:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Samorząd, Obroń swoje prawo akcja - zdjęcie, fotografia
Adrian Klimas 14/05/2019 10:50

„Obroń swoje prawo” - pod takim hasłem odbędzie się ostatnia, duża akcja Prawa i Sprawiedliwości przed zbliżającymi się wyborami do Europarlamentu. Jej założenia przedstawił Senator PiS Krzysztof Mróz, podczas dzisiejszego (14.05) spotkania z dziennikarzami.

 

Ostatnia przedwyborcza kampania Prawa i Sprawiedliwości ma na celu mobilizację Polaków do wzięcia udziału w wyborach.

Wiem, że wybory do Parlamentu Europejskiego nie cieszą się dużą frekwencją. To wynika w dużej mierze z niezrozumienia roli i funkcji Parlamentu Europejskiego. Tym niemniej zależy nam aby wprowadzić do Europarlamentu jak najsilniejszą reprezentację polityków pro-polskich. Pamiętajmy, że zachodzi bezpośredni związek pomiędzy sytuacją w Polsce zarówno pod względem finansowym jak i prawnym, a tym co dzieje się w Europie – mówił Ireneusz Łojek z Prawa i Sprawiedliwości.

Senator Krzysztof Mróz przedstawił natomiast główne założenia akcji „Obroń swoje prawo” :

Po pierwsze obrona prawa dla polskiego złotego. Jeżeli wygra Koalicja Obywatelska jest duże prawdopodobieństwo, że w Polsce zostanie wprowadzone euro, a to wiąże się z dość dużymi podwyżkami cen. Po drugie brońmy swoich praw do decydowania o wychowaniu dzieci. Sprzeciwiamy się różnym kartom LGBT, sprzeciwiamy się także adopcji dzieci przez pary homoseksualne. Po trzecie chcemy ochronić programy rodzina 500 plus, 300 plus, trzynasta emerytura, niższy wiek emerytalny. Jeżeli my przegramy te wybory to będzie pokusa do zabrania tych zdobyczy społecznych i socjalnych uchwalonych przez PiS. Kolejna kwestia to kwestia bezpieczeństwa. Stanowisko Prawa i Sprawiedliwości jest bardzo jasne – nie godzimy się na przyjęcie imigrantów. Walczymy także o prawo do kupowania towarów o tej samej jakości. Ostatni punkt to szacunek do naszych wartości. Jako Polacy mamy prawo do tego aby nikt nie narzucał nam tych liberalnych i skrajnie lewicowych trendów, które funkcjonują gdzieś w Europie. Musimy bronić swoich praw do samostanowienia a nie np. to co narzuca nam unia choćby w sprawie gender, że jeżeli chcemy pozyskać pieniądze na jakieś projekty miękkie musimy wpleść w to ideologię gender. Jeżeli ktoś chce wierzyć w istnienie 80 płci może sobie wierzyć, ale nie może to być warunkiem do pozyskiwania środków europejskich.

Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się w niedzielę, 26 maja 2019 roku.

# Obroń swoje prawo - nowa akcja PiS

Reklama

obroń swoje prawo - nowa akcja pis - komentarze opinie

  • gość 2019-05-14 11:04:03

    To wdzianko po prawej to się kufajka nazywa? Pasuje...

  • Wopiusz - niezalogowany 2019-05-14 11:28:12

    Mroz litosci. Ty mi mowisz obron swoje prawa? A kto je koncertowo lamie od kilku lat jak nie pis? Zabierajcie te swoje trzysta pincet i 13 emeryture,kiedys tego nie bylo a ludzie zyli jak pączki w maśle bo im tyle z wyplaty nie kradliscie i z podatkow,wszystko bylo o polowe tansze,a co ci przeszkadzaja homoseksualiści? Ty sam pewnie zoofil jestes bo ani baby ani chlopa nie masz ! Nie chce mi sie nawet pisac wiecej bo szkoda baterii w moim smartfonie. Zegnaj.

  • gość 2019-05-14 11:43:42

    Popieram popieram popieram popieram tych co dobrze na rządzeniu się znają j dobrze swoje obowiązki względem Polaków wypełniają .

  • Gość - niezalogowany 2019-05-14 12:06:18

    Brawo Wopiusz

  • fan lerchera - niezalogowany 2019-05-14 13:09:17

    Typ w kufajce jest najlepszy!Kiedy pan senator da przykład i założy podstawową komórkę społeczną? Może w końcu przejdzie mutacje i zostanie prawdziwym facetem.......

  • gość 2019-05-14 13:31:44

    Cóż za piękne twarze! Może trochę odęte i aroganckie - ale nadal piękne...

  • Vivaldi - niezalogowany 2019-05-14 16:21:56

    Moje prawa zawiera Konstytucja! Więc tym razem posłucham pissowców i będę ich bronić swoich praw nie głosując na ubeków, komuchów, donosicieli, chamów, żarłoków, wąchaczy kleju, pijaków, dreczycieli żon, podstarzałych knurów zdradzających żony, mlaskaczy, złodziei jeansów i butów, niedojdów taplających sie w konfetti, faryzeuszy tańczących u toruńskiego muchomora smrodliwego i obrońców pedofilii. Jednym słowem nie zagłosuję na piss.

  • Pis tylko - niezalogowany 2019-05-14 17:38:37

    Pis tylko poko partia zlodzieji w białych kolnierzykach

  • Gość - niezalogowany 2019-05-14 18:37:20

    Panie senatorze. Pan chyba uwierzył w te banialuki. Nowogrodzka napisała A Pan jak małpka powtarza A tak po prawdzie to przepraszam wszystkie małpki

  • Kelerek - niezalogowany 2019-05-14 18:40:17

    Jebac pedałów! Tfuuu! Pluje na Was chore śmiecie!!! Prezydent Słupska lubi męskie dupska!!!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-05-14 21:51:24

    Tylko nie PO bo oni już na kradli za nich była bieda i nic nie robili robili ale dla siebie

  • Gość - niezalogowany 2019-05-14 21:51:48

    Tylko nie PO bo oni już na kradli za nich była bieda i nic nie robili robili ale dla siebie

  • Gość - niezalogowany 2019-05-14 22:56:16

    PISowcy chca bronic swoich praw do hejtu / nienawisci... a potem sie dziwia, ze Polakow na swiecie nie traktuja dobrze i sie zastanawiaja dlaczego turysci wola jezdzic do Czech! Na Snezke z Czech tez latwo dojsc...

  • Gość - niezalogowany 2019-05-15 20:27:30

    To jakiś wieczòr kabaratowy?Ten grubasek z dwiema brodami może jeździć na beczce śmierci ma motorze,ten drugi przyczepić sobie czerwony nos na gumce.

  • MiK - niezalogowany 2019-05-16 01:00:33

    Tak jest zmrożony mężu opatrznościowy. Chrońmy swoje prawo do zacofania. Obrońmy prawo do wieczystego użytkowania elektrowni węglowych i trucia społeczeństwa. Walczmy dalej z wiatrakami produkującymi prąd. Nasze jest prawo do walki z nauczycielami. Lekceważeni na pewno będą lepiej uczyć nasze dzieci. Walczmy o prawo do tego aby niepełnosprawni siedzieli cicho. Obrońmy prawo do łamania konstytucji. Przecież to tylko jakaś książeczka jako rzecze prezes prezesów. Obrońmy też prawo do wskazywania różnych wrogów i jedynej siły jaka nas przed nimi ustrzeże - wielkich pisiorów pod dowództwem jednego małego, ale jakże wielkiego jednocześnie.

  • gość 2019-05-16 06:56:24

    Przyszedl czas na rozrachunek donosicieli czyli TW w obecnym rządzie i pisie jak również w klerze .Cierpi tylko ciemny lud a przyczynił się też obywatel Rydzyk tworząc radio podobne do Radio wolna Europa czy Radio Tirana.

Dodajesz jako: |