:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Wypadki drogowe, Wypadek szpitalem Karetka przewróciła - zdjęcie, fotografia
25/03/2019 20:29

Wypadek na ulicy Ogińskiego. Karetka pogotowia po zderzeniu z autem osobowym przewróciła się na bok.

Ambulans wyjeżdżał z terenu szpitala, na sygnałach. Jechał na wezwanie do chorego z podejrzeniem udaru. Kierująca autem osobowym - jadąca główną drogą - nie umożliwiła przejazdu karetce w wyniku czego doszło do zderzenia obu pojazdów. Ambulans po zderzeniu uderzył w krawężnik i przewrócił się na bok. Jeden z ratowników medycznych doznał urazu ręki. Trafił do szpitala. Na szczęście podczas diagnostyki okazało się, że nie doszło do złamania.

Skrzyżowanie ulic Ogińskiego i Moniuszki zostało zablokowane.

Komunikaty z miejsca zdarzenia cały czas przekazywane są na kanale jelenia112 w aplikacji Zello. Jeśli jeszcze nie zainstalowałeś w swoim telefonie apki zrób to teraz - będziesz wtedy informowany cały czas na bieżąco odnośnie sytuacji na drogach w regionie. CB Radio w telefonie

www.facebook.com/zellopl

# Wypadek pod szpitalem Karetka przewróciła się na bok

Reklama

wypadek pod szpitalem karetka przewróciła się na bok - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-03-25 20:48:08

    A może z ratowników medycznych? Czy szanowny pan redaktor dalej w PRL żyje?

  • Gość - niezalogowany 2019-03-25 20:50:26

    Jaki sanitariusz ktoś niedouczony pisał ten artykuł. ...

  • Gość - niezalogowany 2019-03-25 20:56:04

    A czy ważne jak napisane ? Ważne ze wiecie o kogo chodzi :)

  • Gość - niezalogowany 2019-03-25 21:01:54

    To, że leci na sygnale nie zwalnia kierowcy z obowiązku zachowania szczególnej ostrożności. Niestety.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-25 21:08:57

    Jakaś kolejna tempa dzida. Mam nadzieję że kiedyś ona wezwie karetkę a ta przyjedzie po długim czasie bo nikt jej nie ustąpi.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-25 21:11:58

    Ciekawe czy"sanitariusz"też czekał na SOR pare godzin na przyjęcie przez lekarza

  • Gość - niezalogowany 2019-03-25 21:16:47

    Niestety coraz więcej osób tak postępuje jak ta pańcia. I nikt nie myśli, że może karetka jedzie do jego mamy, dziecka,babci.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-25 21:18:51

    Jak to możliwe że karetka wyjeżdżała ze szpitala jak leży na chodniku obok Moniuszki 10.Czyzby obróciło aż tak nią o 360 stopni?

  • gość 2019-03-25 21:22:02

    Toyota ma moc, a karetki takie jakieś cherlawe jak cała ta polska służba zdrowia. To nie pierwsza karetka, którą powaliło małe autko. Ostatnio chyba ze cztery lata temu maluch taką rozdupcył na dwupasmówce.

  • Nikt ważny - niezalogowany 2019-03-25 21:25:01

    Bardzo szanuję ratowników medycznych,jednak prawda jest taka że kierowców karetek często ponosi fantazja. Miałem dwie przykre sytuacje z karetkami które na szczęście nie skończyły się tragicznie, choć mało brakowało. Pamiętajcie że jazda karetką to nie gra komputerowa,drugiego życia nie będzie.

  • gość 2019-03-25 21:25:56

    Pytanie;ile km/h miała że jariską przewróciła ponad 2 tony.

  • gość 2019-03-25 21:36:59

    też będzie czekał w kolejce na izbie przyjęć zdrowia życzę

  • Gość - niezalogowany 2019-03-25 21:59:35

    Witam. Dobrze ze nic poważnego się nie stało nikomu. Kierowca karetki powinien zachować szczególną ostrożność. Też jestem kierowca ratownikiem i wiem jak to jest z jazda na sygnale. Tak na prawdę musimy się wszędzie zatrzymać czy to. Na czerwonym jak mamy czy ustąp pierwszeństwa jak jest. Sygnały jedynie pomagają nam teoretycznie dotrzeć szybciej do pacjenta. A bezmyslnosc ludzi nie ma granic trzeba mieć oczy wszędzie. Trzymam kciuki za kierowcę. Myślę że będzie wszystko dobrze

  • Ha ! - niezalogowany 2019-03-25 22:05:16

    Z niepotwierdzonych informacji wynika, że na karetce uczestniczącej w wypadku widziana była naklejka DrajfKlup ale nie wiem czy to ważna informacja...

  • Gość - niezalogowany 2019-03-25 22:18:46

    Nie ważna

  • Gość - niezalogowany 2019-03-25 22:26:21

    Ciekawe czyja bedzie wina ??

  • Gośćxfhuu - niezalogowany 2019-03-25 23:21:17

    Jak to czyja☹️Wymuszenie przez karetkę.Jest pojazdem uprzywilejowanym ale to nie znaczy że na pewniaka może wszędzie wyjeżdźać.Aczkolwiek jestem za tym aby zawsze,wszedzie ustępować takim pojazdom

  • Gość - niezalogowany 2019-03-25 23:54:18

    A widzisz kolego tez tak sadze ale chyba mandacik dostala pani z czerwonego auta za nie ustapienie na głównej uprzywilejowanemu

  • gość 2019-03-26 00:57:12

    Krótko, wina leży po stronie kierującej Toyotą, członkini drajw clopa która pewnie musiała mieć z setkę na liczniku i tyle w temacie. Jak widać, klubowicze zaczęli polować nawet na karetki pogotowia...

  • Kierowca uprzywilejowanego poj - niezalogowany 2019-03-26 07:30:07

    Witam. Chciałbym odnieść się do sytuacji takiej jak ta... niedawno na skrzyżowaniu pewna kierująca pojazdem osobowym mająca w normalnej sytuacji ostatnie prawo przejazdu, widząc zbliżający się nasz pojazd ciężarowy z włączonymi sygnałami dźwiękowymi i świetlnymi oraz to , że inne pojazdy zatrzymały się rezygnując z pierwszeństwa przejazdu i ustępując nam miejsca na przejazd postanowiła wykorzystać całą sytuację i przyspieszając przejechać jako pierwsza... wjechała nam wprost pod zderzak. Hamowanie ... zabrakło naprawdę niewiele ... parę , kilkanaście centymetrów? Tym razem udało się... bez kolizji , bez ofiar... Pani pewnie zadowolona z faktu, że tak ładnie udało się jej przejechać jako pierwsza...

  • gość22 - niezalogowany 2019-03-26 08:49:12

    Czy poszkodowany z karetki sanitariusz przeleżał na SOR-e w kolejce te minimum 4 godziny tak jak inni!? Dziecko ze złamaną ręką czekało prawie 5 godzin.

  • gość 2019-03-26 10:22:02

    Słabe szkolenie na p.jazdy i goowniane mandaty = horror na polskich drogach.

  • gość 2019-03-27 19:41:23

    6kwietnia drajw klub organizuje kolejną impreze, wtedy znów na ich zlocie będzie policja, tym razem policja sprawdzi dokładnie stan techniczny pojazdów i legalność przeglądów technicznych tych trumienek na kołach, jak również obowiązkowe wyposażenie pojazdów. Odkąd nagłaśniamy ich nielegalną działalność i zawiadamiamy służby, na spoty zaczyna jeździć coraz mniej ludzi, ludzie zaczynają widzieć złą sławe tego pseudo tuning klubu. Nie pozwólmy aby na dwa tygodnie przed Wielkanocą znów wyrządzili komuś krzywdę. W pasterkę jeden z nich śpiesząc się swoim leciwym bmw na spotkanie z tymi bandytami potrącił rodzinę z dziećmi.

  • Pawelek - niezalogowany 2019-03-28 19:27:46

    I cóż ta bidna kobitka ma powiedzieć skoro w kartce było więcej jak dwie osoby a ona sama. To czyja była wina powinna rozstrzygnąć policja ale oni są dobrzy aby złapać kierowcę na wykroczeniu i dowalic mandat. Ciekawe czy po sprawie wzięli się do roboty i przebadali te kolizje. Po zdjęciach widać że to karetka wali w Toyote. Takie boczne uszkodzenia odrazu wychodzą kto w kogo. Także panowie kierowcy karetek trzeba nauczyć się uważać na drogach bo wasza karetka to nie 2 tony jak ktoś napisał. Ona ledwo mieści się w normie albo i lepiej i wiecie o tym doskonale.

Dodajesz jako: |