:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Wypadki drogowe, Zderzenie trzech Pawła Kobieta szpitalu - zdjęcie, fotografia
Portal 24jgora.pl 05/12/2018 18:41

Młoda kobieta trafiła do szpitala po zderzeniu trzech aut, do jakiego doszło na Alei Jana Pawła II w Jeleniej Górze.

Kierujący audi nie zdołał wyhamować i uderzył w auto znajdujące się przed nim. Siła odbicia była na tyle duża, że w sumie oprócz auta sprawcy uszkodzone zostały jeszcze dwa samochody. Około 20. letnia kobieta trafiła do szpitala. Na miejscu oprócz zespoły ratownictwa medycznego była także straż pożarna zabezpieczająca miejsce zdarzenia oraz policja. Z rozbitych aut wyciekły płyny eksploatacyjne. Konieczne było też odłączenie akumulatorów. W związku z tym zdarzeniem występowały utrudnienia w ruchu.

Reklama

Zderzenie trzech aut w Alei Jana Pawła. Kobieta w szpitalu. komentarze opinie

  • Pozdrawiam - niezalogowany 2018-12-05 19:17:17

    Uwaga HEJT NA DRAJF KLUB ZA 3.2.1...

  • DC TO CIOTY - niezalogowany 2018-12-05 19:55:47

    Jaki hejt? To przecież fakty, że ostatnio Drajf clop jest tak aktywny... Sami sobie na to "za pracowali". Wracając do zdarzenia na bank się ścigali i jednemu zabrakło refleksu i umiejętności... To tylko potwierdza, że w tym głupim klubiku jeżdżą same cioty.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-05 20:12:12

    Do "pozdrawiam",to już nawet nie jest śmieszne,na FB już pocisneli na nich,ludzie to jednak zbliżają się nieuchronnie ku glebie

  • colisz - niezalogowany 2018-12-05 21:01:06

    cztery zera na masce, a piąte za kierownicą mistrz prostej od świateł do świateł, czyli ameba z drive klubu...

  • organizator dc - niezalogowany 2018-12-05 21:26:54

    jak tak dalej nasi klubowicze miłośnicy będą jeździć trzeba będzie zamknąć drajw klub bo członkowie bedą musieli jeździć MZK

  • Jasiu - niezalogowany 2018-12-05 21:48:57

    Wężykiem, wężykiem!

  • Janek - niezalogowany 2018-12-05 22:42:42

    Najbardziej irytujące jest podejście założycieli klubiku. Pitolą, że nie są w stanie wiedzieć o poczynaniu swoich członków, to po kij szli w ilość, rozdając wlepy na prawo i lewo? Żeby chwalić się jaki mają duży klub? A z drugiej strony bredzą o przestrzeganiu przepisów na drodze, a sami potem wrzucają filmiki na których widać jak łamią te przepisy, halooo? Dziwne, że tym klubikiem już dawno nie zajęły się odpowiednie służby. DC powinien być rozwiązany.

  • gość 2018-12-05 22:45:56

    Członki klubu bedą jeździc mzk w odwiedziny na kwatery niezasłużonych.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-05 22:56:15

    Zadziwiające jest jak Ludzie nie mający zielonego pojęcia o przebiegu tego zdarzenia wymyślają swoją historyjkę. Nikt się tam nie ścigał i nie było żadnego członka jakiegoś poronionego klubu

  • Prawda - niezalogowany 2018-12-06 01:54:51

    Gościu, wiadomo że prawda kłuje w oczy i w takich sytuacjach winni będą twierdzić, że było zupełnie inaczej. Dlatego mnie nie dziwi to co napisałeś. Podobnie zresztą mówią członkowie klubu, że nie to oni że oni przestrzegają przepisów... Blablabla, a codzienność mówi co innego. DC świruje na ulicach.

  • Nunckiewicz - niezalogowany 2018-12-06 06:09:58

    Szkoda , że takie komentujące pedały potrafią wypisywać te brednie tylko incognito. Widać że byliście ruchani w dupe przez ojca za młodu. Chociaż pewnie jeszcze jesteście bo macie zapewne po 17lat więc do 18stki ogień na keglach.

  • Do Janek. - niezalogowany 2018-12-06 06:14:41

    Rozwiązać to możesz sobie sznurowki jeśli potrafisz. Co ma wlepe do tego? Jak byś się ujawnił to byśmy zrobili naklejki z twoim rumem ponaklejali na większość aut w jg. W tedy na pewno byłby haftowany i polany po każdym zdarzeniu drogowym. Było by oooo to ten debila od Janka ma naklejke jego ryja na klapie. Chodźmy przegrać mordę jankowi

  • Gość - niezalogowany 2018-12-06 07:55:57

    O, jest i drugi komentarz od przemiłego użytkownika z silnikiem 5.0. Kompensacji braków małego ciąg dalszy:D (Tak, wpadam w środę komentarzy dla tego konkretnego frustracika, najprawdopodobniej mitomana xD)

  • Seweryn - niezalogowany 2018-12-06 15:21:35

    Dla mnie szczerze, to jest beka, co niektórzy tutaj wypisują, sam nie należę do tego Clubu, ale żenujące jest w chuj to co czytam na jego temat. Każdy kto po nich ciśnie, sam pewnie nie raz złamał prawo za kółkiem, ale akorat miał farta i nie zabił nikogo, albo rozjebał tylko swojego grata i akorat nie było tego w mediach. Sytuacja jaka miała miejsce na jp II, faktycznie jest tragedia, ale większą jest to co pierdola ludzie na temat innych, których nawet nie znają. W oczy podejrzewam nie było by to takie proste, a jechanie po kimś o góry do dołu, nie jest wolnością słowa, a wrzucanie wszystkich do jednego wora, nie jest obiektywna opinia, tylko wyżywaniem się na innych, bo jest taka możliwość, bo tak jak pisałem wcześniej, w oczy 2/3 osób komentujących, nie powiedziała by połowy tego co pisze.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-06 17:01:09

    Drive club to dzieci za kółkiem. Niesprawne auta, brak myślenia. Mistrzowie tzw prostej. To nie jest klub prawdziwych pasjonatów a rzesza bezmózgów w rurkach. Prawdziwych miłośników motoryzacji jest tam ułamek procenta. Reszta to pajace.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-06 17:03:37

    LUDZIEE... JA ZNSM TEGO PANA OSOBIŚCIE TO NIE ŻADEN KLUB ;-; TI ZWYKŁY WYPADEK... ŻAŁOSNEEEE

  • f temacie - niezalogowany 2018-12-06 17:11:38

    Nie piszcie głupot... Wiadomo ze audi jechał członek Drive clubu. Normalni ludzie tak nie jeżdżą... I nikogo o zdrowych zmysłach nie powinno dziwić że członkowie z Drive clubu są postrzegani jako cipy ćpuny i ćwoki... Nie oczekujcie że się do tego przyznają... Nie mają jaj i mózgu...

  • Gość - niezalogowany 2018-12-06 17:37:45

    Debile znam tego pana osobiście!!! Te komentarze sobie za przeproszeniem w dupę wsadźcie! Jak ktoś jeździ czarnym audi to jest od razu członkiem tego klubiku ;-; Znam tego człowieka osobiście to dobry człowiek :) A to był wypadek zrobił to nie chcący ;-;

  • Gość¡¡¡ - niezalogowany 2018-12-06 18:38:02

    To jest chyba jakiś żart co ludzie tutaj wypisują... Był to po prostu nieszczęśliwy wypadek. Pan z Audi był bardzo przejęty całą sytuacją. Na 100% nie należał do żadnego klubu i pozostali uczestnicy wypadku również nie. Więc uważam, że te żałosne insynuacje są zbędne :)

  • Zabobrzanin - niezalogowany 2018-12-06 18:43:59

    "Znajomy pana z Audi", hahahahaha jasne. Gość jest członkiem pedalskiego drive clubu nie brońcie tego klubiku, ani sprawcy kolizji.

  • Prorok - niezalogowany 2018-12-06 21:36:32

    Odezwał się kolejny członek/obrońca z drajw clopa. Jeśli chodzi o tamten tragiczny wypadek, to zamknij ryj, bo akurat ścigało się dwóch bezmózgów z tego debilnego klubiku! Ataki na DC nie są bezpodstawne, bo sami wyrzucają filmiki ze swoich wyczynów, na których łamią przepisy drogowe. Założyciele klubu żałośnie się tłumaczą, że nie mogą wszystkich swoich członków kontrolować, to po jaki ch... rozdają wlepy klubu na prawo i lewo??? Jak dają byle komu, z których co drugi to pirat drogowy, to niech potem nie płaczą, że po każdym incydencie idzie krytyka na DC, zwłaszcza jeśli biorący udział w wypadku ma wlepę klubu na swoim samochodzie! Tak więc pizdą na blachę jesteś ty, pajacu pewnie z tego klubiku. Mam nadzieję, że kiedyś wpadniesz i skończy się cwaniakowanie za kierownicą.

  • Seweryn - niezalogowany 2018-12-07 10:53:24

    Tylko, że teraz jak podają media i inni ludzie, to nie był wyścig tylko nieszczęśliwa kolizja, a ty dalej o tym, że to DC, nie oceniam z góry jak czegoś nie jestem pewien, ty na odwrót, więc sam zamknij ryj @prorok.

  • Prorok - niezalogowany 2018-12-07 13:03:02

    Co Ty bredzisz??? Jakie media? Jaki nieszczęśliwy wypadek??? Dwóch debili z DC ścigało się po JP2 ponad setką na liczniku i to nie był wyścig??! To Ty zamknij ryj Seweryn z pedalskiego klubiku!

  • uczestnik - niezalogowany 2018-12-07 14:14:20

    Piszecie takie bzdury że głowa mała. Po prostu jechaliśmy do galerii sudeckiej, zaczęliśmy zwalniać tak jak auta przed nami, kierowca z Audi nie zauważył i nie zdążył uciec i w nas w uderzył. Ot po prostu zwykła kolizja a nie żadne wyścigi czy jakieś DC.

  • ćiota - niezalogowany 2018-12-07 14:26:13

    Łubu dubu, Łubudubu niech nam żyje prezes naszego Drive klubu !!!!!!!

  • Zorientowany - niezalogowany 2018-12-07 16:59:56

    Do "uczestnika", tylko winny się tłumaczy. Wszyscy wiedzą co innego. Zresztą w innym miejscu od drajf clopa się przyznali, że to ich członkowie brali udział.

Dodajesz jako: |