:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Zaginieni, Zaginęła Izabela Olczak - zdjęcie, fotografia
06/12/2018 19:11

Jeleniogórscy policjanci poszukują 36-letniej Izabeli Olczak zamieszkałej w Jeleniej Górze ul. Osiedle Robotnicze.

Zaginiona ostatni raz widziana była 21 listopada br. ok. godz. 4:00 rano w okolicy swojego miejsca zamieszkania.

36-latka ma około 170 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała , włosy długie, jasne, końcówki pomarańczowe, oczy niebieskie. Posiada również tatuaże – tribal na lewym nadgarstku, zielona koniczyna na prawym przedramieniu, trzy delfiny na lewej łopatce, bardzo jasna karnacja.

Brak informacji o ubiorze w dniu zaginięcia

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej prosimy kierować do Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze   przy ul. Armii Krajowej 5 – osobiście lub telefonicznie pod numerami telefonu 757520326 , 757520406 bądź na numer alarmowy – 997.

podinsp. Edyta Bagrowska

Reklama

Zaginęła Izabela Olczak. komentarze opinie

  • gość 2018-12-06 23:07:41

    pewnie daje sie za kreski

  • Gość - niezalogowany 2018-12-06 23:38:14

    To ze ty tak robisz nie znaczy ze inni tak robią

  • Gość - niezalogowany 2018-12-07 10:58:57

    Oskar lipski ja podobno rozjechal a ciało wozi w bagażniku... Podobno...

  • Gość - niezalogowany 2018-12-07 11:25:30

    Pruje się za Czecha.trzepakiem zwykłym jest

  • gość 2018-12-07 11:52:11

    wrorzka zaginela

  • gość 2018-12-07 11:54:32

    wrozka zaginela hehe

  • Gość - niezalogowany 2018-12-07 11:58:42

    Darujcie sobie te żałosne komentarze.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-07 12:42:45

    Ta kobieta chodziła po klatce schodowej na ptasiej 10, mieszkam tu i 2 dni pod rzad pytalem co pani tu robi a ona mowila cos o pilce ręcznej, to bylo 2tyg temu

  • gość 333 - niezalogowany 2018-12-07 15:34:41

    Potrzebowała piłkę ręczną do przecięcia kłódki w piwnicy - he he he

  • Gość - niezalogowany 2018-12-07 15:51:24

    Na Drzymały tez chodzila po klatkach. Poczatkiem listopada wchodzila do mieszkan bez pukania z duzym psem owczarkiem . Ponoc szukala jakiegos mężczyzny. Byla jakas dziwna jak by byla jakas chora.

  • Gość123 - niezalogowany 2018-12-07 21:46:32

    U nas w sklepie siedziała z godzinę. Chodziła w butach naszych po czym zwróciliśmy jej uwagę ze nie można godzinę przymierzać jednych butów a ta powiedziała ze nie wiedziała. Przymierzała nawet bluzy bramkarskie u nas i myślała ze to sukienki hah. Siedziała sobie na kanapie jak gdyby nigdy nic

  • Heniu - niezalogowany 2018-12-07 23:17:10

    A to przypadkiem nie laska któregoś z członków drajf cluba?

  • gość123 - niezalogowany 2018-12-08 02:29:16

    Pozabierało czorta. Albo psycha albo czeczenia.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-08 10:13:41

    Matko ta kobieta ma Chyba z 4dzieci! Dzieci tej Pani w zeszłym roku były na zakupach przedświątecznych w sklepie sportowym. Pani była wówczas w ciąży. Bardzo mądre,wygadane i rozsądne dzieciaki. Myślę że dobrze je wychowano i nie uwierzę że jest zła matka. Oby udało się ją znaleźć!

  • Gość - niezalogowany 2018-12-08 22:25:41

    Czy ona była z tym czarnym Grześkiem?

  • Gaia - niezalogowany 2018-12-09 11:21:19

    Bo]ze ludziom zdajecie sobie sprawl ze to jest Moja Mama ktora zaginela bez sladu I ma 4 dzien ja I mojej todzensteo jestesmy rozdieleni a WY sobie beke robicie to serio nie mile wiecie ze ta kobieta moze by w niebespieczestwie a wy sobie piszeciee ze ktos ja przejecgal!? Boze miejsce Troche wyrozuminia

  • do Gaia - niezalogowany 2018-12-09 12:35:30

    Dziecko spokojnie. Mam nadzieję, ze Iza się znajdzie. Nie przejmuj się komentarzami tu na portalu, zwykły ściek.

  • Kasia - niezalogowany 2018-12-09 18:40:39

    Może zamiast pisać komentarze, idźcie na policje i zgłoście gdzie i kiedy ją widzieliście. Zawsze to jakiś punkt zaczepienia. Jaka by nie była to rodzina jej szuka. Dzieci jak widać po komemtarzu Gai, tęsknią.

  • gość 2018-12-13 08:29:03

    moze przybywa na dombrowicy z kolega andzejem w

  • gość 2019-01-09 12:50:36

    jest. wdziałem ją dzisiaj na 1 go Maja w jeleniej. Zwyczajnie normalna zwykła szła sobie. dobrze, że jest.

Dodajesz jako: |