:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Samorząd, Mróz Prezydent Łużniak oszukał mieszkańców należy czerwona kartka! - zdjęcie, fotografia
Adrian Klimas 08/07/2019 16:37

Podczas dzisiejszej (8 lipca) konferencji prasowej Senator Prawa i Sprawiedliwości - Krzysztof Mróz odniósł się do planowanych podwyżek za wywóz śmieci. Nie szczędził także gorzkich słów pod adresem obecnej władzy.

Zdaniem Senatora podwyżki są efektem wieloletnich zaniedbań i polityki prowadzonej przez Platformę Obywatelską. Wraz z radnym Prawa i Sprawiedliwości Mariuszem Gierusem apeluje do mieszkańców o reakcję i sprzeciw wobec planowanym podwyżkom. "Przyjdźcie na środową sesję i wyraźcie swój sprzeciw" - apelował Senator, dodając, że PiS ma już przygotowany program naprawczy ale jest jeszcze za wcześnie aby mówić o szczegółach. Więcej w materiale filmowym poniżej. 

 

# Prezydent Łużniak oszukał mieszkańców. PO należy się czerwona kartka!

Reklama

prezydent Łużniak oszukał mieszkańców. po należy się czerwona kartka - komentarze opinie

  • gość 2019-07-08 17:08:11

    Panie Mróz - jak uda się Panu zablokować te podwyżki to w następnych wyborach glosuje na PIS.\nDziekuje

  • Gość - niezalogowany 2019-07-08 17:10:16

    Bez komentarza.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-08 17:16:05

    Jebac PiS

  • mariusz - niezalogowany 2019-07-08 17:25:08

    Chyba każda z okolicznych gmin porusza problem cen odbioru odpadów nieadekwatnych do kosztów dalszej utylizacji. Problem jest zlokalizowany wyżej, system nie wydala, niech PiS popisze się jakimiś nowymi sensownymi rozwiązaniami w parlamencie. Może jakieś kolejne 500+ lub na modłę dopłat do energii elektrycznej?\n\nMoja propozycja - zrobić jakiś porządek z opakowaniami produktów, więcej wielorazowych, mniej składających się z niejednolitego materiału (często np. produkty w opakowaniach papierowych są dodatkowo zafoliowane), to może będzie łatwiej odbierać i przetwarzać. Ale jak mniemam to strategia tego pana na przyszłe samorządowe?

  • Gość - niezalogowany 2019-07-08 17:48:53

    Chyba Ciebie,

  • gość 2019-07-08 18:20:59

    Mariusz obudź się :)\nGłupoty obok Ciebie gadają....

  • gość starszy - niezalogowany 2019-07-08 20:20:37

    Co Pan Panie Mróz zrobiłeś oprócz pustego gadania i nieszczędzenia gorzkich słów Prezydentowi do którego ma Pan uraz za przegraną? Może tak popatrzy Pan w stronę dyktatorów cen z wysypiska i ich zaatakuje?

  • Zlodzieje - niezalogowany 2019-07-08 20:43:20

    Spoko -poko to zlodzieje czy wy dalej nie widzicie ich słowo to szambo ścieki głosujcie dalej na tą bandę

  • gość 2019-07-08 21:15:52

    Panie Mróz. Konkretne wyliczenia proszę przedstawić. Kosztuje wywóz tyle /praca ludzi, eksploatacja pojazdów, amortyzacja, wysypanie na składowisko tyle. A biorą za metr sześcienny tyle. Wtedy będzie wiadomo. A tak to uprawia Pan politykę wyborczą, a dla mieszkańca guzik z tego wynika. Dalej nic wie. \nPan też nic dla regionu nie zrobił, jest Pan kompletnie nieskuteczny

  • gość 2019-07-08 22:35:03

    Ja też wiem jak rozwiązać problem drogich śmieci. ALE NIE POWIEM - bo mam w d...e was wszystkich :) Tak odbieram te krzysiowe piski

  • MiK - niezalogowany 2019-07-08 23:29:38

    Mróz - \"podwyżki są efektem wieloletnich zaniedbań i polityki prowadzonej przez Platformę Obywatelską.\" Oczywiste. Gdyby w tych latach rządził PIS to dzisiaj każdy otrzymywałby dopłaty do wyrzucanych śmieci. Byłyby to śmieci+.\n

  • gość 2019-07-09 07:59:00

    remontu teatru nie udało się Mrozowi u*ebać to czas na psioczenie na cokolwiek innego?

  • Gość - niezalogowany 2019-07-09 08:44:51

    To skandal naj drożej w Polsce drożej niż w Warszawie ludzie wyjdą na ulice i zobaczycie

  • Dżimi Rzeżączka - niezalogowany 2019-07-09 08:57:58

    O kurde, srogie piguły! Jak będą szukali modela do książki o używkach, to jak znalazł!

  • Gość - niezalogowany 2019-07-09 13:56:20

    Panie Mróz jako Senator RP ma Pan możliwość dokonać audytu w/w spółkach i podjąć konkretne działania. Proszę się wziąść do roboty a nie lansować się przed mediami. My obywatele płacimy panu za pracę a nie za marny spektakl.

  • hmmm - niezalogowany 2019-07-09 14:40:00

    Masakra, cały PiS to tragedia, tu mamy kolejny przykład, koleśie bez wiedzy i z urazami że nie po tej stronie koryta siedzą, tylko lansik, żadnych szczegółów

  • Belfer - niezalogowany 2019-07-09 15:58:05

    Czy senator Mróz mógłby pochwalić się co zrobił dla swojego miasta odkąd jest senatorem? Chociaż jedną rzecz? Uratował Teatr, dofinansował szpital, załatwił kasę na drogi? Bo krytykować każdy umie i nie trzeba do tego być senatorem...

  • Gość - niezalogowany 2019-07-09 16:23:36

    Pan prezydent nigdy nie oszukuje ani nie kłamie, co najwyżej może się pomylić, a to ludzka rzecz.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-09 18:01:29

    Panie senatorze
    Zajmij się Pan dobrą zmianą i tam wprowadź swój program naprawczy
    I nie szczuj na drugiego czlowieka bo w końcu ktoś poszczuje na Ciebie marionetko

  • Zlodziejej - niezalogowany 2019-07-09 21:08:50

    Kierwiński - tumanie . Co świętować ?? Uczcić napaść Niemiec na niepodległą Polskę to dla Ciebie kretynie święto ???

  • Gość - niezalogowany 2019-07-10 07:46:41

    Jelenia zacofane miasto, lubią płacić wysokie ceny nawet za smiec i nic nie robic, a prezyden miasta robi ich jak chce w hu.....a, brawo, kto normalny bedzie na spotkaniu

    ....

  • gość 2019-07-11 09:13:37

    Czy to ten słynny \"Mrozu\"?

  • gość 2019-07-12 09:50:43