:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Kradzież, Pościg złodziejami paliwa - zdjęcie, fotografia
Portal 24jgora.pl 05/05/2019 22:19

Policjanci zatrzymali po pościgu trzy osoby podejrzewane o kradzież paliwa na jednej ze stacji benzynowych w Jeleniej Górze.

Funkcjonariusze z jeleniogórskiej drogówki dostali informację o kierowcy forda mondeo, który na jednej ze stacji paliw w Jeleniej Górze zatankował paliwo i odjechał. 

Jeden z patroli zauważył opisany samochód w okolicy ulicy Lubańskiej. Na widok radiowozu kierowca zaczął uciekać. Nie reagował również na sygnały wzywające go do zatrzymania.  Policjanci ruszyli w pościg. Kierowca podczas pościgu wielokrotnie nie stosował się do przepisów ruchu drogowego i swoim zachowaniem na drodze stwarzał poważne zagrożenie dla innych uczestników ruchu rozwijając nadmierną prędkość. W międzyczasie do pościgu dołączały kolejne radiowozy. 

Wreszcie w rejonie ulicy Pakoszowskiej policjanci skutecznie zamknęli drogę ucieczki. Samochód został zablokowany przez radiowozy. Okazało się, że fordem uciekały trzy osoby. Dwóch mężczyzn i kobieta. Wszyscy zostali zatrzymani. Podczas wykonywanych na miejscu czynności funkcjonariusze w bagażniku forda ujawnili kilka tablic rejestracyjnych, które mogły być używane podczas innych kradzieży paliwa.

© Pościg za złodziejami paliwa

Reklama

pościg za złodziejami paliwa - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-05-05 22:49:00

    O ku#$* ale sukces ! Brawo ! A motocykle jak kradli tak kradną dalej , gdzie jest policja w Karpaczu i Jeleniej Górze ? Ścigają zlodzieji paliwa bo mają podane na tacy auto i nr. , aha i kradzież pewnie za 200 cebulionow

  • Gość lwg - niezalogowany 2019-05-05 23:20:53

    Haha brak słów. Szukajcie motocykli ktore zostaly ukradzione i. Zostaja kradzione za grube tysiace. Coraz czesciej gina motory w jg i okolicach a policja pozostaje bezradna. Pozdrawiam

  • ojoj - niezalogowany 2019-05-05 23:32:32

    Ile radiowozów jest potrzebnych do złapania złodziei paliwa za 300zł?

    Jak widać na zdjęciu minimum 6... to chyba cała Jelenia tam była.

  • Janusz nosacz - niezalogowany 2019-05-05 23:37:58

    Motocykle kogo waszegownq obchodza dobrze ze wam je kradna !!! Knczy sie jazda po lesie i niszczenie wszystkiego i ploszenie zwierzat !!!

  • cross - niezalogowany 2019-05-06 00:30:44

    Typowy Janusz się odezwał.Baran nie małpa

  • Gość - niezalogowany 2019-05-06 01:02:02

    Co do tych przejażdżkach na crossach po lesie to święta racja, strach wyjść na spacer bo nie wiadomo zza którego drzewa wyjedzie i nieszczęście gotowe. Ścieżki i drogi leśne to jakaś masakra wszystko poniszczone, nie wspominając o tym że naniesione do lasów pełno starych dywanów i wykładzin bo Panowie robią sobie tory. Wieczny hałas i huk, który płoszy zwierzynę, nawet uwagi nie można nikomu zwrócić, bo wyjeżdżają zaraz swoim brakiem kultury osobistej i zwyczajnym chamstwem. Także karma wraca !

  • Gość - niezalogowany 2019-05-06 02:38:36

    A jakis nieudacznik sie pruje o motorki xD

  • Gość - niezalogowany 2019-05-06 07:15:42

    Brawo dla policji !!! Bydlakom połamać gnaty a debile polmozgi co kupują w Jeleniej i okolicach zastanówcie się co robicie wspierając zorganizowane grupy przestępczej - czy ktoś kto kupuje trefny towar sam nie uczestniczy w grupie przestępczej bo paserka to chyba trochę za mało - to jest świadome uczestnictwo, tworzenie i wspieranie zorganizowanej grupy przestępczej

  • Gość - niezalogowany 2019-05-06 07:21:07

    Ktoś kto kupuje kradzione paliwo jest pozbawionym świadomości zerem bez mózgu i prawdopodobnie nie jest Polakiem - prawdziwy Polak nie krzywdzi i nie okrada innych

  • no i co z tego ze motocykle, l - niezalogowany 2019-05-06 07:50:10

    Grzesiek

  • gość 2019-05-06 08:52:14

    Kiedy policja zrozumie, że ścigając uciekiniera, stwarza większe niebezpieczeństwo, niż gdyby postawili SENSOWNĄ blokadę na drodze uciekiniera?!

  • Gość - niezalogowany 2019-05-06 08:56:50

    O motocyklach najwiecej powie nam Darek ,
    Proponuje spotkanie w Przesiece !

  • Gość - niezalogowany 2019-05-06 09:04:43

    Dowalic burakom z 10lat ciężkich robut w pierdlu

  • rj23 - niezalogowany 2019-05-06 11:35:05

    Brawo. A dla niezadowolonych pytanie. A jakby tak Wam tablice zaj... ali i na nich buchneli paliwo to chciałoby się wam tłumaczyć i wyrabiać nowe. Także chyba dobrze że gnoji złapali. Ale cóż. Janusze zawsze muszą narzekać.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-06 12:56:29

    Ooo widzę , że jak zwykle anonimowo wypowiadają się samo znawcy tematu ;) i to wszyscy jeżdżą na motocyklach . Ahahaha. Brawo dla Policji , kolejnego chwasta mniej .

  • gość 2019-05-06 22:59:24

    Brawo Policja !!!Komentatorzy-NIE MACIE pojęcia ile problemów po kradzieży paliwa , maja pracownicy stacji- ze strony zarządzających stacją, K.R.-ów, M.R- ów ,przesłuchania na policji itd. Proponuję wiec nie zabierać głosu w kwestiach, o których nie macie bladego pojęcia!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-05-07 10:25:07

    Cos mi sie wydaje ze kradną dla pana prezesa z draiv clabu żeby miał jak dojechać na spotkanie wielkich osobistości

  • Gość - niezalogowany 2019-05-13 08:52:19

    Bardzo dobrze że złapali. Tym bardziej że miał różne tablice rejestracyjne. A jak by wam ukradli tablice i na wasze konto były by kradzieże? I nie jeden raz tylko kilkanaście? Kto by za to płacił? A później nie daj Bóg jakiś bankomat czy coś to was by ciągali po komendach bo złodziei by nie mogli namierzyć. Proszę się dwa razy zastanowić za nim się czepicie policji.

Dodajesz jako: |