:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Adrian Klimas 04/10/2019 12:15

Rozwój regionu czy walka ze smogiem - to tylko niektóre z celów Kazimierza Klimka, kandydata Polskiej Lewicy do Senatu. Szerzej o swoim programie opowiedział podczas dzisiejszej (4 października) konferencji prasowej.

Kaziemierz Klimek kandydatem lewicy do Senatu

Reklama

kaziemierz klimek kandydatem lewicy do senatu - komentarze opinie

  • gość 2019-10-04 12:40:29

    Panie Klimek. Jak to jest, że niby pan z lewicy, a robi pan sobie zdjęcia z nacjonalistami z Konfederacji??? To panu bliżej do Bieruta czy do Dmowskiego? Z SLD pana wyrzucili więc kogo pan reprezentujesz???

  • gość 2019-10-04 13:40:59

    Facet nie był w stanie dostać się do rady miejskiej a chce być senatorem. Zmarnowany głos. Trzeba wybierać między Pokojem i Mrozem.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-04 14:37:08

    Klimek ty blaznie usuń się do złodzieji z poko

  • gość 33 - niezalogowany 2019-10-04 15:30:39

    Walkę ze smogiem niech zacznie na ul. Juszczaka w cieplicach... A i do senatu takiego typa który który składnie się nie wypowiada masakra jakaś niestety ale tylko Pokój zostaje...

  • Pain zofia - niezalogowany 2019-10-04 16:12:47

    A te wszyskie komentarze zlosliwe to przed wyborami fanatycy pis i po , my znamy pana Kazimierza Klimka super czlowiek , nie wazna jaka partia wazne jaki czlowiek i ile moze zrobic dla spoleczenstwa , a my pana Kazia znamy i bedzieciemy glosowac cala rodzina popieramy ,

  • Pawel - niezalogowany 2019-10-04 16:23:57

    Prosty czlowiek a zawsz ma racje brawo panie klimek bede glosowac , nieistotne skad pan startuje guwnozjadom nigdy nie dogodzisz ten rzad pokazal co dla nas zrobil z zona bedziemy glosowac

  • Gość - niezalogowany 2019-10-04 16:38:06

    A ja mysle ze pan Klimek reprezetuje samego siebie a nie pojebane partie mala jets takich ludzi odwarznych jak pan Klimek skor nikt go nie reprezetuje to widocznie nik go nie sponsoruje placi wszysko sam zlodziejstwa tu nie widze , a ludziom bez kultury i tak nigdy nie dogodzisz ,

  • Darkoo - niezalogowany 2019-10-04 18:32:33

    Brawo panie Klimek glosuje na pana !!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-04 20:16:14

    Hehe, myślałem że po tym jak go znaleźli w aucie w stanie błogosławionym kilka lat temu skończy z polityką, a tu proszę ...

  • Gość - niezalogowany 2019-10-05 00:57:38

    co za reklama głosuje na Klimka he he chyba rodzinka z sobieszowie dajcie spokój bo nie chce się tego czytać

  • Gość - niezalogowany 2019-10-05 00:58:05

    co za reklama głosuje na Klimka he he chyba rodzinka z sobieszowie dajcie spokój bo nie chce się tego czytać

  • cdn gość - niezalogowany 2019-10-05 08:06:56

    Klimek to płatny sabotażysta pis

  • Gość - niezalogowany 2019-10-05 09:03:02

    A ja mysle ze te caly hejt to pisze jedna i ta sama osoba ktora nie lubi pan Klimka i wyciag brudy 19 lat temu, chlopie mamy 2019 obudz sie , czy rodzina pana Klimka czy znajomi a moze ja czy moja rodzina i moi znajomi my wiem ze to zwykly dobra czlowiek ktore niesie pomoc zwyklym ludziom i tam go znaja z jego dobroci skoro go tyle ludzi wybralo ,A na radnego sie nie dostal bo poartia lewicy mandatow niedostala glosow mial wiecej niz nie jeden z pis cz po

  • Ewa jelenia - niezalogowany 2019-10-05 09:19:36

    Panie Klimek glosujemy na pana czekamy na wybory ,pozdrawiam serdecznie Ewa Zukowska

  • Gość - niezalogowany 2019-10-05 20:13:00

    Przykro mi nie jest, ale o brudach z przed x lat napisałem raz.

  • gość 2019-10-05 20:36:41

    a czy na senatora może głosować osoba karana za nie płacenie alimentów ? czy człowiek który uchylał się od płacenia alimentów na dzieci jest moralnie ok ? a może nadużywanie alkoholu jest ok ? lewica chyba jest zdesperowana że wystawia takiego kandydata

  • Gość - niezalogowany 2019-10-06 09:44:11

    Co mi z tego wiadomo pan Kazik ma dorosle dzieci nawet ma prawie dorosle wnuki a ty caly czas piszesz niewiarygodne informatie ogarnij sie bo blaznisz , piszesz odrzeczy zadroscc caly musk ci wyrzarla i teraz swoje gorzkie zale bedziesz wylwac przed publicznoscia , masz problem nie kojazysz faktow ani zdazen to zapisz sie do poradni psychologicznej tam tobie pomogo!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-06 11:02:43

    Szanowny(a) Panie bądź Pani proszę nie mieszać rodziny do takich politycznych starć. Ponieważ nie ma Pan bądź Pani żadnego pojęcia. A takie głupie gadania sprawiają przykrość i niesmak. Wytykanie rzeczy przed wyborami są normalne dla ludzi którym nic nie pasuje i uważają się za lepszych od innych.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-06 14:19:58

    Każdy Polak powinien głosować za Polska i Polakami, za tym kandydatem dla którego ojczyzna jest najważniejsza.

  • hmm - niezalogowany 2019-10-07 14:18:06

    Ciekawe skąd ma pieniądze na kampanię jeśli Lewica nie stoi za nim może to rzeczywiście sabotażysta PIS...

  • gość 2019-10-08 21:13:45

    Koryto, nic więcej .

  • gość 2019-10-10 14:56:37

    podziwiam determinacje,