Powrót
Poprzednie
Wróć do galerii
Ruszyły prace na wiadukcie na alei Jana Pawła II. Utrudnienia potrwają 10 dni
fot. Jerzy Łużniak - Prezydent Miasta Jelenia Góra / Facebook
Zdjęcie 2 z 2
Poprzednie
Udostępnij
Reklama