:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Zaginął Dawid Stefanowicz.

Zaginieni, Zaginął Dawid Stefanowicz - zdjęcie, fotografia
Portal 24jgora.pl 07/12/2018 18:03

W dniu 1 grudnia 2018 r. w Bogatyni zaginął Dawid Stefanowicz. Wzrost 175 cm, oczy zielone. Wiek - 18 lat Ubrany był w szarą kurtkę z kapturem z białymi napisami, spodnie oraz buty w kolorze brązowym.

Zaginiony może potrzebować pomocy. Ktokolwiek z Was widział zaginionego lub ma informację o miejscu jego pobytu proszony jest o pilny kontakt z Fundacją ITAKA.

Kontakt do ITAKI - 22 654 70 70 lub e-mail - [email protected]

 

Reklama

Zaginął Dawid Stefanowicz. komentarze opinie

  • gość 2018-12-07 18:34:06

    Niech rodzice zastanowią się dlaczego ich dzieci uciekają z domu, co jest przyczyna tej decyzji. Być może patologia, znęcanie się się nad dzieckiem, rodzinny gwałt, ciągłe zakazy, terror w czterech ścianach, i ludzkie przyczyny, dziewczyna, chłopak, czyli młodzieńcza miłość. Nic mu nie będzie, wróci jak się nakocha. Co to znaczy, że może potrzebować pomocy? Oczywiście , że może jej potrzebować, ale nie dlatego, że jest chory, bo o tym nie ma mowy. Brak kasy itp, to tez powód do potrzebnej pomocy...

  • Gość - niezalogowany 2018-12-07 19:14:06

    Bardzo podobny człowiek, jechał dziś autobusem, Piechowice- Szklarska, miał wliczone pieniądze na bilet.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-07 19:46:13

    Zglodnieje to wróci

  • Gość - niezalogowany 2018-12-07 19:55:13

    Ciekawe czy jakby twoje dziecko zagineło dodał byś taki sam komentarz.Nie jesteś w stanie zrozumieć przez co przechodzą jego rodzice.Na. przyszłość zastanów sie zanim coś napiszesz

  • Gość - niezalogowany 2018-12-07 20:13:37

    Niestety sprawa jest poważna na komputerze tego chłopca znaleziono w historii ze przeszukiwać strony o samobójstwie.....

  • Gość - niezalogowany 2018-12-07 20:43:31

    Bogatynia!!!jeden wielki KRYSZTAL!!!po PIKO SIE ZNIKO!!!!!

  • gość 2018-12-07 20:45:10

    Każda ucieczka dziecka z domu jest sprawą poważną, nikt tego nie neguje. Chodzi o powody takich zachowań, lub właśnie powody dla których młodzi ludzie chodzą po stronach internetowych szukając sposobu na odejście. Trzeba zastanowić się dlaczego tak się dzieje. Jakieś powody muszą być, i nie są to błahe powody!

  • Gość - niezalogowany 2018-12-07 20:46:49

    Z całego serca współczuję rodzicom. Sama mam19 letniego syna i jak go nie ma za długo w domu bardzo się martwię. Trzymam kciuki żeby chłopak odnalazł się cały i zdrowy

  • Gość - niezalogowany 2018-12-07 20:50:45

    Oby sue znalazl caly i zdrowy. Trzymam kciuki

  • Gość - niezalogowany 2018-12-07 22:12:23

    To chlopak z dobrego domu, nie uciekł jak niedorosly, niedojrzaly dzieciak. Sprawa jest poważna a ludzie pisza takie glupie komentarze. Rodzina odchodzi od zmysłów robią wszystko co sie da, szukaja wszedzie, a ja czytam w durnym komentarzu kogos kto nawet nie zna rodziny ze chlopak wrocil... no niestety nie wrócił :( Nie ma go juz prawie tydzień chyba zbyt dlugo jak na wybryk nastolatka.

  • kuzynka - niezalogowany 2018-12-08 01:54:59

    chciała bym powiedzieć By podarować sobie spekulacje dotyczące zniknięcia Dawida .... Rodzice Dawida są normalna rodzina , a powód tego co się stało nie ani im jest Ani nikomu znany .... Coś musiało się zdarzyć. żeby chłopak bez problemów wychowawczych zawsze uśmiechnięty szczęśliwy nagle tak poprostu znika i zostawia rodzine która cierpi..... raczej kierowała bym sie w Stronę rówieśników nastolatki potrafią pokazac że swojej strony najgorsze zachowanie i nieraz Juz ... te ich zabawy przeradzaly się w trafmgedie że nawet i 13 latek i 15 latek z powodu. tego że byli gnebieni w szkole popełnili samobójstwo