:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Zaprezentowano nowy wizerunek MOKSiAL w Szklarskiej Porębie

10/10/2018 17:13
Samorząd, Zaprezentowano wizerunek MOKSiAL Szklarskiej Porębie - zdjęcie, fotografia

Po wielu latach gruntownego remontu doczekał się Miejski Ośrodek Kultury i Aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie. Dziś w obecności władz miasta odnowiony obiekt został zaprezentowany mieszkańcom. Więcej w materiale filmowym.

 

 

 

Wymiana dachu, termomodernizacja budynku, wymiana instalacji elektrycznej konieczna była nie tylko ze względów estetycznych ale przede wszystkim dla bezpieczeństwa. Niemniej nowa elewacja chyba wszystkim się podoba. 

Tegoroczne prace są kontynuacją wcześniejszych, prowadzonych w poprzednich latach. Cztery lata temu w budynku wymieniono okna oraz wyremontowano pracownie, w których prowadzone są zajęcia. Rok temu odnowiono dach.

Co ważne remont nie kosztował miasta ani złotówki. Koszt prac, a więc ok. 600 tysięcy złotych w całości pokryła Zdrojowa Invest na zasadzie kompensacji zaległych zobowiązań.

Bardzo możliwe że w kolejnych latach remontu doczekają się także korytarze i klatki schodowe wewnątrz budynku.

Miejski Ośrodek Kultury i Aktywności lokalnej jest ważny nie tylko dla mieszkańców, którzy mogą rozwijać swoje zainteresowania i pasje. Odgrywa także ważną rolę w organizacji imprez i działaniach promocyjnych miasta.

 

 

Reklama

Zaprezentowano nowy wizerunek MOKSiAL w Szklarskiej Porębie komentarze opinie

  • armagedon - niezalogowany 2018-10-12 08:06:05

    @kometa glupote to masz Ty raczej w glowie ponad 5 mln zł jest winien wykonawca prac na Moksialu na rzecz gminy,jak nie wiesz to nie obrażaj, mnie tam kampania to guzik obchodzi a to ze ten portal jest prowadzony przez zaprzyjaznionego pana jeszcze Burmistrza Grafa to chyba nie wszyscy wiedzą który rowniez startuje na radnego z listy tej samej opcji co pana burmistrza opcja PO.

  • kometa - niezalogowany 2018-10-11 22:26:07

    Napisał armagedon "600 tys z 5mln" Z jakich 5 milionów? Ja wiem, że jest kampania wyborcza ale kłamstwo też powinno mieć swoje granice. Podobnie jak głupota. No chyba że a się w głowie armagedon.

  • :) - niezalogowany 2018-10-11 22:05:35

    Żal [ pip... ] ściska nieudacznikom i przeciwnikom Grafa:) Nie na rączkę Graf?Cacy Sokoliński wydawał więcej zezwoleń i kolesiostwo miało się dobrze!Pogódźcie się z tym,bo Graf nadal będzie Burmistrzem i nic na to nie poradzicie,no jedynie to możecie poszczekać na jelonce :)

  • trr - niezalogowany 2018-10-11 21:23:28

    no i kółko wzajemnej adoracji krewnych i znajomych ma wyremontowane miejsce spotkań ...

  • lakra - niezalogowany 2018-10-11 20:10:04

    Tyle lat sprawowania urzędu, kontakty, wyjazdy a ten Wasz burmistrz nadal ubiera się jak przysłowiowy burak.

  • Ryszard - niezalogowany 2018-10-11 19:06:39

    Panie Burmistrzu jest tabliczka sponsora remontu, to może Pan bez obaw pokazać na BIP-e umowę-ugodę z ZI.

  • armagedon - niezalogowany 2018-10-11 17:02:51

    Chwila ,chwila a gdzie jest podpisana ugoda na remont Moksialu,panie Burmistrzu prosze o udostepnienie tego dokumentu 600 tys z 5mln to kropla wody a wykonanie dachu, elewacji i wymiana instalacji elektrycznej kto wykonał kosztorys.

  • ja sie pytam - niezalogowany 2018-10-11 04:26:33

    a gdzie obywatelka Zofia Czernow z nozyczkami do przeciecia tasiemki?

  • Nemo - niezalogowany 2018-10-10 22:09:14

    Grupka mieszkańców powiązanych z MOKSiAl-em która na tych spotkaniach oraz wiecznie uśmiechnięta blondynka.A co dla kilku tysięcy mieszkańców-zablokowane drogi przez pseudoturystów?Za kilka lat jak ruszy komercyjna impreza na Jakuszycach to Szklarska będzie zablokowana.Kto ze zdrowo myślących mieszkańców będzie myślał o MOKSiAl-u.

  • Mariuszzz - niezalogowany 2018-10-10 20:46:36

    Dobrze ???? Ale do Pana Grafa nie dociera że mieszkańcy jeżdżą po poligonie a nie po drogach. Nadleśnictwo potrafiło lepiej zrobić drogę w lesie niż służby Pana grafa drogi miejskie. Co myśli Pan że ludzie za odnowienie dwójki i turystycznej oddadzą głos a zwłaszcza z okolic białej doliny. A pani Rozenek niech się wypowie co zrobiła z imprezami tj.zlot motocykli weekend z adrenaliną i kilkoma innymi które się kojarzyły że s Szklarską. MOTŁOCH!

  • ???? - niezalogowany 2018-10-10 17:45:48

    A ul.słoneczna cała w dziurach!Remontowali turystyczną i objazd był słoneczną i winnych nie ma???Bezradny radny hohoł chodzi od drzwi do drzwi żeby na niego głosować,ale nie zapyta czy coś ludzie potrzebują-tylko koryto i układy nomber 1!!!

Dodajesz jako: |