:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Samorząd, Czernow Razem możemy więcej! - zdjęcie, fotografia
Portal 24jgora.pl 07/07/2019 17:41

Politycy Platformy Obywatelskiej podczas dzisiejszej (7 lipca) konferencji prasowej zachęcali do czynnego udziału w nadchodzącej kampanii wyborczej. Nie bądźmy obojętni, nie stójmy z boku. Zachęcam wszystkich do zgłaszania swoich kandydatur - apelowała Zofia Czernow. Wybory parlamentarne w Polsce odbędą się jesienią tego roku. Więcej w materiale filmowym poniżej.

# Z.Czernow - Razem możemy więcej!

Reklama

z.czernow - razem możemy więcej! - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-07-07 18:10:17

    Zofijo, co sądzisz na temat darmowych przejazdów dla dzieci i młodzieży, które wprowadził Twój kolega Łużniak. Minęły 3 miesiące i prezes MZK informuje, że budżet MZK jest 600000zł do tyłu przez te darmowe przejazdy i w związku z tym możliwe będą podwyżki cen za przejazdy. Fajne te pomysły prezydenta. Takie nie za mądre...

  • gość 2019-07-07 18:26:28

    Na zdjęciu tylko kilku członków PO. Platformo obudź się!

  • gość 2019-07-07 18:35:42

    precz z PO!

  • Gość - niezalogowany 2019-07-07 18:39:27

    Faryniarz to wszędzie musi się wcisnąć hahaha

  • gość 2019-07-07 19:56:05

    Razem możecie więcej.......... zepsuć i ukraść !!! Czy wy nie widzicie, że ludzie mają was dość ?

  • gość 2019-07-07 20:02:38

    pani zosio co tam jeszcze w jeleniej górze zostało do zlikwidowania? bo anilux całkiem nieźle został rozwalony - no powiem tak zostało jeszcze parę firm które prowadzą polacy, dość duża część ludzi już jest zmuszona do pracy w marketach i niemieckich fabrykach ten proces poszedł też całkiem nieźle i niemcy są zadowoleni z taniej siły roboczej - jest już w jeleniej w/g najnowszych danych około 63000 ludzi przez czas naszego rządzenia wraz z czerwonymi udało nam się wygnać z jeleniej około 30000tysięcy reszta jest potrzebna żeby pracować na zachodnich biznesmenów, myślę że jeszcze z 10 lat i będziemy mieli około 45tysięcy ludzi i będą to już tylko sami nasi no i trochę niewolników potrzebnych do pracy dla niemieckich fabryk - to mówiłam ja zofija hehe oto 30lat rządzenia sld,po i pozostałych

  • Gość - niezalogowany 2019-07-07 20:12:17

    Te osoby wprowadzają biede podwyżki biletów śmieci to jeszcze nie wszystkie podwyżki .

  • gość 2019-07-07 20:24:19

    Zeby być na plusie to trzeba drożej.Za darmo nawet w pysk nie dostaniesz,bo trzeba też na to zasłużyć.Prezes rządzi to niech daje za darmo.Ciekaw jestem kiedy będzie drukować kasę,żeby spełnić obietnice.Robol haruje za psie pieniądze,a na górze dzielą się dziesiątkami tysięcy premii.Trzoda.Nie szanują robotnika,który na nich zasuwa.Na PiS na pewno nie będę głosował.To kolos na glinianych nogach.Pozdro dla normalnych.

  • soclib - niezalogowany 2019-07-07 20:31:14

    Tu nie chodzi o pis czy po tu chodzi o uratowanie Polski przed upadkiem . Koniec z klerykalizacją kraju.

  • Grzesiek - niezalogowany 2019-07-07 20:54:10

    Czerwona szarańcza.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-07 20:55:21

    Racja, Razem możemy więcej - dowalic podwyżek, coraz gorzej w tym mieście.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-07 21:07:02

    Lepiej nie będzie jak tacy ludzie będą rządzić wybraliście podwyżki to nie płaczcie i głosujcie dalej na nich .

  • soclib - niezalogowany 2019-07-08 11:31:00

    Już niedługo nażrecie się pisem, rozdawnictwo nic nie załatwi, zapomnieliście już o \"króliczkach \" prezesa nbp? PIS doszedł do władzy tylko dzięki katastrofie tutki i strachu biskupów.

  • gość 2019-07-08 11:53:58

    Parówkożercom mówimy stanowcze Nie.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-08 11:57:23

    razem możemy więcej, ale kasa tylko dla mnie.Pozdrawiam Zofia.

  • gość 2019-07-08 14:07:02

    same PiS-iory siedzą i komentują, normalni ludzie siedzą teraz w pracy

  • Zlodzieje - niezalogowany 2019-07-08 15:52:03

    Nie tym razem zlodzieje z poko

  • Socha buda - niezalogowany 2019-07-08 15:55:43

    Widać po Zosce co zostawiła i tak było w całej Polsce Piłsudski by porządek zrobił że zlodziejami

  • Socha buda - niezalogowany 2019-07-08 15:55:58

    Widać po Zosce co zostawiła i tak było w całej Polsce Piłsudski by porządek zrobił że zlodziejami

  • POLAKmały - niezalogowany 2019-07-08 16:18:29

    Banda starych komuchów-won do putina!

  • gość 2019-07-08 22:01:53

    A cóż takiego wielkiego pani Zofija zrobiła w czasie swojej kadencji. Na trybunie sejmowej jej nie widać i nie słychać, w mediach też się nie pokazuje szara myszka. Do Jeleniej przybywa by się zaprezentować na odbiorach inwestycji obok prezydenta Łużniaka a to zabłysnąć jako posłanka na jakimiś festynie, czy targach lnu lub Bóg wie czego i przyjmować uściski dłoni i podziękowania - tylko za co ??? . Taki nijaki poseł służący do głosowania za byle czym jak jej Grzegorz nakaże.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-09 07:09:10

    Szkoda że nie robili zdjęcia po drugiej stronie ratusza może by ich coś przejechalo