:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Zasypali nam skatepark! Nie mamy gdzie trenować...

Inwestycje, Zasypali skatepark! gdzie trenować - zdjęcie, fotografia
Portal 24jgora.pl 30/07/2019 11:51

Z zapytaniem do naszej redakcji zwrócił się jeden z czytelników. Chodzi o skatepark przy ulicy Lubańskiej.

Konkretniej, w ostatnim czasie został on zasypany niewielką ilością ziemi co uniemożliwia jazdę amatorom akrobacji na rowerach czy deskorolkach. 

- Niedawno zasypali nam skate park w Cieplicach więc chciałbym żeby zostało to nagłośnione. Jest on nam potrzebny do rozwijania umiejętności - pisze czytelnik.

- W tej chwili wszyscy jeżdżą na pump track. Miejsca jest coraz mniej. Proszę o interwencję w tej sprawie!  - dodaje.

Przypominamy, że trwa remont całego obiektu na ul. Lubańskiej. Oprócz odnowienia płyty boiska oraz budowy szatni jak i obiektów magazynowych w ramach inwestycji wykonane zostanie m.in. także nowe oświetlenie - zarówno stadionu jak i znajdującego się w jego sąsiedztwie skateparku. Stąd jego zamknięcie. Termin zakończenia prac przewidziano na 30 sierpnia 2019 roku. 

fot. czytelnik

# Zasypali nam skatepark

Reklama

zasypali nam skatepark - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-07-30 15:03:11

    Akurat w wakacje, kiedy młodzi mają czas... świetny moment. Jasne! Zawsze lepiej, by włóczyli się bez celu po ulicach, albo na żwirowni piwkowali:-(
    Brawo.

  • Xd - niezalogowany 2019-07-30 15:11:45

    Nie kiedy place zabaw kosztuja wiecej a dzieci na hulajnogach tam przyjerzdzaja wiec nie lepiej zrobic skateparki? Na placach zabaw sa tylko dzieci do 6 roku zycia a skatepark jest dla kazdego! kazdy z niego korzysta nawet czesto przychodzili do cieplic po 4 lat dzieci wiec ... This is not fair

  • Gość - niezalogowany 2019-07-30 16:12:05

    Genialnie zabezpieczoną budowa wejść może każdy a budowlańcy na złość wywalił ziemię na środku pracę są na stadionie nie na parku a oświetlenie jest już podłączone

  • Gość - niezalogowany 2019-07-30 16:23:49

    Mój syn był świadkiem wczorajszego zasypania ziemią rampy.Byl bardzo rozżalony że jedyne takie miejsce w Ciplicach i to nie idealne i duże zostało zniszczone. Brawo za organizację prac w tym miejscu.

  • CJ - niezalogowany 2019-07-30 16:36:45

    Fajnie że montują nam oświetlenie a nie mogą wymienić 3 sklejek w których są dzióry na wylot koszt okolo 200 zł ... czekam tylko oż jakiemuś młodemu wpadnie tam noga czy ręka ciekawe kto wtedy weźmie za to odpowiedzialność .

  • Twój stary rozjebany jak 24jgo - niezalogowany 2019-07-30 16:41:51

    Już napisałem pozew do sądu rejonowego

  • Gość - niezalogowany 2019-07-30 16:56:28

    O ty konfidencie

  • Gość - niezalogowany 2019-07-30 17:13:01

    Czyli redakcja pochwała zasypianie skateparku za 200000 z okazji prac prowadzonych 200 m dalej. Pragnę poinformować droga redakcję że oświetlenie zostało już wykonane i podłączone więc zostało to wykonane z czystej złośliwości i braku profesjonalizmu ekipy remontowej. Plac budowy powinien być ogrodzony i oznaczony przecież w niedzielę parkuja tam samochody na giełdę.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-30 17:42:41

    Akurat w wakacje musieli uniemożliwić młodzieży spędzanie czasu na skatepark!!! Czyja to decyzja? Brawo za brak rozumu!!!

  • Ja :-) - niezalogowany 2019-07-30 17:48:55

    Ojeju jeju jeju.....

  • Gość - niezalogowany 2019-07-30 18:23:06

    Pewnie kierownik budowy zarządził robole wykonali totalna samowolka a teren bydowy niezabezpieczony. Mam nadzieję że ktoś to posprząta nie wspominając o naprawie i do prowadzeniu do jakiegoś ładu i składu tego miejsca.

  • Goryl - niezalogowany 2019-07-30 21:31:09

    Komedia normalnie. Nie dość że nie ma porządnego skateparku to jeszcze takie coś. Na naprawe tez nie ma co liczyc pewnie bo po co. Chyba pora cos zmienic. Nie bedziemy do Szklarskiej jezdzic przeciez wszyscy. Hmmmmm. A moze sami sobie cos zbudujemy? Jakis nielegal ktory zostanie usuniety bo w zlym miejscu stoi

  • Skate - niezalogowany 2019-07-30 21:35:12

    Wszyscy pod arkady na schody albo na teatr.

  • Jan - niezalogowany 2019-07-30 21:39:18

    Tak się w Polsce tylko robi

  • gość 2019-07-30 22:55:21

    lektury gnoje czytać a nie pijecie piwsko i ćpacie na tym skate parku

  • gość 2019-07-31 11:34:31

    Wziąć miotełkę i posprzątać ziemię.

  • gość 2019-07-31 14:55:23

    i cyk do płokułatuły :)

  • Max - niezalogowany 2019-08-01 10:54:49

    Ja wczoraj byłem na pump traku bo zasypało nam skeat park chce żeby coś z tym zrobili bo nawet nie ma gdzie jeździć wszyscy jeżďzą na pump traku i o mało nie połamiom nam rąk jak wszyscy tam jeżdzą

  • Max - niezalogowany 2019-08-01 10:55:21

    Ja wczoraj byłem na pump traku bo zasypało nam skeat park chce żeby coś z tym zrobili bo nawet nie ma gdzie jeździć wszyscy jeżďzą na pump traku i o mało nie połamiom nam rąk jak wszyscy tam jeżdzą

  • Gość - niezalogowany 2019-08-03 21:55:02

    Ludzie którzy zasypywali skatepark byli bardzo wulgarni. Co tu dużo myśleć. Firma wygrała przetarg pewnie robi to za grosze. Ludzi wzięli z budki pod piwem to co tu wymagać myślenia i wychowania. Szkoda słów. Wystarczyło lekko odgrodzić teren i umożliwić wejście młodzieży. Ale sam osobiście sprawdzę legalność prac, zatrudnienie pracowników i zabezpieczenie placu. Ciekawe czy będą tacy pyskaci jak do grupki młodzieży.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-05 11:54:53

    Jakas masakra,w wakacje robic takie rzeczy.Czy w Ratuszu juz nie myśla.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-05 11:55:55

    Jakas masakra,w wakacje robic takie rzeczy.Czy w Ratuszu juz nie myśla.

Dodajesz jako: |