:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Wypadki drogowe, Wymuszenie pierwszeństwa wypadek Spółdzielczej - zdjęcie, fotografia
Portal 24jgora.pl 10/06/2019 18:40

Kierujący hondą wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, wjechał wprost pod mercedesa.

Do zdarzenia doszło tuż po godzinie 14. na ulicy Spółdzielczej. Honda wyjechała wprost pod rozpędzonego mercedesa. Siła uderzenia musiała być duża, sądząc po uszkodzeniach obu pojazdów. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Uczestnicy zdarzenia zostali przebadani na miejscu. Interweniowały trzy zastępy straży pożarnej.  Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli akumulatory w samochodach, oraz kierowali ruchem wahadłowym. 

Wymuszenie pierwszeństwa i wypadek na Spółdzielczej

Reklama

wymuszenie pierwszeństwa i wypadek na spółdzielczej - komentarze opinie

  • gość 2019-06-10 20:03:26

    jak rozpedzony? tam obowiazuje 50 km/godz !

  • KE - niezalogowany 2019-06-10 20:09:59

    Do marek, jesteś upośledzonych? Haha. Co wypadek to drive club, weźcie się ogarnijcie z tym. To było śmieszne przez pierwszy tydzień.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-10 20:28:10

    wyglądało groźnie jak się przejeżdżało obok

  • Gość - niezalogowany 2019-06-10 20:43:07

    Facet mercedesem ostro jechał widziałem moment udeżenia

  • Gość - niezalogowany 2019-06-10 20:48:16

    A ,bo jemu się wydaje ,że jest anonimowy i bezkarny i ,że gdy się miarka przebierze ,wojska... bojarskie... mu na ratunek ruszą ... A tym czasem dobry adwokat byłby mu potrzebny.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-10 20:53:48

    Progi zwalniające ta ulica jest naprawdę zatłoczona z każdej strony

  • Gość - niezalogowany 2019-06-10 20:57:52

    Całe szczęście, że nikt nie zginął.
    W te upały łatwo się rozproszyć. Noga z gazu ,Panowie I Panie!

  • gość 2019-06-10 20:58:02

    Słabe te mercedesy jakieś teraz są.hehe

  • gość 2019-06-11 00:56:17

    Drajwciotka w typowej dla klubu Hondzie nie chciała poczekać i musiał pokazać że jego złomowata Honda jest szybsza od takiego Mercedesa. Jego Honda, szybsza niż wygląda. ;) To będzie nauczka i lekcja pokory dla pizdeczki z Hondy. Przez jakis czas będzie nieco bezpieczniej, bo drajw pizdeczka będzie zapylać jako zwykły pasażer autobusem. ;)
    Ale czego nie robi się dla prezesa klubu, taką radość mu zapewnić w poniedziałek. :)

  • Gość - niezalogowany 2019-06-11 09:41:41

    Kierowcę akurat znam i nie należy do żadnego zgrupowania typu drive Club i nie jest z nikim powiązany normalny chłopak. Fakt był taki ze niestety wymusił ale to nie powód żeby od razu siadać na takie osoby. Mianowicie wszyscy którzy nie znają sytuacji to puknijcie się pusty łeb. Bo tylko oskarżać potraficie

  • Gość - niezalogowany 2019-06-11 09:55:52

    Ja też znam kierowcę i wiem, że nie zrobił tego żeby się popisać. Ludzie weźcie się ogarnijcie czy wy specjalnie w kogoś wjeżdżacie? Specjalnie powodujecie wypadki, czy kolizje? Radzę popatrzeć w lustro i walnąć się w ten durny łeb zanim coś głupiego napiszecie!

  • gość 2019-06-11 12:01:32

    Gość z 09:41 i 09:55 piszesz jako dwie różne osoby, żeby co bardziej wiarygodniej było? Widać, że drajfklopowicze zaczynają spuszczać z tonu po fali krytyki która spłynęła na ich klub. Co gościu?

  • Gość - niezalogowany 2019-06-11 14:36:01

    Do gościa od głupich komentarzy :-)
    Pudło gościu! Bo czuję, że pijesz do mnie :-)
    Niestety ,muszę Cię rozczarować. NIGDY nie podszywam się pod inne osoby. Ja, to ja.
    Nie przejmuj się... czasem Ci nie wychodzi. :-)
    A ja mam mnóstwo ciekawych rzeczy do robienia w życiu. Nie spędzam go tylko żałośnie w necie, jak Ty. Ale chcę, żebyś wiedział, że na prawdę zgłosiłam na Policję Twoje komentarze. Za wyzwiska i niecenzuralne słowa grozi Ci do dwóch lat. Wiem, że powiesz mi, to co ostatnio : ,, Nie strasz ,nie strasz.... " Tylko, że ja nie straszę. Ty byłoby bezcelowe. I w niczym by nie pomogło, bo jesteś zbyt ograniczony, by wystarczyły groźby. Nie znasz mnie. I to może sprawiać, że olałeś. Ale chcę, żebyś wiedział, że ja zawsze ,najpierw proszę, później - ostrzegam A jeśli to nie pomoże, działam. Proste. Wystarczajaco długo prosiłam, żebyś przestał wyzywać ludzi i czepiać się ofiar wypadków. Nie posłuchałeś. Teraz poniesiesz konsekwencje. Co zrobisz z tą wiedzą, Twoja sprawa. Nara.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-11 14:52:26

    P.s. art. 212 Kk, zgodnie z którym kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.

    Szykuj się też na proces cywilny, za wszystkie obelgi ,które kierowałeś pod moim adresem. Wydrukowałam sobie tego w ciągu ostatnich kilku dni trochę... Dość gatatliwy byłeś...

  • gość 2019-06-11 17:57:59

    Hahahahaha, buahahahahaha :D Nie ośmieszaj się, jak przytaczasz określone artykuły z kodeksu, to trzeba jeszcze rozumieć gdzie je się stosuje. Jak widać nie masz zielonego pojęcia. A poza tym, nawet jeśli to działa w obie strony, mam zapisane twoje komentarze jak obrażasz innych. No, a teraz wracaj do nauki. ;)

  • Gość - niezalogowany 2019-06-11 19:54:46

    Kochany, tego akurat się nie boję. Każdy ma prawo bronić siebie i innych przed pomówieniami I wyzwiskami. Nigdy nie obrażałam ludzi. Obrażałam jedynie Ciebie. Za to co robisz. Walczyłam Twoją bronią, bo innego języka nie rozumiesz. Zresztą dość łagodnie i kulturalnie ,jak na Ciebie. Poza tym ,z przyjemnością poniosę konsekwencje, wiedząc, że przestaniesz wreszcie poniżać ofiary różnych nieszczęść. Policja ma moje IP I zna treść moich komentarzy. ŻADEN nie umywa się do Twoich. Bo ja nigdy ,nikomu nie napisałam, że rżną go wszyscy ,w dodatku za pieniądze. Nigdy też nie napisałam , że kobieta ,która uległa wypadkowi ,spieszyła Się ,by komuś zrobić loda. TY - tak i to wielokrotnie. Narażając te osoby na ośmieszenie. Czyszczenie rowa, ból dupska, to Twoje stałe teksty. W stosunku do ludzi ,których nie znasz I o których NIC NIE WIESZ. Pamiętasz Twoje komentarze pod artykułem o śmierci nastolatki na torach? Pod artykułem o chłopcu, którego poraził prąd? Te komentarze były obrzydliwe i ohydne! Niegodne człowieka! Kilka dni temu ,człowiek popełnił samobójstwo... I też nie mogłeś sobie darować?
    Kalibruj więc chłopcze skalę przewinień. I zastanów się, jakim jesteś człowiekiem!
    A szkołę ,skończyłam ponad 20 lat temu. Jaką, dowiesz się podczas procesu. Kończę już tę dyskusję. Mam nadzieję, że kilka spraw przemyślisz. Jeśli nie teraz , to po zakończeniu sprawy.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-11 20:23:31

    Honda szybsza niż wygląda