:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Z ostatniej chwili, Znany polski bokser uwięziony Śnieżką Pomogli ratownicy - zdjęcie, fotografia
Adrian Klimas 06/01/2019 11:03

Artur Szpilka wraz ze swoim psem Pumbą i m.in. Michałem Materlą - zawodnikiem MMA wybrał się na wyprawę w góry. Kiedy warunki się pogorszyły bokser potrzebował pomocy ratowników GOPR.

Artur Szpilka utknął w górach - potrzebował pomocy GOPR

Bokser wybrał się w góry wraz z grupą znajomych, m.in. przedstawicieli sportów walki. W pewnym momencie warunki drastycznie się pogorszyły. Śnieżyca, która rozpętała się na Równi pod Śnieżką (1350–1450 m n.p.m.) uniemożliwiła bezpieczne zejście sportowcom. Grupa cofnęła się do schroniska "Dom Śląski" gdzie została uwięziona na kilka godzin. Szpilka, który w góry postanowił wybrać się ze swoim psem Pumbą postanowił skorzystać z pomocy ratowników GOPR. Wraz ze zmarzniętym i przestraszonym zwierzęciem został bezpiecznie przetransportowany.

Sportowiec akcję relacjonował na swoim instagramie. 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Akcja ratunkowa Pumby ❤️❤️❤️❤️

Post udostępniony przez Artur Szpilka (@artur_szpilka) Sty 5, 2019 o 6:53 PST

 

 - Masakra! Takiej pogody to jeszcze nie widziałem - słyszymy na filmie.  To prawda, trochę nieprzemyślane. Dopóki nie było wiatru, było super. Potem śnieżyca i naprawdę pierwszy raz coś takiego widziałem. Teraz wiem, że jak będzie wiatr to zawracamy" - dodał  polski pięściarz.

 

fot. zdjęcie ilustracyjne - GOPR Karkonosze

Reklama

artur szpilka utknął w górach - potrzebował pomocy gopr - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-01-06 11:41:34

    Sportowcy to raczej myśliciele nie sá i widać efekty

  • Gość - niezalogowany 2019-01-06 11:47:18

    Nie kozaczy,dba o psa, bo nie zawsze wszystko da się przewidzieć, mimo to zaraz wpadnie tu banda hejterów

  • Gość - niezalogowany 2019-01-06 11:54:54

    To, że zdecydował się na pomoc GOPR rozumiem, różnie bywa, lepiej przeżyć i się wstydzić niż stracić życie. Ale żeby się tym chwalić na Instagramie? Chyba musi sobie kogoś wynająć do Paru...

  • Gość - niezalogowany 2019-01-06 12:05:08

    Szpilka to glupi baran

  • Gość - niezalogowany 2019-01-06 12:07:04

    Mógł wynająć pokój w schronisku i dzisiaj wrócić do hotelu bez wielkiego show.No i GOPR by nie miał niepotrzebnych kosztów.

  • Viking - niezalogowany 2019-01-06 12:10:08

    I kto za to zapłaci, co to nie ma noclegów w schronisku, wielki mi bokser

  • gość 2019-01-06 12:28:00

    promocja Karkonoszy barany

  • Gość - niezalogowany 2019-01-06 12:34:54

    Dziwie sie ze nie obwiniacie DC za warunki atmosferyczne... przeciez wszystko to ich wina haha

  • J - niezalogowany 2019-01-06 13:12:17

    Szkoda gadac!psa z krotka sierscia w gory,w taka pogode,w taki wiatr???bez komentarza

  • Gość - niezalogowany 2019-01-06 13:15:20

    Byli w schronisku, bezpieczni, W ciepłym, I wezwali GOPR???
    A GOPR - owcy w takich warunkach, ryzykując własnym zdrowiem, pojechali po Nich?
    Nie wiem, kto w tej sytuacji wykazał się mniejszą wyobraźnią i odpowiedzialnością!
    No, ale cóż... celebryci mają błękitną krew...

  • Gość - niezalogowany 2019-01-06 13:22:49

    Teraz musi do statystyk dopisac kolejna przegrana walke!tym razem pokonal go WIATR

  • gość 2019-01-06 13:35:42

    Biedaczyna! A panienka zapłaci z własnej kieszeni za akcję "ratowania życia"? Nie ma roszczeń, że nie przyleciał po niego śmigłowiec? Nie ma to jak debilne lansowanie pseudo-twardzieli, którzy nie mają czym myśleć.

  • gość 2019-01-06 13:51:51

    Szpilka wstyd !!! Wystraszył się zawiei śnieżnej. Siedź w domu. GOPR-owcy i tak mają co robić przez takich pseudoturystów.

  • wopiusz - niezalogowany 2019-01-06 14:02:38

    ten nieudacznik gdziekolwiek się nie pojawi tam się skompromituje,nawet do pchania karuzeli się nie nadaję

  • dodobo - niezalogowany 2019-01-06 15:02:55

    To cienkie bolki są, tak samo jak ci z drajw klubu.

  • gość 2019-01-06 16:02:17

    to teraz jak jestem w schronisku to gopr też przyjedzie i nas uratuje heh i nawet jak nam nic nie grozi bo w schronisku to raczej bezpiecznie jest - a może im się nie chciało iść

  • Gość - niezalogowany 2019-01-06 17:23:46

    Na kacu tak jest

  • Gość - niezalogowany 2019-01-06 18:40:07

    Hahaha mistrz idiocyzmu

  • gość 2019-01-06 19:27:31

    płać 100 %

  • ~~niewiedzący~~ - niezalogowany 2019-01-06 20:52:23

    no i taka Śnieżka go znokautowała

  • Gość - niezalogowany 2019-01-06 22:29:50

    Pi.da nie sportowiec. Ja dzisiaj bylem na sniezce, wialo jak diabli ale ludzie wchodzili i schodzili jakos. A tu gwiazdor gopr wzywa bo piesek nie daje rady. Masakra jakas.....

  • slick - niezalogowany 2019-01-07 08:06:26

    Czyli siedząc w Schronisku wezwał pomoc niczym Taxi....
    No debil. Sam będąc bezpieczny ryzykuje zdrowie i życie ratowników.

  • Goś - niezalogowany 2019-01-07 08:53:13

    Nadawalby się do driver klubu

  • Gość - niezalogowany 2019-01-07 09:01:54

    Wymiękł I jeszcze na psa zrzuca winę

  • Gość wspinacz - niezalogowany 2019-01-07 11:39:36

    Bylismy tam w drodze na Śnieżkę i warunki nagle sie zmienily.
    Widocznosc zerowa. Kazdy slad zasypywany w mgnieniu oka. Wiatr rzucajacy ludzmi o ziemie. I bez odpowiedniej ochrony oczu krysztalki lodu wbijajace sie z ogromna predkoscia w galki oczne. Takze Szpilka nie przesadza z opisem warunkow. Pozdro

  • Gość - niezalogowany 2019-01-07 17:11:37

    Ma pustostan dlatego brak myślenia pod łysiną.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-07 21:50:30


    Bokser?