:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Wypadki drogowe, Wymusił pierwszeństwo spowodował kolizję - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 6
  • Fotka nr 1 z 6
  • Fotka nr 2 z 6
  • Fotka nr 3 z 6
  • Fotka nr 4 z 6
  • Fotka nr 5 z 6
04/12/2018 16:54

Wymuszenie pierwszeństwa było przyczyną kolizji do której doszło dziś na ulicy Spółdzielczej.

Kierowca suzuki włączając się do ruchu z drogi podporządkowanej, najprawdopodobniej nie zachował należytej ostrożności i wjechał wprost pod jadące w stronę Cieplic bmw. Doszło do zderzenia obu pojazdów. Nikt na szczęście nie ucierpiał ale auta zostały dość poważnie uszkodzone i nie nadawały się do dalszej jazdy. W związku ze zdarzeniem na ulicy Spółdzielczej występowały niewielkie utrudnienia. 

Reklama

Wymusił pierwszeństwo i spowodował kolizję komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 17:22:34

    Które auto prowadzil z DC, bo nie wiem czyja wina?

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 17:24:36

    Suzuki. Auto o wartosci 600 zł. Jak wiekszosc w tym klubie.

  • gość 2018-12-04 17:34:52

    Potwierdzają to nawet pracownicy większości firm w JG słowem DA! :)

  • gość 2018-12-04 17:44:14

    Oj jak nudne musi byc Wasze życie drodzy komentujący, skoro tylko śledzicie lokalne (albo i nie tylko :D) wydarzenia i zaraz macie niezdrową pożywke, że to pewnie Drive Club...Może pora wziąc sie za cos pożytecznego? :)

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 17:53:11

    Chlopaki nawet nie chamowali wyjeżdżając z pola

  • suzuki - niezalogowany 2018-12-04 18:36:07

    typowy grat z drife klubu

  • Go - niezalogowany 2018-12-04 18:50:28

    Janusz cipa z Drive Clubu!

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 18:54:20

    A oskarek lipski nadal jeździ sobie beztrosko po ulicach...

  • Norman - niezalogowany 2018-12-04 18:55:17

    Debili nie sieją...

  • dj.... - niezalogowany 2018-12-04 19:52:55

    Pozdrowienia dla dziuni z Subaru, jak tak dalej będzie gadała przez telefon to też wdupi. Ledwie wyhamowała tuż przed wypadkiem.

  • DC TO CIPY - niezalogowany 2018-12-04 20:35:24

    Hehehe chłopak z drajf clopa pokazał co potrafi. Ktoś powinien wypuścić wlepy z tekstem: "Patrz w lusterka, cipy z drajf clopa czają się wszędzie", rozeszły by się jak świeże bułeczki. ;) Co by tu nie mówić, tak się chwalą swoimi wózkami, a większość to stare szorty po wieś tuningu. A potem nie tylko brakuje na wahę, ale i na porządne kapcie.

  • gość 2018-12-04 21:59:35

    Co za zazdrosc...Kolega zapewne jezdzi autem i wahą ojca haha

  • DC TO CIPY - niezalogowany 2018-12-04 22:32:56

    Nie trafiłeś! Stać mnie spokojnie na wahę do pełna i mam 5 litrowy silnik pod maską. ;)

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 23:04:37

    Podobno im większy silnik tym mniejszy... Możesz zostać honorowym członkiem DC.

  • DC TO CIPY - niezalogowany 2018-12-05 00:50:09

    Gościu coś czuję, że boli Cię że ostatnio tak jadą po Twoim nędznym klubiku. Twoje teorie są g... warte. Patrząc na mój nick osiołku raczej nie jestem ich fanem. A co do wielkości silnika, widzę że ból d.. ściska bo pewnie popierdalasz jakąś Dacią albo podobnym badziewiem. Dziwi mnie, że z czymś takim jesteś członkiem tego śmiesznego klubiku.

  • Yrezi Rewor - niezalogowany 2018-12-05 06:27:18

    Drive Klub, to drogowa patologia!!!

  • Do Yrezi Rewor - niezalogowany 2018-12-05 17:38:17

    A internauci z Jeleniej to światowa ;)

  • ćiota - niezalogowany 2018-12-07 14:35:08

    Łubu dubu, Łubudubu niech nam żyje prezes naszego Drive klubu !!!!!!!

Dodajesz jako: |