:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Wypadki drogowe, Wskoczył samochodem strumienia - zdjęcie, fotografia
Portal 24jgora.pl 17/05/2019 10:07

Kierujący volkswagenem młody mężczyzna, stracił panowanie nad autem, które zjechało z drogi i wpadło do strumienia.

Do tego niecodziennego wypadku doszło w Strużnicy w gminie Mysłakowice. Okoliczni mieszkańcy potwierdzają, że około godziny pierwszej w nocy słychać było huk. Jednak o tym co się stało przekonali się  dopiero rano. Okazało się, że w przepływającym przez Strużnicę strumieniu ...wylądowało auto osobowe. Na miejsce wezwano policję i straż pożarną. Ślady na poboczu wskazują, że przyczyną zdarzenia mogła być niewątpliwie nadmierna prędkość. Auto leciało w powietrzu kilkanaście metrów, uderzając jeszcze dachem w drewniany mostek.

Kierowca, jak udało się nam ustalić, przebywa w szpitalu. Dotarł tam we własnym zakresie. Odniósł ogólne obrażenia, charakterystyczne dla tego typu zdarzeń. Prawdopodobnie rozbił sobie głowę, po uderzeniu w przednią szybę. Policja prowadzi obecnie czynności wyjaśniające wszystkie okoliczności zdarzenia. Do wydobycia auta potrzebny był dźwig.

Wskoczył samochodem do strumienia

Reklama

wskoczył samochodem do strumienia - komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2019-05-17 11:46:02

  Stracić panowanie nad polo...

 • Gość - niezalogowany 2019-05-17 14:28:41

  Gabryś znów zwariował

 • drivclub - niezalogowany 2019-05-17 15:31:08

  miszcz kamyka

 • Pawe - niezalogowany 2019-05-17 17:33:38

  Jednego szmelcwagena w drajw klubie mniej. Cudnie.

 • gość 2019-05-17 18:29:12

  kolejny drajw klubowicz przeliczył swoje zdolności, widzisz kolego gdybyś do polo wsadził pompowane zawieszenie u kolegi z drajw klubu w piechowicach pewnie nie wpadł byś do strumyka, tylko wtedy auto pewnie by sie spaliło ahhh ten nunckiewicz dziupla

 • Gość - niezalogowany 2019-05-17 22:17:37

  Który to taki zdolny?

 • gość 2019-05-18 00:14:25

  Hahahahaha, ale ciotka drajwclubowa, żeby wylądować w takim miejscu to trzeba być ich członkiem. Hahahahaha. Ale pozytywy z tego, nikomu nie zrobili krzywdy i na jakiś czas kolejnego członka drajw clubu mniej.

 • WMF - niezalogowany 2019-05-18 01:25:12

  W piz** i wylądował...Brawo kierowca zasługujesz na nagrodę Nobla i Telekamer...przebicie własnych możliwośći...tu już niestety trzeba płakać...haha

 • Gość - niezalogowany 2019-05-18 20:20:02

  GośćJak któryś z was wyjebie dzwona cioty to o was też napiszą że z drajw klubu jesteście XD

 • gość 2019-05-19 02:36:21

  Gościu, ale to Ty jesteś ciotą z Drajf Clopa. Tylko wam zdarzają się takie wypadki. :)

 • Gość - niezalogowany 2019-05-19 07:19:46

  Kolego stale wrzucający komentarze odnośnie wszystkim już znanego klubu! Na prawdę nie dociera do Ciebie ogarnięty obsesją matole, że im więcej piszesz, tym większy mamy wkurw na Ciebie A nie na nich? Na początku było to być może i zasadne i zabawne. Dziś jest już tylko irytujące I Stawia Cię na poziomie chorego psychicznie człowieka, któremu co najmniej przydała by się terapia ,jeśli nie szpital. Słuchaj? Czy Ty masz jakiś problem z sobą? Rozumiem, że trudne dzieciństwo, może odcisnąć piętno na psychice, a problem z erekcją ,bez publicznego występu, i gniewu publiki, może ten problem nasilać, ale zrozum wreszcie, że to co robisz jest żałosne! Jeśli jara Cię, gdy ktoś Cię wyzywa, znajdź ludzi o podobnych dewiacjach, albo idź do lekarza. Osmarkane trolle mieszkają pod ziemią! Bądź więc łaskaw zaszyć się w jakiejś norze!

 • gość 2019-05-19 13:12:38

  Gościu, wiadomo że jesteś ich członkiem i co jakiś czas piszesz w obronie tego nędznego klubiku. I wiadomo, że prawda boli ale wyobraź sobie że to Twoje wypowiedzi niczego nie zmienią, bo będziemy pisać o waszych wykroczeniach, bo ludzie muszą wiedzieć kogo winić. Natomiast wypieranie się tylko pogarsza waszą sytuację. Powinniście raczej przepraszać za swoich członków, to i może ludzie inaczej by was oceniali. Ale jak będziesz pisać jak wyżej, to traktować będą was coraz gorzej. Nie zapomną zwłaszcza zeszłorocznego wypadku, w którym zginęli niewinni ludzie, a sprawcami byli członkowie klubuvl, którzy postanowili się pościgać... Tak więc dopóki będzie istniał klubik, dopóki będziecie świrować za kierownicą, dopóty będziemy o was pisać i takie teksty jak twoje tego nie zmienią. Pogódź się z tym, klubowa ciotko. A na marginesie jesteś w dużym błędzie, bo nie jest to jedna pisząca osoba.

 • Gość - niezalogowany 2019-05-19 16:33:49

  W błędzie, jesteś Ty. I to nawet nie masz pojęcia, jak dużym:-) Po pierwsze ,jestem kobietą. :-) Po drugie, nigdy nie byłam zrzeszona w żadnym klubie :-) Po trzecie, nawet nie mam prawa jazdy. :-) Jeśli uważnie wczytasz się w to, co napisałam, może dotrze do Ciebie, że nie bronię klubu. Bo nie bronię. Policja jest od tego, by zająć się tymi, którzy łamią przepisy, a Sądy od tego, aby osądzać. Wiem, że nic nie zwróci życia ofiarom wypadku. Natomiast nie może też być tak, że pod niemal każdym artykułem, niezależnie od tego, czego on dotyczy, wciskasz ( wciskacie) komentarze odnośnie tego klubu!!! To na prawdę nie sprawia, że ludzie będą piętnować ich wybryki, tylko Was! Człowieku! Strach szafę otworzyć, w obawie, by kartka z komentarzem o Drive klubie nie wypadła! Chcecie coś zdziałać? Róbcie to z głową! Negujcie ich masowe imprezy bez zabezpieczenia, ( obstawy) ,powiadamiajcie mundurowych, gdy gdzieś szaleją, jeśli macie taką możliwość. Jeśli dochodzi do zdarzenia z udziałem członków klubu, KOMENTUJCIE do woli! Ale darujcie już sobie te komentarze pod wszystkim I wszędzie, nie podpinajcie każdego człowieka pod Drive klub, bo to na prawdę jest już żałosne!

 • Gość - niezalogowany 2019-05-19 17:40:52

  C.d. Weźcie pod uwagę, że większość ludzi ulegających, czy nawet powodujących wypadki o których piszą na lokalnych portalach nigdy nie miała nic wspólnego z tym klubem. Dlaczego mają cierpieć, nazywani klubową ciotką? Jakie macie do tego prawo? Weźmy sytuację tego człowieka, ktorego dotyczy artykuł... W Stróżnicy droga jest bardzo wąska i kręta. Nie da się tam rozpędzić Bóg wie jak. Za to bardzo łatwo o wiejskiego kundelka na drodze, sarnę,lub dzika po zmroku. :-( Byliście tam - jeden z drugim? Widzieliście? Wiecie cokolwiek? NIE! Najłatwiej wyśmiać I nazwać kogoś klubową ciotką! Walczycie niby w imię sprawiedliwości i dobra. A jakoś nie widzę u Was troski o ofiary wypadków, czy nawet kierowcę, jeśli nie zawinił! Wydajecie osąd taki, jak wam jest wygodnie. Drive klub I H.. J. Nawet pod artykułami w ogóle nie związanymi z motoryzacją! I to tak wkurza! Na prawdę sądzicie, że tymi komentarzami doprowadzicie do tego, że ten klub przestanie istnieć? Na prawdę uważacie, że trzeba tam należeć, by jeździć jak półmózg? Przejeździe się późnym wieczorem na Mysłakowice, Karpacz, Szklarską... zobaczycie mnóstwo młodych gniewnych! Nieodpowiedzialnych, jadących ile fabryka dała, ścigających się... I ani jednej naklejki na szybie.... Walczcie z głupotą I brakiem wyobraźni u młokosów, a nie z jakimś konkretnym klubem. Wtedy wzbudzicie szacunek.

 • gość 2019-05-20 20:20:25

  Dobra, skończ swój bełkot. Jeśli nie masz prawa jazdy, znaczy się jezdzisz nielegalnie, więc tym bardziej nie masz prawa głosu.

 • gość 2019-05-20 20:27:24

  A tak na marginesie to pilnuj swojego nosa.

 • Gość - niezalogowany 2019-05-21 07:40:22

  :-) Rozbawiłeś mnie. :-) Wszędzie widzisz wykroczenia... Jeżdżę legalnie. :-) Chyba, że Mzk jest nielegalne ,a ja o czymś nie wiem...... :-) I właśnie pilnuję swojego nosa. :-) Komentarze odnośnie Drive klubu ,pojawiające się nawet pod artykułem, gdzie ktoś wpadł pod autobus, czy w momencie, gdy dziewczyna zginęła na torach, bez zastanowienia, że tamci ludzie też mają bliskich, którzy cierpią, to już nawet nie debilizm. To obsesja. Więc idź chłopcze na terapię, bo lada moment wyskoczysz z jakąś siekierą I zaczniesz tłuc wszystkie auta, albo ludzi. Mogę się tylko domyślać, że jesteś bliskim ofiar wypadku I współczuję. Ale na prawdę nie tędy droga. Niszczysz sobie życie nienawiścią, która niczego nie zmieni. Nie w taki sposób! Więc następnym razem, zanim skomentujesz głupio artykuł, w którym ucierpieli ludzie, zastanów się dwa razy.

 • gość 2019-05-22 12:59:18

  To ty jesteś śmieszny. Widać tylko, że nie masz bladego pojęcia, co dzieje się w mieście, więc po co zabierasz głos? Pewnie jesteś przemądrzałym szczylem, który do zdobycia prawa jazdy dużo brakuje, albo biedaszybem którego nie stać ani na prawo jazdy, ani na tym bardziej samochód. Z drugiej strony tylko członek drajf clopa staje w ich obronie. I widać jak od prawdy dupa boli, choć również od tego, że masz ją rozjechaną jak jeden klubowicz z drugim cie posuwa na tych waszych spędach. Wiec tak czy owak nie masz prawa głosu.

 • Gość - niezalogowany 2019-05-23 10:44:46

  Drogi Sherlock'u Twoja dedukcja trafiła kulą w płot. Nie martw się jednak ,gdyż z dużym powodzeniem uzupełnisz brak inteligencji chamstwem.

 • Gość - niezalogowany 2019-05-23 13:09:05

  A tak przy okazji... Może spotkamy się w realu? Będę w towarzystwie mundurowych I wtedy PRZED SĄDEM sprawdzimy, czy TY masz prawo oczerniać I wyśmiewać nieznane Ci ofiary wypadków, i szkalować mnie? Wtedy przekonamy się, kto jest szczylem chłopcze... I może wtedy w końcu dotrze do Ciebie, że gdzieś mam Drive Club A bronię tych właśnie ludzi , których wyśmiewasz i o których nic nie wiesz? No ale nie sądzę, byś znalazł w sobie odwagę...

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Śliczne mieszkanie na Zabobrzu

Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje Państwu do sprzedaży świetne mieszkanie na dziesiątym piętrze wieżowca z windą na Jeleniogórskim Zabobrzu...


Zobacz ogłoszenie

MZK sp. z o.o. zatrudni

Miejski Zakład Komunikacyjny sp. z o.o. w Jeleniej Górze zatrudni do pracy Kierowców. Wymagania niezbędne: - wykształcenie min. zawodowe, - prawo..


Zobacz ogłoszenie

Pracownik magazynowy

PHU SIM Sp. z o.o. zatrudni na stanowisko: Pracownik magazynowy Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji e-mail: [email protected] lub o..


Zobacz ogłoszenie

Fakturzysta/-ka – Pracownik

PHU SIM Sp. z o.o. zatrudni na stanowisko: Fakturzysta/-ka – Pracownik magazynowy Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji e-mail:..


Zobacz ogłoszenie

Lokal handlowy do wynajęcia -

Do wynajęcia lokal handlowy w centrum Szklarskiej Poręby. Duże witryny, lokal na parterze. W sąsiedztwie - Lidl, bank, poczta i wiele innych..


Zobacz ogłoszenie

Zatrudnię sprzedawcę / doradcę

Zatrudnię sprzedawcę / doradcę klienta - E-papierosy MANSO – Galeria Sudecka Zatrudnię doradcę klienta na stoisko z e-papierosami MANSO które..


Zobacz ogłoszenie

Motor Honda NT 650 Deauville

Witam serdecznie, Mam do zaoferowania wspaniały motor Honda NT 650 Deauville z 2000 roku o przebiegu 86 790 km. Ubezpieczeń oraz przegląd do..


Zobacz ogłoszenie

Stolarz, usługi stolarskie,

Drewniarnia to ręczna manufaktura, która stawia na wyjątkowy i oryginalny design. Zajmujemy się wytwarzaniem, obróbką oraz renowacją drewna. Nasze..


Zobacz ogłoszenie

Duże M3 po generalnym remoncie

do wynajęcia od początku lipca mieszkanie na parterze kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 70,11 m2 składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz..


Zobacz ogłoszenie

M2 z balkonem - Zabobrze !!!

Biuro nieruchomości Aplauz prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,43 m2 na Zabobrzu w Jeleniej Górze. Mieszkanie z balkonem na ostatnim..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez 24jgora.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

WOSKAR Z WOŚ J WOŚ I JANULEWICZ Sp.J. z siedzibą w Podgórzyn 58-562, Żołnierska 89

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"