:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Wypadki drogowe, Wypadek Podgórzynie zderzył betoniarką - zdjęcie, fotografia
Portal 24jgora.pl 30/08/2019 16:46

Groźnie wyglądające zdarzenia miało miejsce w Podgórzynie. Osobowy volkswagen uderzył w betoniarkę i wpadł do rowu. Są osoby poszkodowane.

Do zderzenia doszło na wysokości boiska piłkarskiego w Podgórzynie. Nie znamy jeszcze dokładnego przebiegu zdarzenia. Auto osobowe ma zniszczony prawy bok a ciężarówka prawy przód. Auta jechały z przeciwnych kierunków. Ze wstępnych ustaleń wynika, że zawinił kierowca golfa. Jedna osoba została poszkodowana. Na miejscu 3 wozy straży pożarnej, oraz pogotowie i policja. Ruch na skrzyżowaniu jest częściowo zablokowany.

Wypadek w Podgórzynie. Golf zderzył się z betoniarką

 

Reklama

wypadek w podgórzynie. golf zderzył się z betoniarką - komentarze opinie

  • Obserwator - niezalogowany 2019-08-30 18:48:30

    Jeździ tym golfem jak potluczony i się stało. Młody chłopak siano w głowie

  • gość 2019-08-30 19:32:07

    Członek byłego drajw clopa. Jak widać ciotkę było stać tylko na dwie pary alusów i pewnie tylko na dwie w miarę przyzwoite opony. )

  • Miejscowy l - niezalogowany 2019-08-30 19:39:10

    W końcu się stało, jest jeszcze jeden czarny golf, który powinien mieć poprzebijane opony. Vw to jakiś wyznacznik prędkości?

  • Śliwiński - niezalogowany 2019-08-30 20:50:06

    Anonimowość robi z ludzi debili, podpiszcie się to coś o was napisze. Sprawa prosta, młody kierowca i tyle

  • Zachary - niezalogowany 2019-08-30 21:32:29

    A co ty możesz napisać, skoro i tak nas nie znasz. )
    Młody kierowca i drive clops czego więcej oczekiwać?

  • gość 2019-08-30 21:59:05

    uuuu drajw klubowicz wracał sowim vagiem z Marczyc od prezesa piotra z szybkiego numerka :) nie musze dodawać że prezez też jeździ żółtym vagiem

  • Kamas - niezalogowany 2019-08-30 23:35:30

    Pierdolenie farmazonu to jest to czym szczyci się jelenia haha

  • Kiedyś cipa teraz Piotrek - niezalogowany 2019-08-30 23:52:47

    Ja wam radzę zostawić kierowcę bo zobaczysz

  • Dzielnicowy - niezalogowany 2019-08-31 00:05:39

    Tylko bez zadymy proszę tu

  • Kierowca betoniarki - niezalogowany 2019-08-31 00:13:24

    Ja chce tylko poinformować że przez ten incydent remont fragmentu ulicy obok biedronki w Podgorzynie potrwa do Stycznia 2021 roku. Pan Orlik był u mnie osobiście, prosił, próbował przekupić, namawiał, nawet klękał przy rozporku. Pogoniłem bydle, chciał żebym milczał ale ja właśnie wyłożyłem prawdę na stół. Wiecie już do kogo składać zażalenia odnośnie utrudnień ruchu.

  • Wrozbita Maciej - niezalogowany 2019-08-31 00:15:11

    Mówiłem...

  • Kasjer ze stacji - niezalogowany 2019-08-31 00:16:10

    Ale to tak hukło że heej

  • Marika N - niezalogowany 2019-08-31 00:18:29

    Byłem akurat po hotdoga

  • Świadomy obywatel - niezalogowany 2019-08-31 00:20:01

    Nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek był tam wypadek a teraz jak Kalata u władzy to jest, ludzie otwórzcie oczy

  • Kazimierz p - niezalogowany 2019-08-31 00:23:21

    Spora widownia się tam zebrała, musiałem wziąć małe sprawy w swoje ręce

  • Damianek - niezalogowany 2019-08-31 00:25:56

    Żaaal ale ból dupy xd

  • Redaktor - niezalogowany 2019-08-31 00:28:12

    Widzę że powstała tu mała dyskusja, zachęcam do komentowania a Jelonka kłamie

  • Miejscowy żul Parobek - niezalogowany 2019-08-31 00:35:38

    Dobrze że najebany nie spałem w tym rowie..

  • Krzysztof z czerwonego Fiata S - niezalogowany 2019-08-31 00:37:46

    Dzięki Bogu nie było ofair śmiertelnych, niech żyje Jezus khrystus

  • Koło Gospodyń W. - niezalogowany 2019-08-31 01:00:46

    Środki zebrane na kolejnym festynie zostaną przeznaczone na modernizację skrzyżowania drogi wojewódzkiej z wjazdem na stację Cyrkiel Key, powstanie tam rondo wewnątrz którego będzie usytuowany żółty helipkoter "ze stawków"

  • Maniek bramkarz - niezalogowany 2019-08-31 01:03:28

    Wyjaaaaaazd!!!!!!!

  • Jaroslaw Kaczynski - niezalogowany 2019-08-31 01:13:14

    Zabilsicie mi brata

  • Miroslaw kałata - niezalogowany 2019-08-31 01:17:48

    Czytam komentarze i myślałem że niegdy nie zobaczę czegoś dziwniejszego niż mój ryj

  • Piłkarz - niezalogowany 2019-08-31 01:28:27

    Kierowca golfa najprawdopodobniej nie zdążył wyhamować przed zatrzymującym sie autem z przodu poniewaz bylo slychac pisk opon, błąd z jego strony ze uciekał na lewą stronę.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-31 06:48:38

    W takich przypadkach możliwość komentowania powinna być wyłączona. Niestety w naszym społeczeństwie momentami brak inteligencji sięga zenitu.

  • Astra_baj_ogóras - niezalogowany 2019-08-31 09:45:34

    Taki sam potwór jak moja czerwona asterka. Też jak do wyprzedzania nie zmienie z lpg na benzyne to pozniej sa takie efekty

  • Gość - niezalogowany 2019-08-31 10:33:38

    Co wy za głupoty pierdoli**...
    Kierowca golfa ratował się bo widział że nie zdąży się zatrzymać przed BMW które nagle uznało że musi skręcić na stację.
    Błąd kierowcy golfa że nie spierdal** w prawo tylko odruchowo w lewo i mamy taki efekt jaki mamy

  • gość 2019-08-31 13:38:23

    pewnie spieszył się na obiad do akwakultury :)

  • Małysz - niezalogowany 2019-08-31 14:43:31

    Zachary od Śliwki to ty się odpierdol hefalumpie z kiłą

  • Wspólnik Małysza Zimmerman - niezalogowany 2019-08-31 14:59:50

    Kolejny na liście...

  • Gość - niezalogowany 2019-08-31 15:15:42

    Rondo rozwiąże sprawę.

  • Gośćx - niezalogowany 2019-08-31 17:06:57

    Kaleta -pamietasz jak tam kiedyś stałeś i łgałeś: TU BEDZIE RONDO. I co, gdzie to rondo?

  • Ktoś - niezalogowany 2019-08-31 22:56:22

    Tam jest 50-tka a z górki widocznosc na dobre 100 metrów A golf z setki hamuje na około 40 metrach O czym tu gadać .

  • Biegły - niezalogowany 2019-09-01 06:47:20

    Według ustaleń golf wychamowal, nawet zdążył wrzucić wsteczny i cofać aczkolwiek nie udało się uratować sytuacji

  • Wojtek N - niezalogowany 2019-09-01 20:12:20

    Akurat spałem pod betoniarko i jak nie pierolneo to się zerwałem ze snu letniego

  • Bogdan - niezalogowany 2019-09-01 20:14:15

    Na miejscu wypadku znalazłem 4 zł
    Ale mam farta będę miał na buraka

  • Kuba g - niezalogowany 2019-09-01 21:01:22

    Odpierdolcie się ode mnie!!!

  • Okoliczny diler - niezalogowany 2019-09-02 11:15:07

    Jechał do mnie po towar!

Dodajesz jako: |