Powrót
Poprzednie
Następne
Wróć do galerii
Pijany kierowca wjechał w drzewo. Na szczęście nikogo nie zabił
fot. OSP KSRG Rębiszów (Florian Re) / Lwowecki.info
Zdjęcie 2 z 3
Poprzednie
Następne
Udostępnij
Reklama