:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Komunikacja, Wybrano Superkierowcę - zdjęcie, fotografia
Portal 24jgora.pl 08/12/2017 13:12

Kierowcą autobusu MZK jest od zaledwie półtora roku, a już zdążył zasłużyć na wielką sympatię pasażerów. Mowa o Rafale Wojtasiaku, który zwyciężył w plebiscycie "Superkierowca" organizowanym przez Nowiny Jeleniogórskie przy współpracy z Miejskim Zakładem Komunikacji. Więcej w materiale filmowym.

 

Wybrano "Superkierowcę" MZK! (zobacz video)

 

 


W plebiscycie przez pasażerów MZK zgłoszonych zostało 41 kandydatów. W sumie oddano 1510 głosów. A głosować i zgłaszać swoich kandydatów mógł każdy pasażer MZK.

Później wystarczyło tylko wysłać SMS ze wskazaniem swojego kandydata. Jak zapewnia prezes zarządu Miejskiego Zakładu Komunikacji – Jerzy Wolski, kierowcy są uczulani by zachowywać spokój nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

Superkierowca jak pozostali finaliści plebiscytu otrzymał pamiątkową statuetkę, nagrody rzeczowe jak i premie finansowe, które z pewnością będą motywacją do tego by znaleźć się w plebiscycie także w przyszłym roku.

Reklama

Wybrano "Superkierowcę" MZK! komentarze opinie

  • elzunia - niezalogowany 2017-12-12 23:08:14

    gratuacje

  • pasażer - niezalogowany 2017-12-11 09:28:56

    Dobrze ze nie było na liscie tego z 824 starszego to jest dopiero cham,a jaka morda przepita

  • pasazerka - niezalogowany 2017-12-11 00:18:31

    Przemyslaw pochmara drugie miejsce? to jakis zart... powinien ostatnie miec moim zdaniem ....

  • kp - niezalogowany 2017-12-10 14:06:12

    Te nakłanianie ludzi do głosowania to po prostu żenada.
    Dzieciaku, wyciągnij tą łyżeczkę z filiżanki i słomę z butów

  • Ip - niezalogowany 2017-12-10 12:43:01

    Po Ip wszystko wszyło kto komentuje tylko ciagle zmienia nick i tak opinie negatywnie na wszystkich kierowców nie jaki Łukasz Boszko znacie tego typa? bo ja kojarze ze był w gazecie i chyba sie nie dostał w ogóle i teraz wam zazdrosci Panowie zobaczcie jakiego macie znajoego w Pracy ...

  • junior - niezalogowany 2017-12-10 12:26:55

    Ja pozdrawiam Pana który chwali kierownictwo i cała spółkę mzk to trzeba ładnie lizać [ pip... ] żeby takie cos o sobie napisać.a druga sprawa ten Pa nie powinien jezdzic on juz na emeryturze a jezdzi na pełnym etacie wszystkim sie chwali czy to normalne ?nie reakcja takiego człowieka jest słabsza i oze narazić nas na niebezpieczeństwo :(

  • Gośc - niezalogowany 2017-12-10 12:10:25

    W zeszłym roku co było? jak stary kierowca wygrał? latał po swojej wiosce pukał do domów i prosił o głosy i przekupił ich to jest fair? mysle ze nie lepiej prosic znajomych na fb juz chyba niz latac po wiosce i pukać do domów i prosić o głosy dlatego w zeszlym roku ten Pan wygrał proste .

  • Kierowca Mzk - niezalogowany 2017-12-10 12:07:09

    Pisząc szczerze tez byłem na tym konkursie i redakcja o tym wie kto głosował. Sam byłem światkiem jak się wypowiadał ze dużo znajomych z fb,rodzina .ps sam bym poprosił znajomych jak bym mial fb pozdrawiam .

  • Marcin - niezalogowany 2017-12-10 12:00:54

    Szczerze mam paru kierowców znajomych na fb i ci którzy tam byli na liscie to każdy pisał do mnie o głos tak samo jak udostępniali na swojej tablicy czy to cos złego kazdy by tak zrobił żeby tylko wygrac

  • ssdf - niezalogowany 2017-12-09 16:09:50

    mozna prosic redakcje by zapytała sie pana który wygrał co ma dopowiedzenie na te zarzuty???!!! lub by sie ustosunkował to tego

  • HAHA - niezalogowany 2017-12-09 16:03:26

    DRODZY PANSTWO KONKURS FAJNY ITP ALE ZWYCIESCA PISAŁ DO WSZYSTKICH NA FACEBOOKU BY NA NIEGO GŁOSOWAC!!! WIEC WIDAC DLACZEGO WYGRAŁ ALE KAZDY SPOSÓB JEST DOBRY BY WYGRAC I SIE DOWARTOSCIOWAC:)!!! ALE PISANIE NA FB DO WSZYSTKICH UWAZAM ZA NIE FER WOBEC INNYCH KIEROWCÓW ALE JAK TO MA PANA DOWARTOSCIOWAC TO GR

  • fireman - niezalogowany 2017-12-09 05:30:08

    Ten konkurs jest żenujacy bo to bardziej konkurs piękności niż obiektywny plebiscyt na najlepszego kierowcę. Wielu szanujących się kierowców odmówiło udziału a większość nominowanych sama się zgłosiła i sama na siebie głosowała,limitów na wysłanie SMS z jednego telefonu brak więc to po prostu parodia,wszyscy rzucili się na hajs.Mimo to należy gratulować zwycięzcy bo to sympatyczny gość nawet jeśli dla kogoś ma cipowatą aparycję.Nie ocenia się ludzi po wyglądzie,ciekawe jak wygląda tą jeleniogórzanka...

  • MKM - niezalogowany 2017-12-09 01:33:54

    Jeleniogórzanka to osoba która sama jest przegrywem. Napisałbym co o niej myślę ale że żadnego cenzuralnego słowa się nie da napisać to nie napiszę nic. A Ty Rafał - trzymaj się bo zasłużyłeś na ten tytuł. Może i nie pracujesz najdłużej ale pokazujesz że i młody kierowca może coś osiągnąć w tym mieście :) PS. Ale pijąc herbatkę to łyżeczkę wyciągaj bo sobie oko kiedyś wydłubiesz ;)

  • pipi - niezalogowany 2017-12-08 23:27:43

    [ pip... ]ś straszny, nawet łyżeczki nie wyciągnął z filiżanki podczas picia

  • wiola - niezalogowany 2017-12-08 23:23:36

    Rzeczywiście pryszczata ciota z wyglądu

  • Alf - niezalogowany 2017-12-08 21:44:50

    Gratulacje.

  • roxi 421 - niezalogowany 2017-12-08 21:17:04

    Niektórzy zawsze będą narzekać w zeszłym roku narzekaliście ze był stary czemu nie młody? i tak samo było ze ten stary latał po wiosce i prosił o głosy i zawsze bedzie jakies gadaie a sami nic nie osiągnęliście jak tak gadacie tyle w temacie Gratulacje dla młodego chłopaka :)

  • Marta - niezalogowany 2017-12-08 17:15:47

    369, zgadzam się :) Skoro, Rafał wysłał, informację, o tym, że bierze udział w plebiscycie i prosił o głosy to coś złego? Każdy czy starszy czy młodszy, na pewno, mówił swoim znajomym, że bierze udział i prosił o zagłosowanie. Normalne, jak dla mnie :) Ten, kto uważał, że Rafał się nadaje, ten zagłosował, kto, tak nie uważał, to hejtuje teraz :D

  • 369 - niezalogowany 2017-12-08 17:07:24

    Haq rozumiem że znasz tego Pana i masz go w znajomych na facebooku skoro dajesz taką opinię :) Albo jesteś super fałszywym znajomym albo nie masz pojęcia o czym piszesz ;) Oprócz tego 2 i 3 miejsce nie zajęli aż tacy starzy kierowcy więc sądzę, że mają facebooka i tak samo mogli namawiać przecież znajomych na to aby zagłosowali.

  • Marta - niezalogowany 2017-12-08 17:05:08

    Jeleniogórzanko,to co napisałaś świadczy o Tobie... Szczerze.. Nie popisałaś się. Uwielbiam osoby, które, potrafią oczerniać innych, a nie patrzą na siebie ;) Pozdrawiam i trochę kultury,by się przydało. A może byś chciała, jej zaczerpnąć od SuperKierowcy ? :)

  • Haq - niezalogowany 2017-12-08 16:57:55

    Niestety ale gościu namawiał wszystkich żeby na niego zagłosowali i dlatego wygrał. Podejrzewam że gdyby starsi kierowcy mieli facebooka i mogli prosić wszystkich o głos ( tak jak on to zrobił ) to ktoś inny by to wygrał :)

  • Znajomy - niezalogowany 2017-12-08 15:09:17

    Gratulacje! Zasłużył sobie:):):):):) jak mało kto!

  • 123 - niezalogowany 2017-12-08 15:03:09

    Mlody gosc, ktory wie co to uczciwa i solidna praca. Super. Cos niezwyklego w obecnych czasach, gdzie pelno rozczeniowcow bez kwalifikacji. Brawo i tak trzymac.

  • Depresja - niezalogowany 2017-12-08 15:02:44

    Elton dzon.W punkt!!

  • Elton dzon - niezalogowany 2017-12-08 14:34:33

    Jeleniogorzanko Ty glupia srako. Swoim komentarzem dalas dowod na to ze ty jestes przegrywem zyciowym i w przeciwienstwie do tego Pana nic nie osiagniesz w zyciu.

  • jeleniogorzanka - niezalogowany 2017-12-08 14:16:04

    Przecies to widac ze koles to przegryw zyciowy. Jedyne co mu sie w zyciu udalo to zdobyc tytuł " Super kierowcy ". Spójrzcie na niego.

Dodajesz jako: |