:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Wyniki kolejki nr 2 Jeleniogórskiej Ligi Najlepszego Basketu Amatorskiego

Koszykówka, Wyniki kolejki Jeleniogórskiej Najlepszego Basketu Amatorskiego - zdjęcie, fotografia
Maciej Rybkiewicz - blog 04/12/2018 17:05
GRU 08
S.P. nr 10 Jelenia Góra godz: 15:30

KOMUNIKAT NR 2 Kolejna edycja JLNBA powoli się rozkręca. Za nami już druga kolejka. W ostatnią sobotę rozegrane zostały kolejne 4 mecze.

W pierwszym z nich zmierzyli się ze sobą zawodnicy Spark Team oraz AŚ Amator. Broniący tytułu mistrzowskiego zawodnicy Sparka nie mieli najmniejszych problemów z pokonaniem doświadczonego zespołu Amatora. Po 5 minutach na tablicy świetlnej widniał wynik 7-0, natomiast pierwsza połowa zakończyła się wysokim prowadzeniem Sparka 33-12. Po zmianie stronie obraz gry nie uległ zmianie. Wystarczy wspomnieć, że w 33 minucie przewaga gospodarzy sięgnęła 40 punktów (55-15). Końcówka meczu pozwoliła Amatorom minimalnie zredukować straty, które na koniec sięgnęła 35 punktów (66-31). Wśród zwycięzców najwięcej punktów zdobyli Tomasz Twardziszewski (17) oraz Marcin Tomasik (16), natomiast wśród pokonanych Jacek Kubicki (9).

Drugi mecz to „pork derby” pomiędzy Dzikimi Knurami a Kosmicznymi Świniami. Do 35 minuty mecz był bardzo wyrównany. Wprawdzie cały czas prowadziły Knury jednak ich przewaga była niewielka i oscylowała wokół 2-6 punktów. Dopiero w końcówce zmęczone Kosmiczne Świnie nie wytrzymały tempa meczu. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wygraną bardziej doświadczonych Dzikich Knurów, którzy wygrali 47-35. Kluczem do zwycięstwa były wygrane zbiórki (50-32). Najwięcej punktów zdobyli Jakub Kudłacik 12 (Dzikie Knury) oraz Mariusz Czernatowicz 19 (Kosmiczne Świnie).

W trzecim meczu Matadorsi niespodziewanie łatwo rozprawili się z Kayak Koszykarzami. Od pierwszego gwizdka sędziów zaznaczyli oni swoją przewagę i narzucili własny styl gry. Świetna gra zespołowa połączona z kiepską dyspozycją rzutową oraz dużą liczbą strat Kayaka pozwoliła na szybkie i wyraźne prowadzenie. Po pierwszej połowie Matadorsi gromili rywali 26-6. Po przerwie przewaga stale rosła i w 37 minucie wynosiła już 31 punktów (45-14). Ostatecznie Matadors pokonali Kayak Koszykarzy 48-20. Najwięcej punktów zdobyli Marcin Radziszewski 13 (Matadors) oraz Daniel Kardaszewski i Kamil Sakowicz (obaj Kayak) – po 5.

Ostatni mecz to starcie pomiędzy Są Gorszymi oraz Znicz Teamem. Początek meczu należał do Są Gorszych – 9-2 w 7 minucie. Później do głosu doszedł jednak Znicz Team. Po pierwszej połowie prowadzili oni 27-18. Jednakże Są Gorsi nie odpuszczali. W 35 minucie ich strata wynosiła już tylko 4 punkty (43-47). W końcówce jednak zabrakło sił i pomysłu na rozegranie akcji. Ostatecznie Znicz Team wygrał to spotkanie 51-45. Najwięcej punktów zdobyli Kacper Tomaszewski (Znicz) – 12, oraz Mateusz Knebel (Są Gorsi) – 24.

Zapraszamy

Wyniki kolejki nr 2 Jeleniogórskiej Ligi Najlepszego Basketu Amatorskiego komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

VW Golf IV 2001 r, 1.9 SDI

Witam serdecznie, mam do zaoferowania: Volkswagen Golf IV 2001 rok, auto od początku garażowane, zadbane, w pełni sprawne. 1,9 SDI 68KM 4..

Zobacz ogłoszenie

Kelnerka na stałe Miłków

Karczma Skalna w Miłkowie zatrudni na stałe Kelnerkę. Oferujemy dobre warunki pracy, system zmianowy oraz pracę w miłej atmosferze. Zalecany własny..

Kotły - technika grzewcza

Szukasz najlepszego ogrzewania które jest czyste i bezproblemowe w użytkowaniu? Postaw na Pellet - postaw na sprawdzoną firmę, zapraszamy do naszego..

Kawalerka z balkonem na

Biuro nierruchomości Aplauz prezentuje na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 35,80 m2 na Zabobrzu w Jeleniej Górze. Kawalerka na 4 pietrze bloku z..

Sprzedawca-magazynier Galeria

Dom dla konesera na sprzedaż!!

Prezentujemy Państwu Dom dla konesera! Niepowtarzalny i piękny dom położony w atrakcyjnej, uzdrowiskowej dzielnicy Jeleniej Góry Cieplicach...

BMW 525D XDRIVE kombi 2013r.

Samochód kupiony w salonie BMW Wrocław WYSTAWIAM FAKTURĘ VAT 23% CENA BRUTTO: 79 000 zł CENA NETTO - 64 227 zł Oryginalny niski przebieg 126 600..

M3 na parterze w Centrum

Biuro nieruchomości Aplauz prezentuje na sprzedaż mieszkanie na parterze kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 70,11 m2 składa się z 3 pokoi, kuchni,..

Przewoźnicy - transport

PHU SIM Sp. z o.o. nawiąże współpracę z: Przewoźnikami z branży transportowej Transport chłodniczy produktów spożywczych w temperaturze do + 8..

NOWY Stolik drewniany dębowy

Mamy do zaoferowania NOWY stolik wykonany z drewna dębowego o wymiarach blatu 4 x 60 x 60 (grubość x szerokość x długość) cm, w kolorze białym..

Stolarz, usługi stolarskie,

Drewniarnia to ręczna manufaktura, która stawia na wyjątkowy i oryginalny design. Zajmujemy się wytwarzaniem, obróbką oraz renowacją drewna. Nasze..

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

WOSKAR Z WOŚ J WOŚ I JANULEWICZ Sp.J. z siedzibą w Podgórzyn 58-562, Żołnierska 89