:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Wypadek dwójki nastolatków na skuterze
Portal 24jgora.pl 29/06/2019 20:56

Dwójka nastolatków trafiła do szpitala po wypadku do którego doszło w Starej Kamienicy.

Para piętnastolatków (chłopak i dziewczyna) poruszała się skuterem. W pewnym momencie kierująca skuterem dziewczyna stracił panowanie nad kierownicą podczas pokonywania zakrętu. Pojazd znalazł się poza drogą i następnie przewrócił. Jadąca nim para trafiła do szpitala z ogólnymi obrażeniami. Okoliczności wypadku wyjaśnia policja.

Wypadek dwójki nastolatków na skuterze

Reklama

wypadek dwójki nastolatków na skuterze - komentarze opinie

  • gość 2019-06-29 21:39:18

    Oby nic im się nie stało...

  • Gość - niezalogowany 2019-06-29 22:08:39

    Po pierwsze dziewczyna kierowała

  • Gość - niezalogowany 2019-06-29 22:13:07

    Dziewczyna kierowała

  • Gość - niezalogowany 2019-06-29 22:15:14

    Zdrowia im:(

  • Gość - niezalogowany 2019-06-29 22:22:38

    I żeby o tym zrobić artykuł... Toż to poziom dziennikarstwa!

  • Gość - niezalogowany 2019-06-29 23:19:31

    A o czym maja robić o Twoim upośledzeniu?

  • Gość - niezalogowany 2019-06-30 00:59:46

    To się porobiło...

  • gość 2019-06-30 09:57:48

    Hm czy czasem rowerzyści jadący z naprzeciwka nie przyczynili sie do wypadku .Uliczka bardzo zarosnieta zielenią i brak widocznosci tu ukłon w strone władz gminy !

  • Gość. - niezalogowany 2019-06-30 11:00:03

    Drive club

  • Gość - niezalogowany 2019-06-30 11:00:52

    Tekst jak zwykle trzyma poziom ;)

  • Gość - niezalogowany 2019-06-30 11:28:24

    Tak to jest jak młodzież jeździ pod wpływem alkoholu lub innych używek

  • Gość - niezalogowany 2019-06-30 12:18:47

    Marihuana I alkohol robią swoje

  • gość 2019-06-30 16:08:54

    Przyszli członkowie Drajf Clopa..., rośnie im nowe pokolenie.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-30 16:16:07

    Niedzielne msze, z babciami obok już siadają na łeb

  • Gość - niezalogowany 2019-06-30 17:30:20

    Chyba Tobie siadło na łeb,za bezsensowny komentarz.Czyżby słoneczko za mocno przygrzało?Mam tylko nadzieję że nic im się poważnego nie stało.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-30 19:51:36

    Pewnie hlopak jam dotknol i Sie podniecila

  • Gość - niezalogowany 2019-06-30 21:24:21

    A jak by to były wasze dzieci też byście tak komętowali... przykre!!!!!

  • gość 2019-06-30 22:11:18

    pewnie małolatka chciała zabrać swojego koleszkę na spot drajw klubu koło maka, a przepraszam teraz to już drajw klub krew

  • Gość - niezalogowany 2019-07-01 00:45:52

    Weź się człowieku opamiętaj i zastanów o czym piszesz. Tylko jedno Wam w głowie. Nie wiecie jak było naprawdę to nie oceniajcie sytuacji. Cieszmy się, że oboje wyszli z tego bez szwanku. Co za znieczulica. Karma wraca

  • Człowiek, człowiek dla drugieg - niezalogowany 2019-07-01 00:54:20

    Na wstępie, w stu procentach rozumiem, że czyn tej pary nastolatków nie może być pochwalany, ani nie jest rzeczą godną naśladowania. Proszę natomiast spojrzeć na cała te sprawę z trochę innej strony. Dwójka młodych ludzi, nastolatkowie, całe życie przed nimi. Powiecie: ,,Po co tam wsiadali?!”, nie wiem, pewnie się tego nie dowiem. Cała ta sprawa już się wydarzyła, koniec, czasu się nie cofnie. Młodzi na pewno żałują tego, ze dotknęli tego skutera. Gdybym wiedziała, ze upadnę, na pewno bym usiadła. Prawda? Najłatwiej, najlepiej jest się śmiać z czyjegoś nieszczęścia, o ile to daje radości! Drodzy hejterzy. Spójrzcie w swoje historie życia, wasza młodzieńcze lata i kilka razy porządnie stuknijcie się łbem o ścianę. Dzieci żyją, dostały porządna naukę. Na koniec: nie pochwalajmy, ale tez nie komentujemy. Każdy z nas ma swoje życie, a niektóre ,,rady” są tu, ze tak powiem, nie na miejscu. Ciao Amigos, a wy dzieciaki trzymajcie się!

  • Gość - niezalogowany 2019-07-01 14:18:12

    Narkotyki to jest to... Rewelacja u dilera