:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Wspaniały występ budzi wiele kontrowersji. Czy słusznie?

Zwierzęta, Wspaniały występ budzi wiele kontrowersji słusznie - zdjęcie, fotografia
Portal 24jgora.pl 03/06/2016 14:35

Do Jeleniej Góry zawitał cyrk. Zwierzęta w cyrku budzą wiele emocji. Czy słusznie? Zobaczcie materiał. Komentujcie. Co Wy o tym myślicie?

źródło - www.portalik24.pl

Reklama

Wspaniały występ budzi wiele kontrowersji. Czy słusznie? komentarze opinie

  • mm - niezalogowany 2016-06-06 09:01:03

    Do-LERGO CHCIAŁBYŚ mieć taki samochód jaki mają ŻYRAFY zwierzęta tez nie stoją pod gołym niebem.Mają namioty przyjdź i zobacz dzisiaj jest to ostatni dzien

  • moja - niezalogowany 2016-06-06 00:14:32

    Niech żyje bal :) ~Ytezi- uderz w stół ;)

  • ja - niezalogowany 2016-06-05 18:50:19

    Co zlego uczynicie innym, zlem do was powroci... To prawda...

  • jamchyba - niezalogowany 2016-06-05 17:53:50

    moja reakcja na komentarz użytkownika "hipokryci" (idealny nick)- dlaczego na samym końcu gender ma się cyrkiem przejmować? No heloł, te słonie, żyrafy- to nie są polskie zwierzęta, czyli taki cyrk nie jest zgodny z linią patriotycznych rozrywek, nawet Ministerstwo Kultury się dostosowało- dlaczego nie Ty? Może jednak bliżej Ci do gender niż piszesz...

  • Ytezi - niezalogowany 2016-06-05 12:57:28

    Przeraza mnie obecnosc na swiecie ludzi z takimi pogladami jak "moja" Mam 2 psy i kota. Sa czlonkami rodziny, nikomu nie pozwole zrobic im krzywdy! Jednak nie tylko domowe zwierzeta trzeba szanowac!!! Pies cieszy sie z
    obcowania z
    czlowiekiem,zyrafa czy slon niekoniecznie...

  • hipokryci - niezalogowany 2016-06-04 17:37:03

    Klasyczna hipokryzja gender. Przestańcie żreć mięso zwierząt hodowanych w koszmarnych warunkach i potem mordowanych. Przestańcie ubierać się w skorzaną odzież, nosić skórzane buty torebki ze skór zdartych z zamordowanych zwierząt...uwolnijcie psy łańcuchowe, zakażcie doświadczeń laboratoryjnych a dopiero wtedy bierzcie się za cyrki.

  • Moja - niezalogowany 2016-06-04 16:25:46

    Cyrk to jest cyrk, okrucieństwa to nie ma tam za grosz. Okrucieństwo jest w chłopskich zagrodach i klatkowych mieszkaniach, gdzie psy zamykane są same na wiele godzin! A co do twojej wypowiedzi ~Ytezi to wygląda, że masz mniej niz 10 lat i ci wyjaśnię - dorosły człowiek już do końca życia zamknięty jest w klatce, a przez 40 lat tańczy przed bandą ludzi - swoich szefów, a kolejne 20 - jak da Bozia to podryguje przed lekarzami. Na koniec grabarz go przylepie łopatą i juz tak pozostanie w swojej ostatniej klatce. Ot, życie :)

  • Zwiras - niezalogowany 2016-06-04 14:09:26

    Słucham? Te zwierzęta na pewno są najszczęśliwsze na świecie! Bo każde zwierze lubi co tydzień zmieniać miejsce zamieszkania, całe życie podróżować, kto nie lubi zwiedzać? A no zwierzęta ... Miliardy zmutowanych ślepych małp. Nawet jeżeli te zwierzęta nie są bite (a są...) to nie mają dobrych warunków życiowych... sztuczki, klatki, przewozy ... to jest nękanie ...

  • Ytezi - niezalogowany 2016-06-04 13:39:07

    Ponawiam wpis! Zamknij sie na cale zycie do klatki i czasem zatancz przed banda ludzi... Pewnie myslisz, iz zwierzeta nie czuja... Cyrk to totalne okrucienstwo dla zwierzat!!! Tylko kasa sie liczy!

  • Moja - niezalogowany 2016-06-04 12:24:37

    ~Ytezi, a wiesz co co to jest wolność słowa i wolność wypowiedzi? No co, brak argumentów zastępujesz agresją słowną?!!! Nieładnie, nieładnie!

  • Byłem_widziałem - niezalogowany 2016-06-04 08:51:17

    Jak czytam tutaj o znęcaniu się nad zwierzętami cyrkowymi itp, że stoją na deszczu, to po prostu śmiać mi się chce... Jakoś nikt nie przejmuje się mokrymi psami czy kotami, tresurą psów aby były posłuszne, czy trzymaniem rybek w małym akwarium. deszcz... A jak on niby może zaszkodzić zwierzętom... Przecież są przyczepy z otwartymi drzwiami i zwierzaki mogą tam normalnie wejść gdy się im znudzi patrzeć na idiotów, którzy je oglądają i wypisują takie bzdury. Wszystkie zwierzęta są zadbane, czyste i nie widzę żeby brakowało im jedzenia. Mają wybiegi i porządne zagrody - czego nie mogę powiedzieć o większości zwierząt gospodarczych ale tu jakoś nie słyszę protestu i lamentu ekoścerwa. Nie dajmy się zwariować i doprowadzić do tego co jest na zachodzie, czyli hiper poprawności politycznej. Niech większość nie bedzie zakładnikiem mniejszości jak w przypadku pedałów i ciapatych.

  • just - niezalogowany 2016-06-03 23:53:35

    Bez przesady ludzie, moja szwagierka jest właścicielką cyrku i wiem jak to wyglada od środka . Nikt zwierzat nie meczy jak tutaj piszecie . Oni te zwierzeta kochaja tak samo jak i one to co robia, najzwyczajniej w świecie kochaja swoją prace wrecz bez niej ( zima) sa przytloczone! Wszystko zalezy od ludzi , od wlascicieli . A co do przewozów to teraz sa takie sprzęty ze nie jedno z was za ta kwote kupi sobie przytulne mieszkanko także sory ale nie wszystkich do jednego wora !!! A zwierzaki na wolności czekaja na gościa ktory je odstrzeli dla futra badz na smierc z wyglodzenia ....wtedy maja sie tak dobrze?? Umiar we wszystkim polecam, umiar !

  • Ytezi - niezalogowany 2016-06-03 22:56:59

    Moja... Czlowiek, to tez zwierze! Zamknij sie prostaku na cale zycie w klatce i "ciesz sie zyciem" Taka to "mojaa" opinia... Cierpienie zwierzakow, to wypieranie faktow!!!

  • Moja - niezalogowany 2016-06-03 21:04:55

    Nie przesadzajcie! Chcecie zobaczyć krzywdzone zwierzęta? Wybierzcie do pierwszego lepszego gospodarstwa. Tylko uwżajcie, bo rolnik was widłami może pogonić!!! Chociaż prawda jest taka, że cyrki odchodzą od klasyki i stają się arena popisów atletycznych. Są też przykłady prawdziwego artyzmu - Cirque du Soleil - ale ta "kiełbasa" nie dla nas!

  • ~~niewiedzący~~ - niezalogowany 2016-06-03 20:52:22

    nie chodzę do cyrku nie chodzę do zoo ~JESTEM NA NIE~ miejsce zwierząt jest w ich środowisku

  • Sopel - niezalogowany 2016-06-03 20:51:50

    Szkoda, że szanowny Pan nie wypowiedział się na temat tego ile morderczych godzin spędzają te biedne zwierzęta w transporcie!!!! Wystarczy pójść do głupiego zoo, żeby zobaczyć, jak zwierzęta z pustym wzrokiem krążą całymi godzinami od jednego końca klatki do drugiego. Typowy syndrom zwierzęcia w niewoli. Zwierzęta urodzone w niewoli same nie wybrały sobie takiego losu, to człowiek je na taki los skazał! Nie dość,że żyją w niewoli, to na dodatek są zmuszane do robienia sztuczek, które odbierają im ich zwierzęca godność! Niedźwiedź w różowej kiecce na rowerku?! No błagam!!! Cyrk to zwierzęcy horror na kółkach!!! DRAMAT!!!

  • Largo - niezalogowany 2016-06-03 20:49:16

    Sluchalem to I mam dosc co ten facet bredzi !!! Nikt nie mowi o tym ze ktos katuje zwierzeta tylko jak taka zyrafa slon czy bawoly o takich rogach sa transportowane setki kilometrow ??? Zmusza sie je do lezenia bo inaczej taka zyrafa nie ma jak sie zmiescic . Pozniej stoja na deszczu tak jak to mialo miejsce u nas w Jeleniej Gorze . Tu jest problem . Mozna dbac o zwierze mozna je kochac ale jak mozna zmuszać je do jazdy setkami km w ciasnym boksie ??? Ekolodzy maja racje bo nie czepiaja sie metod jak jakosci zycia!!!!

  • Moja - niezalogowany 2016-06-03 20:31:14

    Aniu, to ile zwierzęta musiały wycierpieć, za kulisami oczywiście?

  • Ania - niezalogowany 2016-06-03 20:20:36

    Wszystko pięknie i cudownie, a jak jest za kulisami?! Ktoś się zastanawiał ile te zwierzęta musiały wycierpieć żeby były posłuszne?

  • Moja - niezalogowany 2016-06-03 19:28:38

    Na zabobrzu takie cuda się nie rodzą niestety! Pokazy cyrkowe mają wielowiekowe tradycje. Były i są ku uciesze LUDZI. Tak więc nie muszą cieszyć każdego dwunoga. Zwierzęta są zadbane i otoczone należytą troską. Są różne miejsca zwierząt proszę pana! Cieszę się, że władze JG nie wzorują się na zapyziałym Słupsku :)

  • Yrezi - niezalogowany 2016-06-03 18:39:31

    Miejsce zwerzat jest na wolnosci... Cyrk to okrucienstwo!!!

  • Filip - niezalogowany 2016-06-03 18:02:18

    Żałosne! Cyrk? Niewolnictwo ludzi też kiedyś było normą. Ludzie jak chcą to niech występują, ale łapy precz od znęcania się nad zwierzętami. Materiał wideo też mega tendencyjny i jednostronny.

  • henrykjg - niezalogowany 2016-06-03 16:42:03

    Może cos napiszecie o uboju rytualnym i męczarni zwierząt. Chyba że to już antysemityzm.

  • asia - niezalogowany 2016-06-03 15:33:34

    Pelnia szczęścia.Taki slon,zyrafa i pozostale zwierzęta urodzily się na Zabobrzu.To ich naturalne srodowisko.Jaki busz jaka swoboda,jakie SZCZESLIWE zwierzatka

  • muza82 - niezalogowany 2016-06-03 15:22:04

    Przedstawienie było piękne, zwierzęta są zadbane. Czyste i nie widać w nich cierpienia.

  • ;-( - niezalogowany 2016-06-03 15:04:06

    Przykre że ludzie nie widzą krzywdy tych zwierząt ...

Dodajesz jako: |