:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE
Adrian Klimas 02/10/2019 12:33

- Zapraszam moich kontrkandydatów do Senatu – Pana Kazimierza Klimka i Jerzego Pokoja do udziału w debacie – zaapelował za pośrednictwem mediów Senator Krzysztof Mróz.

Wielkimi krokami zbliżają się wybory do Sejmu i Senatu. Już 13 października wybierzemy senatorów i posłów którzy będą reprezentować nasz region w parlamencie. Tymczasem kampania wyborcza przebiega nader spokojnie i zazwyczaj skupia się na obietnicach, a nie konkretnych rozwiązaniach. Przedwyborczy marazm chce przerwać Senator PiS Krzysztof Mróz, proponując debatę swoim kontrkandydatom do Senatu.

Zapraszam moich kontrkandydatów do udziału w debacie o sprawach Jeleniej Góry i Kotliny Jeleniogórskiej. Chciałbym podyskutować o tym co trzeba i można zrobić dla Jeleniej Góry. Mam swoje przemyślenia i swoje propozycje ale nie chciałbym ich dzisiaj ujawniać ponieważ wolałbym je skonfrontować z propozycjami moich kontrkandydatów, a więc Pana Kazimierza Klimka z SLD i Jerzego Pokoja z Koalicji Obywatelskiej.

Senator Prawa i Sprawiedliwości zwracał także uwagę na mocno wizerunkowy charakter trwającej kampanii i konieczność zaproponowania merytorycznych rozwiązań.

Myślę, że mieszkańcy mają prawo oczekiwać informacji o tym co proponuje Mróz, co proponuje Pokój i co proponuje Klimek. Jest spora grupa mieszkańców, którzy oczekują i mają prawo oczekiwać propozycji merytorycznych i dowiedzieć się co chcemy zrealizować, jeżeli zostaniemy wybrani. Apeluję do organizacji, do mediów o zorganizowanie takiej debaty z udziałem mieszkańców.

Na zakończenie Senator PiS wskazał na pewne nieprawidłowości w trwającej w Jeleniej Górze kampanii wyborczej.

Pan Prezydent Jerzy Łużniak w Biuletynie Informacji Publicznej umieścił informacje o 11 punktach w których można bezpłatnie wywieszać materiały wyborcze. Niestety punkty te do dziś nie zostały wystawione. Przypominam, że Prezydent jest to tego zobligowany ustawą. Jest to jawne łamanie prawa – zakończył Krzysztof Mróz.

 

# Krzysztof Mróz wzywa kontrkandydatów do debaty

Reklama

krzysztof mróz wzywa kontrkandydatów do debaty - komentarze opinie

  • Gość11 - niezalogowany 2019-10-02 12:49:48

    Bo PiS nie łamie prawa... Debile

  • gość 2019-10-02 13:07:17

    Dlaczego on ma głos jak dziecko?

  • gość 2019-10-02 13:10:03

    Panie senatorze czyżby już Pan stwierdził, ze jest najsłabszy? Bo jak widzę wszystkie wezwania do debat to najsłabszy chce ich a silniejsi odmawiają - no chyba, ze Klimek się zgodzi to wtedy Pan będzie musiał odmówić. Niech sobie Pan już załatwia miejsce w spółkach bo potem będzie pan razem z leszczykiem na lodzie. Bo wg mnie z tych trzech to Pokój, a pan będzie miał mocne 2 miejsce Moja prognoza Pokój - 51 procent, Pan - 44, Klimek - 5 a jak dojdzie do debaty to jeszcze Klimek uciuła Panów kosztem kilka procent ale i tak wygra Pokój. Dlaczego Pan nie namówił na start kogokolwiek o nazwisku Miedziński? Mógłby namieszać. Podobne plakaty do KO i takie same postulaty i zabrałby Pokojowi 10 procent i mogłoby wystarczyć - jak poprzednio. Strateg z Pana slaby, to i za wiele i tak by Pan nie osiągnął dla Jeleniej Góry i Legnicy. Teraz proszę szybko listę osiągnięć jako senator dla regionu ogłosić gdzie się da wszystkie inwestycje jakie były przypisać swojej zasłudze - może jeszcze kilka procent ludzi uwierzy ale czy to starczy?????

  • gość 2019-10-02 13:16:12

    Panie Mróz weź Pan się ogarnij, dopiero jak wybierają do koryta to wychodzi Pan na światło dzienne, najbardziej bezpłciowy senator RP

  • gość 2019-10-02 13:34:05

    Miedziński ani Papaj nie mogli startować bo mają koalicję z PIS w województwie dolnośląskim.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-02 13:37:06

    Mróz czy to twoi żydowscy kolesie chcieli wczoraj przed debatą w TVPIS odebrać biało -czerwoną posłowi Wilkowi z Konfederacji?
    Mróz czy to już jest żydowskie POLIN?

  • Gość - niezalogowany 2019-10-02 13:50:43

    Towarzyszu Mróz z PiS, czy mieliście kiedykolwiek kontakt z cipką? Cipka to taka dziura u baby.

  • gość 2019-10-02 13:56:06

    Aktywny w senacie, aktywny w rejonie... A nie, czekajcie, cos mi się pomyliło...

  • gość 2019-10-02 13:56:20

    XDD

  • Gość - niezalogowany 2019-10-02 14:15:37

    Mróz ty GNOJU z żydobanderowskiej szajki PiS czy wiesz jakie są terminy wizyty do neurologa w przychodni na Wiejskiej :

    wizyta kontrolna 11 stycznia 2021 - za 15 miesięcy

    pierwsza wizyta 21 grudnia 2020 - za 14 i 1/2 miesięcy

    Zyby was PiSowską zaraze szlag trafił swołoczo za mój nieleczony ból.
    Żebyś zdechł.

  • Nie pis - niezalogowany 2019-10-02 14:21:29

    Buuuuu, z takim senatorem jego aktywnością

  • Gość - niezalogowany 2019-10-02 14:32:34

    Mróz PiSowski GNOJU do debaty. Odpowiedź mi co żydobanderowska szajko zrobiliście przez 4 lata że tak wydłużyła się kolejka oczekujących do neurologa.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-02 14:57:11

    Można mieć poglądy jakie się chce, ale trochę szacunku i kultury do drugiego człowieka.

  • gość 2019-10-02 15:15:41

    Przecież te komentarze (może poza 3-4)pisze Mróz żeby powiedzieć, ze jest tak atakowany i szykanowany. Ale nie zgłosi do Prokuratury bo sam na siebie nie będzie przecież donosił.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-02 15:24:07

    Konfederacja!!!! Wimnicki przynajmniej próbuje nagłośnić problem ustawy 447 a PiS tylko wykonuje ślepo polecenia z Izraela.

  • Wiesia - niezalogowany 2019-10-02 16:01:56

    Ten Mróz to dno ale Klimek to dno i wodorosty...

  • gość 2019-10-02 16:20:08

    za robote sie wezcie pasozyty

  • DarthAsarath - niezalogowany 2019-10-02 16:33:28

    Jeszcze raz niech opowie jak to w teatrze Norwida nie da się zrobić remontu. Najlepiej stojąc na scenie w teatrze.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-02 18:25:31

    Żegnam Panie Mroz. Mam dość jego wszechobecnej buty , plakatow o darcia się . Typowy PiS.. jemu się wszystko należy

  • gość 2019-10-02 19:39:24

    Niech debatuje z Leszczykiem.

  • Ararat - niezalogowany 2019-10-02 20:31:43

    Ja bym chciał usłyszeć jak Pan Stary Kawaler Mróz poucza mnie jak mam wychowywać dzieci, edukować je seksualnie, by nie wyszły na gejów czy utrzymać firmę płacąc pracownikom w moim warsztacie 4000 zł miesięcznie. Pan o ile wiem nie płaci tyle swoim pracownikom...

  • Ararat - niezalogowany 2019-10-02 20:32:09

    Ja bym chciał usłyszeć jak Pan Stary Kawaler Mróz poucza mnie jak mam wychowywać dzieci, edukować je seksualnie, by nie wyszły na gejów czy utrzymać firmę płacąc pracownikom w moim warsztacie 4000 zł miesięcznie. Pan o ile wiem nie płaci tyle swoim pracownikom...

  • gość 2019-10-02 20:42:55

    Mróz do senatu, reszta to pachołki.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-02 21:02:46

    Jebany, dobry jest ...

  • gość 2019-10-02 21:29:32

    W czym?

  • gość 2019-10-02 21:31:45

    W czym?

  • gość 2019-10-02 22:19:56

    PO i PiS poparły ustawę 447 więc jeleniogórzanie na kogo zagłosuje ? czy wybierzecie tych który oddają Polskę w obce łapy ? PO i Pis nic w tej sprawie nie zrobiły NIC - więc na kogo zagłosujecie

  • Xac - niezalogowany 2019-10-02 23:12:32

    Mróz i tak nadejdzie ale na szczęście tylko jako zjawisko.....pogodowe ;-)

  • gość 2019-10-02 23:58:42

    Człowieku JEL. GÓRA umiera a ty debaty chcesz robić. Zamiast tego zrób coś dla miasta trochę czasu już jesteś przy korycie.Debaty będzie robił co za typ.

  • gość 2019-10-03 00:40:57

    Spytajcie szkolnych kolegów co sądzą o Krzysiuu

  • Gość - niezalogowany 2019-10-03 07:11:20

    Budka to kurwa wuja Władysław Gomułka (1905-1982) – polski działacz komunistyczny, funkcjonariusz partyjny, faktyczny przywódca państwa. Z zawodu ślusarz, od 1926 roku członek Komunistycznej Partii Polski. Na początku lat trzydziestych przebywał w Moskwie,

  • Gość - niezalogowany 2019-10-03 07:13:31

    Tylko pis bo zajmuje się ludźmi i krajem reszta zajmuje się pisem glosuj tylko na pis reszta to zlodzieje

  • do 07:13:31 - niezalogowany 2019-10-03 08:06:02

    Ty, pisiorek cię swędzi?

Dodajesz jako: |