:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Zaginął Dawid Stefanowicz.

Zaginieni, Zaginął Dawid Stefanowicz - zdjęcie, fotografia
Portal 24jgora.pl 07/12/2018 18:03

W dniu 1 grudnia 2018 r. w Bogatyni zaginął Dawid Stefanowicz. Wzrost 175 cm, oczy zielone. Wiek - 18 lat Ubrany był w szarą kurtkę z kapturem z białymi napisami, spodnie oraz buty w kolorze brązowym.

Zaginiony może potrzebować pomocy. Ktokolwiek z Was widział zaginionego lub ma informację o miejscu jego pobytu proszony jest o pilny kontakt z Fundacją ITAKA.

Kontakt do ITAKI - 22 654 70 70 lub e-mail - [email protected]

 

Reklama

Zaginął Dawid Stefanowicz. komentarze opinie

  • gość 2018-12-07 18:34:06

    Niech rodzice zastanowią się dlaczego ich dzieci uciekają z domu, co jest przyczyna tej decyzji. Być może patologia, znęcanie się się nad dzieckiem, rodzinny gwałt, ciągłe zakazy, terror w czterech ścianach, i ludzkie przyczyny, dziewczyna, chłopak, czyli młodzieńcza miłość. Nic mu nie będzie, wróci jak się nakocha. Co to znaczy, że może potrzebować pomocy? Oczywiście , że może jej potrzebować, ale nie dlatego, że jest chory, bo o tym nie ma mowy. Brak kasy itp, to tez powód do potrzebnej pomocy...

  • Gość - niezalogowany 2018-12-07 19:14:06

    Bardzo podobny człowiek, jechał dziś autobusem, Piechowice- Szklarska, miał wliczone pieniądze na bilet.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-07 19:46:13

    Zglodnieje to wróci

  • Gość - niezalogowany 2018-12-07 19:55:13

    Ciekawe czy jakby twoje dziecko zagineło dodał byś taki sam komentarz.Nie jesteś w stanie zrozumieć przez co przechodzą jego rodzice.Na. przyszłość zastanów sie zanim coś napiszesz

  • Gość - niezalogowany 2018-12-07 20:13:37

    Niestety sprawa jest poważna na komputerze tego chłopca znaleziono w historii ze przeszukiwać strony o samobójstwie.....

  • Gość - niezalogowany 2018-12-07 20:43:31

    Bogatynia!!!jeden wielki KRYSZTAL!!!po PIKO SIE ZNIKO!!!!!

  • gość 2018-12-07 20:45:10

    Każda ucieczka dziecka z domu jest sprawą poważną, nikt tego nie neguje. Chodzi o powody takich zachowań, lub właśnie powody dla których młodzi ludzie chodzą po stronach internetowych szukając sposobu na odejście. Trzeba zastanowić się dlaczego tak się dzieje. Jakieś powody muszą być, i nie są to błahe powody!

  • Gość - niezalogowany 2018-12-07 20:46:49

    Z całego serca współczuję rodzicom. Sama mam19 letniego syna i jak go nie ma za długo w domu bardzo się martwię. Trzymam kciuki żeby chłopak odnalazł się cały i zdrowy

  • Gość - niezalogowany 2018-12-07 20:50:45

    Oby sue znalazl caly i zdrowy. Trzymam kciuki

  • Gość - niezalogowany 2018-12-07 22:12:23

    To chlopak z dobrego domu, nie uciekł jak niedorosly, niedojrzaly dzieciak. Sprawa jest poważna a ludzie pisza takie glupie komentarze. Rodzina odchodzi od zmysłów robią wszystko co sie da, szukaja wszedzie, a ja czytam w durnym komentarzu kogos kto nawet nie zna rodziny ze chlopak wrocil... no niestety nie wrócił :( Nie ma go juz prawie tydzień chyba zbyt dlugo jak na wybryk nastolatka.

  • kuzynka - niezalogowany 2018-12-08 01:54:59

    chciała bym powiedzieć By podarować sobie spekulacje dotyczące zniknięcia Dawida .... Rodzice Dawida są normalna rodzina , a powód tego co się stało nie ani im jest Ani nikomu znany .... Coś musiało się zdarzyć. żeby chłopak bez problemów wychowawczych zawsze uśmiechnięty szczęśliwy nagle tak poprostu znika i zostawia rodzine która cierpi..... raczej kierowała bym sie w Stronę rówieśników nastolatki potrafią pokazac że swojej strony najgorsze zachowanie i nieraz Juz ... te ich zabawy przeradzaly się w trafmgedie że nawet i 13 latek i 15 latek z powodu. tego że byli gnebieni w szkole popełnili samobójstwo

  • Gość - niezalogowany 2018-12-08 06:55:52

    To trzeba zacząć od szkoły i znajomych nikt z nas tak naprawdę nie wie co siedzi w głowie tego człowieka i co się działo w czterech ścianach domu dzieciaki teraz uciekają pod wpływem nacisku środowiska źle towarzystwo o którym rodzice nie wiedzą narkotyki u wiele innych czynników mogących się na to składać też mam dzieci również się denerwuje jak nie odbierają telefonów a praktycznie ciągle tak bywa maja wiele wymowke ma to czy nie wrócą na czas ale wiedzą jedno ze może i się kłócimy lecz wyrosne jak kamień pod nogami żeby im pomóc maja dużo swobody a i to zawsze są jakieś obawy że nie wiadomo co po ich nastoletnich głowach krąży rodzica współczuję domyślam się ile cierpienia ich to kosztuje najpierw przetrzepałabym znajomych wszystkie zakamarki gdzie przebywają czecholudu bo to jest teraz największym problemem mam nadzieję że chłopak jest cały i zdrowy

  • Gość - niezalogowany 2018-12-08 08:08:57

    Nacpiał się pewnie i misja

  • gość 2018-12-08 08:43:54

    zaginiony moze potrzebować pomocy- JAKIEJ POMOCY prosze podac anie traktowac tego jak odwalenie zadanej lekcji- co za tłumok pisze takie ogloszenia

  • gość 2018-12-09 07:35:51

    Prosiłbym tych matolow co takie komentarze piszą aby poszli na wiadukt kolejowy na bobrze.Szkoda aby ziemia takich debili nosiła.

  • Ona - niezalogowany 2019-09-20 14:52:51

    Odnaleziono cialo chłopaka.

Dodajesz jako: |