:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Zderzenie Audi i Forda na Al. Jana Pawła II

Wypadki drogowe, Zderzenie Forda Pawła - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 5
  • Fotka nr 1 z 5
  • Fotka nr 2 z 5
  • Fotka nr 3 z 5
  • Fotka nr 4 z 5
Portal 24jgora.pl 05/11/2019 14:02

Przed godziną 14-tą na Al. Jana Pawła II w Jeleniej Górze doszło do zderzenia samochodów osobowych marki Audi i Ford. Jeden pas ruchu jest zablokowany.

Według wstępnych ustaleń kierujący Audi nie zachował należytej odległości od poprzedzającego pojazdu i najechał na tył Forda Mondeo. Na szczęście uczestnicy zdarzenia nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Na miejscu trwają czynności, które mają na celu szczegółowe wyjaśnienie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia. Jeden z pasów ruchu jest zablokowany. Tworzą się niewielkie korki. 

# Zderzenie Audi i Forda na Al. Jana Pawła II

Reklama

zderzenie audi i forda na al. jana pawła ii - komentarze opinie

  • Avant Jim 2019-11-05 14:21:57

    Jesteśmy grupą wsparcia finansowego, która zajmuje się finansami międzynarodowymi dla dowolnej liczby instrumentów bankowych. Nasze usługi są szybkie i niezawodne. pożyczki są
    zatwierdzone w ciągu 24-48 godzin od pomyślnego zastosowania. Oferujemy pożyczki od
    minimalny zakres od 2000 USD do maksymalnie 50 milionów USD z przystępną stopą procentową 3% i pożyczką
    okres od 1 do 25 lat w celu spłaty pożyczki. Celem grupy Avant jest zapewnienie doskonałych profesjonalnych usług finansowych.

    Jeśli potrzebujesz pożyczki, skontaktuj się z nami.

    Napisz do nas przez: [email protected]
    Wyślij do nas e-mail za pośrednictwem [email protected]
    Whatsapp +1 (409) 2062954
    pozdrowienia
    Grupa Avant

  • Gość - niezalogowany 2019-11-05 14:40:09

    Od teraz ten, kto napisze głupi komentarz zawierający słowa o „DrawjKlubie”, „DałnKlubie” itp. - sam potwierdzi tym tylko swoją głupotę.

    Najwqżniejsze, że nikomu się nic nie stało. Pozdrawiam.

  • PIOPTRUŚ - niezalogowany 2019-11-05 15:10:42

    Stare audi, wyblakły czerwony kolor, z artykułu wynika, że siedział na zderzaku.
    Typowy driveklubowicz, współczuję obcokrajowcy, który ma teraz problemy...

  • gość 2019-11-05 15:41:07

    Avant Jim, idź być upierdliwy gdzieś indziej... Adresy mailowe na gmailu i outlooku? szacun, musicie być gigantami na rynku...

  • gość 2019-11-05 17:10:16

    Gość z 14:40 rozumiem, że mamy zaprzeczać faktom... Przecież drajfclopowicze lubią siedzieć na zderzaku ... A zderzenie to też typowe dla nich. Ciekawe w jakim stanie były hamulce i opony w tej złomowatej audicy?

  • gość 2019-11-05 17:14:39

    Avant Jim dziadujesz ze na uczciwa reklamę cię nie stać tylko sępisz w komentarzach- a gdzie ta twoja firma adres tekefon - nazwsko prez- NiP KRS- strona www nie podajesz - danych czyli,, jestes OSZUSTEM

  • gość 2019-11-05 17:15:09

    Pryszczate gnoje w starych gratach myślą, że są najlepszymi kierowcami. Zawsze kiedy zachowuje bezpieczną odległość, natychmiast znajduje taki szczyl który wyprzedza zajeżdża drogę i wciska się przed maskę. Któregoś razu nie wytrzymam, ręka aż mnie świerzbi,żeby takiemu dać nauczkę.

  • gość 2019-11-05 17:57:29

    pedałki z drajw klubu na fb już utworzyli wydarzenie o motopasterce tym razem pod logo jakiegoś perfomenscenter, nie dopuśćmy aby znów organizowali imprezę masową w naszym mieście w której w boże narodzenie mogą doprowadzić do tragedii na drodze, tak jak rok temu jeden ze śpieszących się do jeleniej na pasterkę motoryzacyjną swoim bmw potrącił w Bolkowie idącą chodnikiem rodzinę z dzieckiem!

  • gość 2019-11-05 18:00:19

    a już myślałem że zenek martyniuk z pomarańczowej ałdi atrzy z pedalskimi naklejkami w stylu lat 90 rozbił swój szpachlowóz. teraz kolej na pajaca z granatowego opla astry który tłumik oddał na złom żeby mieć na gas do swojego trupa, zobaczymy pajacu gdzie ta twoja asterka boża przegląd na lewo przechodzi na tym wydechu

  • Gość - niezalogowany 2019-11-05 23:24:35

    a gzie te RODO ???

  • do 24pajacPL - niezalogowany 2019-11-06 01:11:26

    Wierzę, że kiedy będzie kolej na ciebie, pomimo obrażeń które doznasz, będziesz także obecny na portalu. Tym razem komentując własny przypadek, z takim samym entuzjazmem. A więc wszyscy: teraz kolej na CIEBIE ;)) Życzę ci tego. Abyś miał choć ostatki sił na taką samą charyzmę jak obecnie prezentujesz ;))

  • Gość - niezalogowany 2019-11-06 02:39:57

    Jaka Astra l czy lI

  • gość 2019-11-06 08:02:00

    gościu z 17:57, rzuć się pod koła proponuję w ramach protestu organizacji zlotów motoryzacyjnych tylko najlepiej pod pędzące auto żeby nic z Twojego głupiego ryja nie zostało

  • gość 2019-11-06 08:47:12

    wszyscy wiedzą o którą astre chodzi dokładnie astra 2 kombi

  • gość 2019-11-06 14:41:37

    rok temu bmw powiadasz potrąciło rodzinę z dziećmi, a czytałeś zarzuty i opinie biegłego ???? pewnie nie bo według nich młody chłopak jechał około 50 km na godzinę i jechał do dziewczyny na wigilię, a nie do twojej matki bo za stara i śmierdzi więc NIE KŁAM !!!!!!!

  • gość 2019-11-06 14:45:58

    Do Pryszczate gnoje
    Mi ostatnio stary dziad wyjeżdżający z castoramy by przewalił cały bok w moim pięknym audi rs6 gdybym nie uciekł na lewy pas, powinno się odbierać prawo jazdy po 60 roku życia niech staruchy wspierają MZK i PKS

  • gość 2019-11-06 16:34:00

    Jestem po 60-tce przejechałem ponad 3 miliony kilometrów , bez wypadku a nawet bez stłuczki nie rozumiem dlaczego ktoś mi ma zabierać prawo jazdy.Kolego z godz. 14:45:58 przejedż chociaż pierwszy milion to wtedy będziesz zabierać komuś prawko. Gumowych drzew Tobie życzę.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-07 08:29:52

    Nie chcesz być stary, idź się utop wieśniaku ze Starej Kamienicy.

  • Piotrek - niezalogowany 2019-11-07 09:29:53

    Mnie zastanawia tylko jedna kwestia co tam było do wyjaśniania? By zablokować drogę na tyle czasu?
    Wg mnie wszystko powinno wyglądać po przyjeździe policji tak: sprawdzenie czy nie ma poszkodowanych, zrobienie kilku zdjęć i usunięcie tych pojazdów( oba były sprawne do zjechania parę metrów) na parking jeden z 4 oddalonych o kilka metrów od miejsca zdarzenia i można było prowadzić czynności nawet 10h a nie wszystko odbywa się na drodze.
    Standardowe najechanie na tył co tu jest do wyjaśniania by blokować główna grode tyle godzin?

Dodajesz jako: |