:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Samorząd, Poznaliśmy kandydatów Koalicji Obywatelskiej - zdjęcie, fotografia
Adrian Klimas 23/08/2019 08:50

W środę (21 sierpnia) na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze odbyła się konferencja prasowa podczas której Koalicja Obywatelska przedstawiła swoich kandydatów do Sejmu i Senatu z okręgu jeleniogórsko - legnickiego.

Wśród kandydatów znalazły się dwie osoby z Jeleniej Góry - Zofia Czernow (aktualna posłanka PO) i Konrad Sikora (zastępca prezydenta Jeleniej Góry). Oprócz nich o głosy w wyborach ubiegać się będą znani jeleniogórzanom Jerzy Pokój (kandydat PO do Senatu) i Iwona Krawczyk (posłanka PO z Czadrowa). Podczas konferencji na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze zaprezentowali się także Piotr Borys (nr 1 na liście, radny Sejmiku Dolnośląskiego) oraz Ewa Drozd (posłanka PO z Głogowa).

- Jeżeli chodzi o region to będziemy walczyć przede wszystkim o S3 bo ona do tej pory nie jest zakończona a to co w tej chwili dzieje się jeżeli chodzi o obwodnicę Bolkowa, gdzie podejmowałam różne interwencje to jest sytuacja nie tylko trudna ale wręcz niebezpieczna. Będziemy walczyć również o czyste powietrze, co jest ważne szczególnie dla naszej kotliny. Będziemy walczyć także o większe środki na służbę zdrowia, w której ciągle brakuje pieniędzy - mówiła Zofia Czernow.

- Chciałabym się skoncentrować na czterech obszarach : edukacja, sport, samorząd, ochrona zdrowia. Są to tematy z którymi stykam się na co dzień. Chcę aby postrzegano mnie tak jak do tej pory - jako tę która jest skuteczna, która dba o małe lokalne społeczności, która jest gotowa na duże wyzwania jak obwodnica w Piechowicach - powiedziała Iwona Krawczyk.

- Przede wszystkim uczciwość. Chcemy zrealizować wszystkie nasze obietnice. Demokracja najważniejsza jest u podstawy. Jeśli podstawa będzie demokratyczna to do góry będzie się już tylko coraz lepiej budowało - mówił Jerzy Pokój.

Wsparcia w nadchodzących wyborach udzielili kandydatom prezydent Jeleniej Góry Jerzy Łużniak i były prezydent Marcin Zawiła. 

# Poznaliśmy kandydatów Koalicji Obywatelskiej

Reklama

poznaliśmy kandydatów koalicji obywatelskiej - komentarze opinie

  • gość 2019-08-23 10:00:52

    Jak widzę te gęby to mnie zbiera na wymioty. Szczególnie Czernow zasłużyła się rozwaleniem Aniluxu i innych zakładów. Głosując na nich trzeba nie przekraczać 70 IQ.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 11:33:33

    Ja jeszcze nie oczadziałem ale dzięki nim zdziadziałem jak i większość ludzi przez te lata w polityce kłamią jak z nut a naiwniacy ich wybierają paranoja z takim

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 11:45:55

    Fajnie się bawili sami ze sobą

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 11:47:45

    Zlodzieje wont do Putina czernow co jeszcze chce malo jeszvze nakradli tylko pis

  • gość 2019-08-23 12:40:24

    Konferencja prasowa? Gdzie są tłumy zwolenników? Przecież tu jest "czerwona dolina"

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 13:42:22

    Platforma Oszustów WON za Don.

  • Grzesiek - niezalogowany 2019-08-23 13:48:54

    Czerwono to widzę.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 16:40:05

    Zoska nie do sejmu do więzienia te zlodzieje

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 16:43:19

    Łuzniak i Zawiła daje poparcie A kim on są CBA do urzedu i wyryc machloje a nie szukac poparcia u zlodzieji

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 18:39:03

    banda nieudaczników jak patrzę na was to mi niedobrze odpuscie sobie co zrobiliście dla ludzi tylko gorzej zero honoru macie

  • Anonim9000 - niezalogowany 2019-08-24 01:32:06

    S3 idzie na Lubawkę, co tu niby ma ulec zmianie? W jaki sposób ma wyglądać walka ze smogiem? W 90% pochodzi on z budynków.

  • gość 2019-08-24 06:54:41

    Pokój o uczciwości - żart!

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 07:22:49

    Nie dla nich przez osiem lat Po-Psl z ludzi zrobili żebraków i.Polske utopili w szambie.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 08:45:30

    Pokój jak to było z krzyżem na Śnieżce?

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 09:32:29

    PO to żulia i patologia.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 09:34:59

    POkój pOSŁEM?

    Kuń by się uśmiał.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 09:36:31

    Pokój:

    bendem walczył o "pokój"
    - w celi.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 11:17:57

    Zawiła to ten który z Musiałem i TW "Skierś" zawile i pokrętnie tłumaczyli jaki to pas startowy wybudują dla eroplanów w Jeleniej Dziurze.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 11:20:16

    Zawiła gdzie jest obiecany pas startowy dla eroplanów w Jeleniej Dziurze?

  • Gośćkkl - niezalogowany 2019-08-24 16:04:22

    LIS MA PROBLEM ten sondaż jest faktycznie mało wiarygodny bo w październiku będzie 65% dla Prawa i Sprawiedliwości i 13% dla SPoKo i spółki......

  • gość 2019-08-24 20:26:36

    Wyścig do ko ryt znany a może Brejsowski z hajtem. Zespół Czerwono - Czarni . za narodu krwawicę. Czkawka pewna.

  • robert - niezalogowany 2019-08-25 03:28:31

    Minimum programowe Koalicji Obywatelskiej: LGBT

  • gość 2019-08-27 23:21:22

    Koniowi nie dośsmiechu, to porażka!!! Może dostać kolki!!!!

  • gość 2019-08-27 23:22:21

    I kobyła zdechnie...

  • Gość - niezalogowany 2019-08-28 16:54:39

    Czernow chcę odwołać prezesa sądu w Jeleniej, który jest za reformą sądownictwa i potępia to co robi Ewa habzda szymańska żona prokuratora.




  • Gość - niezalogowany 2019-08-28 20:25:23

    Całą Platformę Oszustów należy zapakować do wagonów i swolocze przeoczyć za Bóg.
    Bez prawa do powrotu.
    Tak mi dopomóż Bóg.
    Amen.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-23 19:09:38

    PO KO .POGRATULOWAĆ TAKICH WYBORCÓW .JAK PSZONIAK JANDA .I POpaprańców . Wielu
    JUZ WAM ODEBRANO ROZUMKI ...A RUDZIELEC I TEN Z INNEJ EPOKI DINO
    TRYBUNAŁ STANU .BEDZIESZ MIAŁ WIDELEC W D ..e