:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

K.Mróz - Apeluje do Jerzego Łużniaka i Marcina Zawiły, aby zrezygnowali ze swoich wynagrodzeń!

Samorząd, Mróz Apeluje Jerzego Łużniaka Marcina Zawiły zrezygnowali swoich wynagrodzeń! - zdjęcie, fotografia
Adrian Klimas 29/03/2019 13:22

Senator Krzysztof Mróz i Ireneusz Łojek z Prawa i Sprawiedliwości w mocnych słowach skomentowali utratę części środków unijnych na remont teatru im. C.K. Norwida w Jeleniej Górze. Zdaniem polityków PiS jest to wina nieudolnego zarządzania miastem przez Prezydentów Marcina Zawiłę i Jerzego Łużniaka. W sumie miasto z planowanych 13,5 mln środków unijnych może stracić połowę, a więc ok. 6,5 miliona złotych. Powodem - opóźnienie w realizacji inwestycji. Więcej w materiale filmowym.

# K.Mróz - Apeluje do Jerzego Łużniaka i Marcina Zawiły, aby zrezygnowali ze swoich wynagrodzeń!

Reklama

k.mróz - apeluje do jerzego Łużniaka i marcina zawiły, aby zrezygnowali ze swoich wynagrodzeń! - komentarze opinie

  • gość 2019-03-29 14:23:07

    Ten Mróz jeszcze tylko z lodówki nie wyłazi, poza tym wszędzie.

  • gość 2019-03-29 14:39:59

    Temu mrozowi to by się jakaś baba przydała.Może w końcu przestanie być prawiczkiem i przejdzie mutacje....

  • gość 2019-03-29 14:43:29

    A dlaczego miasto straciło? Ponieważ kolesie pana Mroza zabrali dotacje.To pan Mróz powinien teraz pokryć to co jego kolesie zabrali!

  • Gość - niezalogowany 2019-03-29 15:09:37

    PiS i wszystko jest jasne :)

  • gość 2019-03-29 15:44:45

    Apeluje do Pana Senatora, by zrezygnował ze swojego wynagrodzenia i oddał je marszałkowi, za to, że nie chce rozliczyć remontu teatru.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-29 16:18:02

    Ja nie rozumie... Ulica Drzymałowa... Czy w całym jeleniogórskim PiSie nie ma nikogo, kto potrafi mówić po polsku?

  • gość 2019-03-29 16:23:57

    jak zwykle wina Tuska ,za rzadow pis nic pozytwnego w tym miescie nie zauwazyłem oprocz lokowania swoich fasad na otwarciach np onkologii zakladu radioterapii ktore nie sa ich zasluga

  • gość 2019-03-29 16:34:26

    Dlaczego nie czepia się swojego szefa ze Srebrną ,czas tyka do jesieni.

  • gość 2019-03-29 18:44:04

    OD KACZORA DOSTANIE KOTA:)

  • Bzdury - niezalogowany 2019-03-29 19:40:41

    Co wy pierdolicie platforma to sami zlodzieje i niudolni ludzie pomyślcie co piszecie zawiła i bliźniak to to samo przekręty i manipulacje jak Schetyna

  • gość 2019-03-29 19:43:19

    Nawet nie potrafi się wysłowić Boże chroń Polskę...

  • do 16:18 - niezalogowany 2019-03-29 19:48:21

    Ja nie rozumiE???!!! Naucz się pisać hipokryto, a potem poprawiaj innych...

  • Iwa - niezalogowany 2019-03-29 19:54:18

    MRÓZ NIECH SIĘ LEPIEJ WEŹMIE ZA UCZCIWĄ PRACĘ, KTÓRĄ SIĘ NIE ZHAŃBIŁ PRZEZ SWOJE ŻYCIE. PISOWSKI NIERÓB.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-29 20:05:02

    Panie senatorze proszę zajmij się Pan czymś pożytecznym dla pańskiego elektoratu A nas drugi sort zostaw pan w spokoju

  • do bzdury - niezalogowany 2019-03-29 20:06:37

    Sam pomyśl.Twoje pisiory nakradły w skokach tyle że amber gold to pikuś o wałkach w Toruniu nie wspominając.Namieszali i spierdzielają wszyscy do Brukseli.Zostanie Kaczyński,który oficjalnie nic nie ma!!!Właściwie ten człowiek prawie nie istnieje. To jest dopiero przekręt.

  • gość 2019-03-29 20:19:58

    Panie senatorze, może by tak zrobić "coś" dla miasta a nie tylko szkalować kolegów z opozycji. Pomocnym można być zawsze czy się wygra czy nie!

  • Dyrektor - niezalogowany 2019-03-29 20:30:59

    Widzę że wszyscy komentujący to pracownicy urzędu. Już spokojnie, obroniliście Pana Łużniak, możecie w końcu rozpocząć długo wyczekiwany weekend.

  • gość 2019-03-29 21:16:19

    Nie jestem pracownikiem urzędu,ale zgadzam się z tym,że Pan Mróz powinien się zabrać do uczciwej pracy i nie robić wody z mózgu mieszkańcom miasta.Ponoć w Jelenia Plast mają braki kadrowe na produkcji.

  • gość 2019-03-29 21:18:41

    Nie jestem pracownikiem urzędu,ale zgadzam się z tym,że Pan Mróz powinien się zabrać do uczciwej pracy i nie robić wody z mózgu mieszkańcom miasta.Ponoć w Jelenia Plast mają braki kadrowe na produkcji.

  • gość 2019-03-29 22:28:14

    zostawcie Mroza, on musi to mówić, bo mu kaczor każe oddać pobory na Caritas i nie wystawi w następnych wyborach. I co on wtedy by zrobił z taką aparycją do pracy z ludźmi się nie za bardzo nadaje, z takim głosem to chyba tylko szacunek by mógł budzić w przedszkolu jako wychowawca, a o pracy jakiejś twórczej czy samodzielnej nie ma mowy. Teraz jego żniwa są, ale musi pluć na opozycję a wysławiać prezesa i tyle. Tragikomiczna osoba, ale chociaż się nachapie i może jakaś kobita pomimo jego aparycji skusi się na dostatnie życie.

  • gość 2019-03-29 22:35:43

    W czerwonej dolinie jak zwykle POSTKOMUNA SKOMLI!

  • Gość123 - niezalogowany 2019-03-30 01:37:45

    Niech Pan sobie odejmie i wszyscy z PIS to wtedy bedzie dobrze dla wszystkich a nie za nasze podadtki

  • Gość - niezalogowany 2019-03-30 05:51:29

    Apeluję d Mroza, jeśli masz resztki przyzwoitości oddaj co nakradłeś jako senator.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-30 08:45:28

    Pan prezydent Łużniak i jego były prezydent Marcin Zawiła idą ulicą Drzymałej:). Jaki ten Mróz wygadany :) Proponuję korepetycje z języka polskiego bo jak jest pieniądze to trzeba korzystać:) Do szkoły a nie przed kamerę.

  • Paranoix - niezalogowany 2019-03-30 10:19:25

    Co za pajac, w ogóle zobaczcie jak on wygląda. Z wyrazu twarzy bije obłudą, kalamstwem i przekupstwem. Ciekawe ilu znajomym i członkom rodziny załatwił posadki w rządowych spolkach.

  • wopiusz - niezalogowany 2019-03-30 11:33:46

    Facet który nie ma baby jest niewiarygodnym życiowym nieudacznikiem. Dziękuje.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-30 17:10:43

    Idź chłopie do pracy, albo się zajmij zbieraniem motyli... sam nic nie umiesz A innym coś chcesz udowadniać. Słabo...

  • gość 2019-03-30 19:51:30

    ciekawe czy on taki nieśmiały czy ma afekt do kobiet bo może był molestowany?

  • Gość mieszczanin - niezalogowany 2019-03-30 22:37:08

    Czemu ciągle promujecie tego pajaca.. odechciewa sie... Mróz pajacu pisowski co zrobiłeś przed wyborami dla tego miasta... Won

  • gość 2019-04-01 08:22:04

    Jaki senator takie pomysły!

  • gość 2019-04-01 10:22:02

    Spytajcie szkolnych kolegów Krzysia co o nim sądzą. :))

Dodajesz jako: |