:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Jelenia Góra - drastyczny wzrost cen energii elektrycznej

07/03/2019 12:58

Miało nie być podwyżek cen energii elektrycznej tymczasem jeleniogórskie spółki otrzymały faktury za prąd, wyższe od tych z zeszłego roku o prawie 100 procent. Co to oznacza dla miejskich spółek i czy podwyżki dosięgną także mieszkańców? O tym w materiale.

Miało nie być podwyżek cen energii elektrycznej tymczasem jeleniogórskie spółki otrzymały faktury za prąd, wyższe od tych z zeszłego roku o prawie 100 procent. Prezesi nie kryli zaskoczenia.

Prezes Wodnika Wojciech Jastrzębski wskazuje także na chaos prawny przez który spółki nie są w stanie w sposób racjonalny zaplanować budżetów.

Mimo, że ceny prądu dla gospodarstw domowych określone są w tzw. taryfach chronionych nieuniknione, że wzrost cen dla samorządów i przedsiębiorstw odczują także mieszkańcy.

Prezesi jeleniogórskich spółek mówią zgodnie, że nie są w stanie wziąć na swoje firmy tak gigantycznych podwyżek. Niestety ostatecznie może to odbić się na kieszeni mieszkańców.

# Jelenia Góra - drastyczny wzrost cen energii elektrycznej

Reklama

jelenia góra - drastyczny wzrost cen energii elektrycznej - komentarze opinie

  • gość 2019-03-07 13:28:41

    "Haos" to wy macie w głowie.... Jak widzę tego Jastrzębskiego to mnie telepie... Pewnie. Dowalcie nam. Przecież zarabiamy kokosy a woda w Jeleniej tania jak wódka...

  • gość 2019-03-07 13:51:08

    Nie widziałeś jeszcze drogiej wody . Przyjedź do Kowar albo Mysłakowic .

  • gość 2019-03-07 14:20:09

    To znaczy że woda podrożeje o 100%.

  • gość 2019-03-07 15:10:22

    CHAOS!!!

  • dron - niezalogowany 2019-03-07 15:14:39

    Dobrze,że pislamiści podnoszą ceny świadczy to o tym ,że cokolwiek w ekonomii się orientują za rozdawnictwo trzeba płacić.

  • Bzdiry - niezalogowany 2019-03-07 15:19:47

    Bzdury Jastrzębski plecie robi sp ie przedpole do podwyżki pajac

  • Gość - niezalogowany 2019-03-07 15:52:24

    Od zeszłego roku wiadomo o podwyżkach a oni zaskoczeni. A poza tym zmiana ceny bez wiedzy kontrahentów? Bez jaj.

  • gość 2019-03-07 16:02:54

    Przecież ten Jastrzębski powinien być na emeryturze!!!.

  • Tak sądzę - niezalogowany 2019-03-07 16:24:37

    Trzeba teraz trochę pokrzyczeć i ponarzekać, żeby był winny podwyżki wody zresztą i tak już drogiej

  • drożyzna - niezalogowany 2019-03-07 16:33:04

    Wszystko drożeje,ceny poszły w górę.Kto codziennie robi zakupy ten wie.

  • gośćjjw - niezalogowany 2019-03-07 17:10:16

    obniżyć swoje wynagrodzenia, pozwalniać doradców i do roboty

  • Gość - niezalogowany 2019-03-07 17:40:32

    W Mysłakowicach jest oczyszczalnia wodociągi a woda droższa niż w Warszawie takiego dobrego dla mieszkańców mamy wójta trzeba kase teraz dla wice- wójta .

  • Gość - niezalogowany 2019-03-07 17:56:01

    Czy ktoś wie, ile rocznie poszczególne spółki płacą za energię elektryczną, a ile wynosi roczne wynagrodzenie jednego prezesa? We wszystkich spółkach jest ich po dwóch. Może wystarczy zwolnić jednego i będzie na pokrycie różnicy w kosztach energii? Po co dwóch prezesów w takich małych spółkach? I tak ostatnio częściej widać ich w Urzędzie na Sudeckiej, niż w ich spółkowych biurach.

  • gość 2019-03-07 19:20:32

    Wszyscy mają pretensje do Jastrzębskiego a co na to pan Mróz przecież Morawiecki (premier) twierdził iż ceny zostaną zamrożone? Panie Mróz kilka słów komentarza !!!

  • gość 2019-03-07 20:23:59

    Dosłownie parę minut temu pan Premier mówił w TV, że ta podwyżka nie dotknie "gospodarstw domowych". ale też, że to obiecane 1100, to jest... brutto! :-)

  • gość 2019-03-07 20:56:50

    Jastrzębski to lepiej już niech nic nie mówi. On uwielbia lać wodę i bajki pisać... i podwyższać ceny wody.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-07 22:59:48

    Czy osoby odpowiedzialne za przetarg nie wiedzą że jak się nie dotrzymał terminu 21 dni o to wchodzą ceny wyższe.

  • EcoProjektant - niezalogowany 2019-03-08 08:15:27

    Rozwiązanie jest jedno inwestycja w fotowoltaikę - Chętnie pomogę w sprawie podwyżek - 793509866