:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Z ostatniej chwili, Interwencja strażaków Grunwaldzkiej żyją osoby - zdjęcie, fotografia
Adrian Klimas 04/11/2019 11:44

W jednym z budynków mieszkalnych przy ul. Grunwaldzkiej w Jeleniej Górze ujawniono zwłoki dwóch osób. Na tę chwilę nie są jeszcze znane przyczyny i okoliczności ich śmierci.

Służby na miejsce wezwała zaniepokojona kobieta, która od kilku dni nie widziała swoich sąsiadów. 

Policja pojawiła się na miejscu wraz ze strażą pożarną. Strażacy po wejściu do mieszkania znaleźli zwłoki 69-letniej kobiety i 61-letniego mężczyzny. Ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok. W tej chwili trwają czynności procesowe, które mają na celu wyjaśnienie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia - informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Jeleniej Górze. 

# Interwencja strażaków na Grunwaldzkiej. Nie żyją dwie osoby

Reklama

interwencja strażaków na grunwaldzkiej. nie żyją dwie osoby - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-11-04 15:54:23

    Szok co się dzieje

  • Gość - niezalogowany 2019-11-04 16:02:33

    Ten blok to ultra patola central

  • gość 2019-11-04 16:55:04

    A na przeciwko szkoła

  • Gość - niezalogowany 2019-11-04 19:19:32

    Pewnie czad :-(

  • Gość - niezalogowany 2019-11-04 19:23:14

    Co za ludzie. To jak wyjade na wczasy to wscipska sąsiadka zaraz zadzwoni że mnie długo nie ma i straż mi się wje*ie do domu?

  • gość 2019-11-05 07:39:03

    pedałki z drajw klubu na fb już utworzyli wydarzenie o motopasterce tym razem pod logo jakiegoś perfomenscenter, nie dopuśćmy aby znów organizowali imprezę masową w naszym mieście w której w boże narodzenie mogą doprowadzić do tragedii na drodze, tak jak rok temu jeden ze śpieszących się do jeleniej na pasterkę motoryzacyjną swoim bmw potrącił w Bolkowie idącą chodnikiem rodzinę z dzieckiem!

  • Gość - niezalogowany 2019-11-05 08:06:44

    Trzeba nosić gnata i ustrzelić taką zwierzynę na drodze.

  • gość 2019-11-05 09:34:39

    Do wyjeżdżającego na wczasy. Jak wyjedziesz i złodzieje będą ci czyścić chałupę, to "wscipska" sąsiadka niech nie dzwoni po policję, bo sobie tego nie życzysz. Dobrze, że są sąsiedzi których martwi fakt, że nie widziała od dwóch dni starszych ludzi.

  • Zatroskana - niezalogowany 2019-11-05 11:52:15

    Ludzie !!!!!! A gdzie współczucie?!
    Jak widać gro komentujących „wyłączyło” myślenie. Administrator winien blokować komentarze nie na temat !!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-11-05 12:09:12

    Ktoś stracił ojca, matkę, dziadka, babcię! Ludzie opamietajcie się! Przecież te wszystkie komentarze mogłyby dotyczyć i Was!!!!! Zero współczucia dla drugiego człowieka! Jak można ....Kondolencje dla rodziny ❤

  • Gość - niezalogowany 2019-11-05 16:33:45

    Wyrazy współczucia dla rodziny

  • gość 2019-11-05 17:33:08

    do drugiego komentarza oceń własną okładkę zanim ocenisz inną ultra patolu centreal

  • Gość - niezalogowany 2019-11-05 22:13:52

    Dokładnie ludzie!!!!opamietajcie sie ktoś stracił dwoje rodziców babcie dziadka wujka ciocie. ..to straszna tragedia a nie powód do plot! !!!!To moja rodzina !

  • Gość - niezalogowany 2019-11-05 22:31:02

    Ludzka jadowitosc nie zna granic zazwyczaj ci co mają źle poukładane w głowie pisze zle komentarze odrobine empatii śmierć boli każdego a rodzinę nahba4dziej nieważne kto kim był ważne że żył lepiej lub gorzej tylko śmierć choć smutna jest sprawiedliwa bo nikogo nie omija i niech na zawsze zapamiętają to ci którzy pod różnego rodzaju tragediami źle się wypowiadają

  • Yrezi Rewor - niezalogowany 2019-11-06 19:59:43

    Odeszły dwa życia, dwie dusze... Dwa Anioły dostaly robotę

  • Gość - niezalogowany 2019-11-08 12:32:47

    Wiadomo co się stało tym Państwu?

Dodajesz jako: |