większe podwyżki.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-31 16:31:33

    Wiesz, że w więzieniu nie pracuje policja?

  • Gość - niezalogowany 2019-07-31 16:36:52

    He he może tylko po fajki wyskoczył

  • gość 2019-07-31 16:38:15

    dobrze ze rynny nie urwał i dachowek nie poniszczył i ze sobie krzywdy nie zrobił. pzdr.

  • gość 2019-07-31 18:21:05

    W areszcie policja nie pracuje, ale w sądzie jak najbardziej pracuje. I ma pod okiem monitoring sądowy. Ciekawe, że nikt nie zauważył, jak koleś na linie się spuszcza z okna.

  • Gośćdebile - niezalogowany 2019-07-31 18:33:46

    Schetyna maczał palce wiadomo

  • Szaczun - niezalogowany 2019-07-31 19:32:11

    Nie miał kasy na bilet bo już dawno by o nim zapomnieli jakby wsiadł w pociąg czy PKS-a . Słabo to zoorganizował ale i tak szacun dla ziomka że uciekł i zjechał po linie !

  • Gość - niezalogowany 2019-07-31 21:10:18

    Naoglądał się "skazanego na śmierć" i widać skutki haha

  • Gość - niezalogowany 2019-07-31 21:14:24

    Ale wstyd dla aresztu jak to się mogło stać robil dziurę w dachu i nikt nie widział

  • gość 2019-07-31 21:41:19

    Ponoć spuścił się na gumce od majtek :):)

  • gość 2019-07-31 22:36:44

    orzełek z wypadu daje dupy pod celą, takie nawyki drajw klubowe...

  • gość 2019-08-01 00:00:52

    Ale jaja. Szacun dla uciekiniera! R2 czyli półotworek dla recydywy. Czyli świebodzka we rocku i koło Lubania Zaręba....

  • Gość - niezalogowany 2019-08-01 00:05:28

    Dlugo wolnoscia sie nie nacieszyl. Znam goscia on nigdy niczego nie umial zaplanowac. A spontaniczne wybryki nigdy na dobre mu nie wychodzily.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-01 00:15:22

    Zwiał i spoko szacun.
    Ile mial do końca kary?
    Widocznie miał powody, Wolność najważniejsza!
    Za Komuny dwa razy się zerwałem, doprowadzenia na prześwietlenie odbywało się pieszo w grupie pod eskortą uzbrojonych gadów, co buraki mozecie wiedzieć na ten temat. Nie chce mi sie gadać

  • Gość - niezalogowany 2019-08-01 00:16:22

    Zwiał i spoko szacun.
    Ile mial do końca kary?
    Widocznie miał powody, Wolność najważniejsza!
    Za Komuny dwa razy się zerwałem, doprowadzenia na prześwietlenie odbywało się pieszo w grupie pod eskortą uzbrojonych gadów, co buraki mozecie wiedzieć na ten temat. Nie chce mi sie gadać

  • Gość - niezalogowany 2019-08-01 08:32:52

    Na Woodstocku chciał chłopak poszaleć, ale trochę mu nie nie udało

  • Gość - niezalogowany 2019-08-01 10:55:51

    Ale jaja!!!

  • gość 2019-08-01 11:15:52

    https://www.youtube.com/watch?v=X6TXOU7yN_A

  • gość 2019-08-02 08:02:42

    Ty, wafel, z czego się urwałeś za komuny, ze sznurka ze spódnicy babci czy tatuś poluzował gumę w majtach i się wysunąłeś z nogawki? Frajerzyno, pod celą byś tygrysa zaliczył pierwszej nocy!

Dodajesz jako: |