:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Kronika Kryminalna, Nocny pościg ulicami miasta Kierowca uciekał ogromną prędkością - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 5
  • Fotka nr 1 z 5
  • Fotka nr 2 z 5
  • Fotka nr 3 z 5
  • Fotka nr 4 z 5
Adrian Klimas 07/10/2019 09:27

To już drugi policyjny pościg ulicami Jeleniej Góry w ostatnich dniach. Dziś w nocy na ul. Wolności policjanci ścigali osobowe BMW.

Do zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek (ok. godz. 3:00). Policjanci przejeżdżając przez skrzyżowanie ulic Wojska Polskiego i 1-go Maja zauważyli stojące na parkingu BMW, które najprawdopodobniej kilka dni wcześniej brało udział w kolizji drogowej. Kierowca uciekł wówczas z miejsca zdarzenia.

Kiedy funkcjonariusze podchodzili do samochodu, jego kierowca gwałtownie ruszył i zaczął uciekać. Policjanci ruszyli za nim w pościg i skontaktowali się z dyżurnym, który skierował do pościgu również inne radiowozy – relacjonuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze.

Kierowca uciekał z dużą prędkością, nie reagował na żadne sygnały do zatrzymania i zmuszał innych kierowców do zjeżdżania z drogi.

W pewnym momencie kierujący stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w latarnię. Po wyjściu z samochodu wraz z pasażerem próbowali uciekać, szarpali się z funkcjonariuszami ale szybko zostali obezwładnieni – mówi podinsp. Edyta Bagrowska.

Kierującym okazał się 41-letni mieszkaniec powiatu lwóweckiego. Jego zachowanie wskazywało, że mógł być pod wpływem środków odurzających. Ponadto posiadał zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów. Pasażer to 39-letni mieszkaniec Bolesławca. Policjanci znaleźli u niego kilka porcji amfetaminy.

Obaj zostali zatrzymani. W tej chwili trwają czynności wyjaśniające wszystkie okoliczności tego zdarzenia – dodaje rzecznik Komendanta Miejskiego Policji w Jeleniej Górze.

Niestety w trakcie pościgu uszkodzone zostały radiowozy. Jeden z nich miał urwane lusterko, drugi poważnie uszkodzony silnik.

# Nocny pościg ulicami miasta. Kierowca BMW uciekał z ogromną prędkością.

zdjęcie główne - Mirosław Zglenicki

 

Reklama

nocny pościg ulicami miasta. kierowca bmw uciekał z ogromną prędkością. - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-10-07 09:22:02

    Skąd się te postacie biorą to ja nie mam pojęcia

  • Hwdp - niezalogowany 2019-10-07 09:22:21

    Jak się nie umie jeździć się nie wsiada proste.

  • gość 2019-10-07 09:26:12

    hołota z DLW....

  • Gość - niezalogowany 2019-10-07 09:29:13

    Tak co tydzien rozwalane dwie pisiofurmanki zara milicja bedzie w jg na hulajnogach latac

  • Gość - niezalogowany 2019-10-07 09:41:07

    Miszczowi Mańkowi z DLW śpieszy się na ruchanie pijanej Dżessiki z Starej Kamienicy?

    Gada z DLW pod mur i roztrzelac!

    Policjanci

    dosyć cackania się z patologią z DLW.

  • gość 2019-10-07 10:08:55

    psychedelic gang w akcji ciotki drajw klubowe zmieniły nazwe swojej instytucji i dalej powodują wypadki i cierpią niewinne osoby

  • Gość - niezalogowany 2019-10-07 10:27:31

    Masz coś do DLW przygłupie z DJE

  • Mlody chlopak z DLW - niezalogowany 2019-10-07 10:36:42

    To ze zdarzaja sie takie przypadki to nie oznacza odrazu, ze cale DLW jest patologią, nie warto oceniac z gory, wiec wez na to poprawke i z fartem mordo

  • gość 2019-10-07 10:40:08

    Samochód miał rejestrację z Austrii. To był stary, zdezelowany złom. Na odległość śmierdział benzyną.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-07 11:14:31

    Nie masz Racji młody chłopaku, DLW to DLW i nic i nikt tego nie zmieni.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-07 11:29:57

    driveklub + dlw mieszanka wybuchowa idioci pierd*****

  • gamer - niezalogowany 2019-10-07 11:55:44

    GTA Czerwona kotlina

  • gość 2019-10-07 12:25:38

    Po co te pościgi? Podac dwie kule, celne kule. Oszczędnosci znaczne - na paliwie i na remontach.Tak sie optymalizuje wydatki.

  • gość 2019-10-07 13:35:05

    no ale zajechany piec w radiowozie to chyba nieumiejętna obsługa pojazdu przez policjanta a nie wina uciekającego?

  • Gość - niezalogowany 2019-10-07 13:41:01

    Zawsze to o jeden radiowóz mniej

  • Gość - niezalogowany 2019-10-07 15:55:04

    Tylko na to czekałem .Warszawa
    Na prostej drodze nie ogarnął strach się bać pomyśleć co by było na zakretach buhaha.
    Turbo debil szkoda latarni tylko jego wcale

  • Okkk - niezalogowany 2019-10-07 16:44:44

    Hahaha DLW i wszystko jasne!!! Bez wyjątków :D

  • Kazik bez dziec - niezalogowany 2019-10-07 17:54:11

    Jak zwykle... ćpun, bandzior, BMW + Bolesławiec. Idealna patologia. Brhavo! Ale dlaczego przeżył ? Skandal ! Dramat ! Hańba !

  • gość 2019-10-07 19:35:16

    pewnie wracał ze spotu drajw klubu albo psychodelik gang właśnie w tych klubach po nocach ćpają i potem jeżdżą swoimi padłami

  • jakto? - niezalogowany 2019-10-07 19:50:21

    poważnie uszkodzony silnik? na suchym silniku pojechali w pościg? zatarło się? To tylko w policji tak umieją dbać o auta...

  • Gość - niezalogowany 2019-10-07 22:15:15

    Masakra ludzie pierdolą glupoty ze aż glowa boli a co do radiowozu to nie szkoda mi tylko te biedne auto BMW zawsze winne

  • gość 2019-10-07 22:36:10

    Gorzej by to wszystko wyszło gdyby to było ciężarowe BMW.

  • gość 2019-10-07 22:53:45



    Standard kolejny debil z DLW w BMW na gościnnych występach. Tylko kuźwa czemu w naszym mieście, niech siedzą u siebie na wiosce, wsioki jedne. Na marginesie DLW powinno mieć zakaz wjazdu do Jeleniej, a najlepiej wyjazdu poza swoją wiochę.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-07 23:03:23

    Z tego co mi wiadomo to nie było żadnej szarpaniny kierowca siedział na ziemi, pasażer siedział z tyłu :)) była z nimi kobieta która dogadywał się z policjantami czemu o niej nikt nie wspomniał ?

  • Coliber - niezalogowany 2019-10-08 00:32:48

    Aż niektórych przykro czytać!!! Takie sytuację zdążyły się zdążają i zdawać będą,ale fakt że nikt nie pomyśli o tym że policja się nie rozwija i jak za króla świeczka łapać go !!!! Żenada,gdzie są te środki na które wszyscy lożymy "na policje" że swoich podatków!!! Gdzie sprzęt i metody by łapać takich nie wprowadzając zagrożenia dla innych!!! To o tyle dobrze że to była noc ,a nie dzień . To jest chore,a policja jeszcze traktuje to jako sukces że go złapali ,bzdura !!! Pozdrawiam wszystkich myślących !!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-08 07:07:10

    Ludzie co wy macie z tymi głowami
    ŻENADA

  • Super gość - niezalogowany 2019-10-08 08:00:13

    Chciali być jak król burdeli

  • gość 2019-10-08 19:56:55

    Wszyscy z DLW mają paszport polsatu i mogą jezdzić gdzie chcą.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 18:06:41

    Powinien zapłacić za zatarty silnik bo to wina niedoświadczonego kierowcy.

Dodajesz jako: |