:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Wypadek w Jeżowie Sudeckim. Motocyklista w ciężkim stanie

07/10/2018 15:11
Wypadki drogowe, Wypadek Jeżowie Sudeckim Motocyklista ciężkim stanie - zdjęcie, fotografia

Młody mężczyzna w bardzo ciężkim stanie trafił do szpitala, po tym jak wypadł motocyklem z drogi i uderzył w drzewo.

Do wypadku doszło na ulicy Długiej w Jeżowie Sudeckim, na dojeździe do Góry Szybowcowej. Motocyklista jechał na dół prawdopodobnie aby uniknąc zderzenia z rowerzystami próbował wykonać gwałtowny manewr, który skończył się utratą panowania nad pojazdem. Mężczyzna z dużym impetem uderzył w drzewo. Odniósł bardzo poważne obrażenia klatki piersiowej. Nieprzytomny został zabrany do szpitala. Lekarze wstępnie ocenili stan jako bardzo ciężki. droga jest w tej chwili całkowicie zablokowana.

Reklama

Wypadek w Jeżowie Sudeckim. Motocyklista w ciężkim stanie komentarze opinie

  • Bogdan - niezalogowany 2018-10-15 15:26:42

    Sam jestem motocyklista i [ pip... ] mnie głupie gadanie że to wina rowerzystów winę ponosi kierujący motocyklem chyba że to był idjota i zapietdalał

  • Miko - niezalogowany 2018-10-11 06:52:34

    Czy ktos wie co z motocyklista?

  • Lw - niezalogowany 2018-10-09 16:53:24

    Widocznie nie dorosl do tego typu motocykla. Motocyklisci nie broncie go bo nie jechal wcale tak zeby bylo bezpiecznie. To nie jest droga do zapier... Sam jezdze podobnym sprzętem ale nie uznaje takiej glupoty. Kazdy z nas wie jak to sie napedza wiec poza umiejetnosciami przydaje sie tez rozum w prowadzeniu takiego sprzetu.

  • Gandziara - niezalogowany 2018-10-09 07:09:53

    Nie rozumiem tego po co te komentarze?zostawcie je PAJACE DLA SIEBIE!!. Szkoda chłopaka mam nadzieję że wyjdzie z tego. LWG.??

  • Jezowianka - niezalogowany 2018-10-08 18:06:54

    Motocyklista jechal bardzo szybko juz na gore szybowcowa. Malo by nie potracil mojej mamy ktora szla na spacer z wozkiem z moja coreczka. Jeżdżą jak wariaty i sa tego efekty.

  • LWG - niezalogowany 2018-10-08 15:38:58

    Najlepiej zawsze zgonic wszystko na motocykliste i sprawa z głowy.. niestety w rzeczywistości wychodzi inaczej.. Lwg w góre

  • Do No name - niezalogowany 2018-10-08 13:00:43

    Nie gadaj głupot... Motocyklista żyje i leży w szpitalu...

  • Anonim - niezalogowany 2018-10-08 12:56:09

    Ludzie wasze komentarze tu są bardzo zbędne nie wiecie jak było dokładnie 2 świadków widziało wszystko na własne oczy

  • Do Jaro - niezalogowany 2018-10-08 11:04:46

    Byłeś świadkiem zdarzenia że jesteś taki pewny tego co piszesz? Bo tak się składa że byłem na miejscu zdarzenia i razem z innymi świadkami wzywalismy pomoc i nie wiem skąd masz takie informacje o jakimś samochodzie.

  • Jaro - niezalogowany 2018-10-08 07:22:54

    Powiem tak światłowód zeznali że ałto z dużą prędkością jechało na górę szybowcowa a motocyklista zjeżdżał z huty szybowcoweiwieńce nie [ pip... ] głupot iak niezmącone prawdy to głupot nie piście

  • Autko - niezalogowany 2018-10-08 04:45:39

    Bardzo dobrze że tak się stało. Jednego dawcy i kretyna na hulajnodze mniej na drodze

  • k - niezalogowany 2018-10-08 01:13:56

    Wszyscy idioci bezmyslnie komentujacy... nie znacie sytuacji to sie nie wypowiadajcie. A Ty baranie jak nie wiesz jaki jest stan motocyklisty to nie pisz nic. Motocyklista zyje!

  • Tik tak - niezalogowany 2018-10-07 23:08:21

    Jechałem dzis autem taki pajac na motorze mijał mnie z dwa razy w tych okolicach jechał jak debil. Drugim razem prawie wyleciał z zakretu na nasze auto. Powiedziałem do żony ze zaraz gdzies sie wyłoży. Godzine puzniej był juz wpis..

  • ElA - niezalogowany 2018-10-07 21:34:51

    ROWERZYSCI JEZDZA PARAMI NA CALYM PASIE I CIEZKO ICH OMINAC DLATEGO TAK SIE DZIEJE /DZIS TAKIE SYTUACJE BYLY NA PRZELECZY KOWARSKIEJ

  • S - niezalogowany 2018-10-07 20:13:34

    Jajko masz racje. Zj.by pie.dolone myślą że ulica jest tylko dla nich

  • Nnn - niezalogowany 2018-10-07 19:54:40

    Jeszcze mądre redakcje nie zablokowaly komentarzy. Kiedy wreszcie to zrobią!!!

  • No name - niezalogowany 2018-10-07 19:53:49

    Motocyklista niestety zmarł w szpitalu na wskutek odniesionych obrażeń.

  • Jajko - niezalogowany 2018-10-07 19:52:45

    Te po [ pip... ] eńcy na rowerach jeżdżą jak [ pip... ] osły [ pip... ].. ne

  • [email protected]@@ - niezalogowany 2018-10-07 19:22:36

    Nie rozumie po co tacy debile komentują!!!!

  • Do Euro-Suzi - niezalogowany 2018-10-07 17:50:05

    Tak. Jechał max 25km/h

  • Kkkk - niezalogowany 2018-10-07 17:36:15

    Kto grubo idzie ten jebnąć musi

  • Suzi - niezalogowany 2018-10-07 17:34:12

    No właśnie Edi. Weź kolo i .........! Tylko nie za słabo.

  • Euro - niezalogowany 2018-10-07 16:53:46

    Do Edek weź koło i jebnij się w czoło