:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Wrak Race przerwany. Niewybuch przy trasie.

Interwencje, przerwany Niewybuch trasie - zdjęcie, fotografia
Portal 24jgora.pl 27/10/2019 10:47

Na terenie dawnego poligonu przy alei Solidarności odbywała się dziś kolejna edycja wyścigów wraków. Impreza został jednak przerwana bowiem tuż przy wytyczonej trasie znaleziono przedmiot przypominający niewybuch.

Na podejrzane znalezisko natknął się jeden z widzów. Z ziemi wystawały elementy zardzewiałego przedmiotu. Na pierwszy rzut oka trudno ocenić czy jest to niewybuch czy po prostu jakiś złom. Ze względów bezpieczeństwa imprezę przerwano. Ewakuowano też ludzi z strefy potencjalnego zagrożenia, choć nie odbyło się bez chaosu, gdyż nie wszyscy reagowali na polecenia służb.  Na miejsce przybył policyjny pirotechnik, która ma ocenić sytuację i zadecydować czy konieczna będzie interwencja saperów.

link do transmisji na żywo : Relacja na żywo - fb/grupa 24jgora

Aktualizacja : Jest potwierdzenie. Znaleziony przedmiot okazał się granatem moździerzowym. Impreza został odwołana. Teren zostanie zabezpieczony przez policję i straż pożarną do czasu przyjazdu saperów.

Wrak Race przerwany. Niewybuch przy trasie ?

Reklama

wrak race przerwany. niewybuch przy trasie - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-10-27 11:43:45

    Co za dekiel. Nie mógł tego zgłosić po imprezie??

  • Gonia - niezalogowany 2019-10-27 12:10:07

    Impreza przednia. Najlepsza w okolicy!!!Organizatorzy dają z siebie 100%!!! Komu zależało, aby zepsudz świetną zabawę?!?! Laska, ktora zadzwonila i szybko pojechala...?? Dziwne? Damy radę!!!! Wrócimy z podwójną siłą!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-27 12:25:21

    Jelenie Wraki... Najlepsza impreza w całym regionie dolnośląskim. Ciekawe kto chciał zepsuć zabawę aż tylu osobom. Samych załug było około 90 a do tego jeszcze kibice było ich więcej niż kierowców z pasażerami wraków razem wziętych... Pomimo że zabawa została przerwana było super. Nie wszyscy przejechali chociaż jeden przejazd ale fajnie było pokibicowac innym. Czekamy na następną edycję!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-27 12:27:34

    Mógł na to stanąć a po imprezie zabrać nogę

  • Gość - niezalogowany 2019-10-27 12:27:34

    Co Ty opowiadasz... Zachował się odpowiedzialnie....
    Pytanie jak do tematu podejdzie organizator... Jak widać nie jest tam bezpiecznie. Powinni odpuścić sobie imprezy w tym miejscu nim dojdzie do tragedii...

  • gość 2019-10-27 12:34:15

    Bombowa impreza hi hi

  • Gość5 - niezalogowany 2019-10-27 12:41:10

    Niebezpiecznie hahaha prosze Cie! Niewybuch zostal podrzucony!!!!!!! Mowic o tym głośno!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-27 12:48:13

    Wszyscy murem za organizatorem!
    Wiadomo czyja to robota Panie Łukaszu!
    Nie dałeś legalnie w żaden sposób zaszkodzić to wpadłeś na bombowy pomysł. Ale różnica jest taka że tu wszyscy są za Ryśkiem i nikt nie krzyczał oddaj siano!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-27 12:57:01

    Trzeba było afere kręcić w strzyzowcu to teraz macie karma wróciła spikerek też już dostał lekcje taki kozak był panowie trzeba umieć się zachować szkoda bo fajne imprezy były to znalazło się kilku co twierdzą że jelenie wraki najlepsze można było przyjechać pojeździć wszędzie i nie szukać afery to teraz konsekwencje są nie będzie nic

  • gość 2019-10-27 13:11:53

    "Trzeba było afere kręcić w strzyzowcu to teraz macie karma wróciła spikerek też już dostał lekcje taki kozak był panowie trzeba umieć się zachować szkoda bo fajne imprezy były to znalazło się kilku co twierdzą że jelenie wraki najlepsze można było przyjechać pojeździć wszędzie i nie szukać afery to teraz konsekwencje są nie będzie nic"

    Czy ty wiesz co właśnie napisałeś? moze jeszcze podasz od razu informacje odnosnie adresu pana lukasza szeszki, ułatwisz kilku osobom temat :)

  • Gość - niezalogowany 2019-10-27 13:27:37

    Co z tego że impreza przerwana! Chwile się pibawilismy ale następnym razem będzie trzy miliony razy lepsza... Najlepszy organizator wszystkich wraków w okolicy!!!

  • _Nnx - niezalogowany 2019-10-27 13:29:44

    Było już 14 edycji i nikt tego nie znalazł pewnie ktoś chciał się zemścić na organizatorze i podrzucił wybuchnięty granat

  • Gość - niezalogowany 2019-10-27 13:40:56

    Murem za organizatorem Jelenie Wraki najlepsza impreza!!! Nawet Łukasz.. tego nie zmieni!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-27 13:42:01

    Szkoda ,że tak świetna imprezę ktoś próbuje rozwalić...
    Każdy robi to co lubi ,szanujmy siebie nawzajem
    A będzie dużo lepiej....
    Po co robić sobie po złości....
    Ludzie było minęło dajcie sobie spokój po co ta nienawiść i odgryzanie, naprawdę nie macie innych zajęć??
    Jestem pełny podziwu dla organizatorów, biorę udział i też jako widz się świetnie bawię....
    Dużo moich znajomych nie może doczekać się kolejnej edycji jest jak zająć niedzielny czas...
    Pozdrawiam wszystkich ,którzy szukaja sensacji....

  • Gość - niezalogowany 2019-10-27 14:03:14

    Szyszka i znowu cały twój misterny plan w pizdu ...... Wszyscy stoją za organizatorem murem a ciebie wygwizdano i zwyzywano od złodzieja którym jesteś. Teraz jeszcze odpowiesz za fałszywy alarm a kary liczy się w dziesiątkach tysięcy . Brawo niedorozwoju

  • Gość - niezalogowany 2019-10-27 14:14:19

    Kto z widzów przechodzi tam gdzie nie wolno nawet uczestniką...
    Do niektórych nie dociera ,że dla bezpieczenstwa są taśmy A organizator jest świetny i trafia ludzi to ,że wkłada w to nie tylko czas ,ale i serce......
    Szacun dla ludzi ,którzy chcieli przesunąć tor po to by tylko wraki były dalej....
    Trafia to ,że ludzie trzymają się razem.....

  • gość 2019-10-27 14:15:04

    karkonosze wrak race vs jelenie wraki 11 czekamy na dogrywkę

  • Gość - niezalogowany 2019-10-27 14:23:36

    Do Pana laweciaża zwanego Szyszką i do tego Pac Mana co skupuje złom !
    Kij wam dolne oko ! Myślicie że popsuliście imprezę Ryśkowi? Grubo się mylicie ,wkurwil...e 90 kierowców i ich pilotów. Jelenie Wraki to coś więcej niż tylko kopanie się w za oranym polu w Strzyżowcu! To już jedna wielka rodzina wrakowiczów i Wy Panowie tego nie zrozumiecie bo Wy normalnie w śród społeczeństwa nie jesteście w stanie funkcjonować , bo gdzie się nie pojawicie tam smród po sobie zostawiacie . A zapytam tak ! Czy nie słusznie była rozkręcona zadyma w Strzyżowcu?

  • Gość - niezalogowany 2019-10-27 14:40:46

    karkonosze wrak race vs jelenie wraki 11 czekamy na dogrywkę
    Kolego!
    Dogrywać to Ty se możesz w ZAIKSIE kaseny magnetofonowe z Modern Talcing .
    Bawi Cię to?

  • Cukierek - niezalogowany 2019-10-27 14:42:45

    Witam jeżeli to zostało przyniesie w celu wiadomo jakim to można to podpiąć pod akt terroryzmu, nie inaczej tam byli kibice zawodnicy obsługa toru powinna się tym prokuratura zainteresować

  • Dawid - niezalogowany 2019-10-27 14:46:45

    Cóż za iloraz inteligencji, wręcz powala mnie na kolana... znaleźliście sobie kozła ofiarnego. Niech wam żal dalej dupe ściska. Pozdrawiam serdecznie

  • Gość - niezalogowany 2019-10-27 14:47:25

    Art. 224a. Fałszywe zawiadomienie o zagrożeniu
    Dz.U.2019.0.1950 t.j. - Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. - Kodeks karny

    Kto wiedząc, że zagrożenie nie istnieje, zawiadamia o zdarzeniu, które zagraża życiu lub zdrowiu wielu osób lub mieniu w znacznych rozmiarach lub stwarza sytuację, mającą wywołać przekonanie o istnieniu takiego zagrożenia, czym wywołuje czynność instytucji użyteczności publicznej lub organu ochrony bezpieczeństwa, porządku publicznego lub zdrowia mającą na celu uchylenie zagrożenia,
    podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-27 14:58:06

    Dziwne ze tak długo spoczywal tym sianem i nikt go wcześniej nie widział

  • Gość - niezalogowany 2019-10-27 15:08:09

    Najgorsza impreza na jakiej byłem, masakra. Syf kiła i mogiła, za parking chcieli kasę (No bez jaj) , toru tyle widać co nic. Nie polecam.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-27 15:11:33

    Pozdrowienia dla Pani która zna się tak dobrze na bombach.
    Bombowa kobieta

  • Gość - niezalogowany 2019-10-27 15:11:53

    Ale wy debile jesteście.... Przecież tam jest teren poligonu i takich znalezisk jest tony. Jak się stanie tragedia, to może zrozumiecie, albo i nie... Teren powinien być zamknięty nie tylko dla wrakowiczów, ale i dla Offroadu. Właściciel powinien to wszystko posprzątać z nie wybuchów zanim to wynajmie na masowe imprezy. Dobrze, że nic nikomu się jeszcze nie stało.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-27 15:30:26

    Doskonały pomysł. Podczas następnej imprezy ja zgłaszam niewybuch. Buahahaha!

  • A bc - niezalogowany 2019-10-27 15:33:50

    A od kiedy za parking kasa ty wes się lecz człowieku

  • Gość - niezalogowany 2019-10-27 15:34:20

    Byłem przy tym i widziałem. Pani która pokazała znalezisko bała się spojrzeć wszystkim w oczy, szybko uciekła z miejsca. Sam niewybuch był przykryty sianem i wyrwaną trawą, policjanci pałkami rozgrzebali je. Kobieta oznajmiła, że się o to potknęła, co jest niemożliwe w tym miejscu bo jest tam stroma skarpa. Totalna bzdura. Ktoś nieudolnie podłożył i chciał przerwać imprezę. To jest akt terrorystyczny i narażenie na niebezpieczeństwo i utratę życia wiele osób.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-27 15:40:25

    Mańki i Dżastiny z DLW są niepocieszeni. Już mieli ochotę na racingi swojemi nakręconemi VolksWieśWagenami mało bitymi wyklepanymi w podkręconym tedeiku.
    Ta wieśniara jest obłąkana.

  • Hmmmmm - niezalogowany 2019-10-27 15:44:06

    Sugerujesz że ta Pani przyniosła moździerz w reklamówce ? Ryzykowała by życiem żeby utrudnić imprezę dla brudasów ? No to gratulacje ;)))))))))

  • Adi - niezalogowany 2019-10-27 15:45:07

    Jest wiele nagrań wyjdzie na jaw kto co to było przyniesione nie raz tam szłem i nic nie było jeżeli to atrapa też jest paragraf jeżeli tak jak piszą że granat mozdziezowy w dodatku przyniesiony celem nawet zastraszenia wymuszenia czegoś w sposób szczególny to jak najbardziej jest aktem terroru a pogruszki były kierowane wobec zawodników organizatorów nawet w kom. Wyżej jasno ktoś napisał..... Poco było zaczynać wojnę teraz macie za swoje i do admina... 24 J Gora.. Ten kom. Powinien być zabezpieczony bo ta osoba pewnie wie co i jak

  • Widz Kibic - niezalogowany 2019-10-27 15:45:32

    Jak można rozwalić imprezę na której pomaga się małemu dzieciaczkowi jest akcja i zbiórka dla chorego dziecka a ty rozwalasz taką imprezę!!!!! i sam nie wiesz o ci chodzi i do kogo masz pretensje.
    ZASTANÓW SIĘ CZŁOWIEKU CO TY WYRABIASZ !!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-27 16:12:45

    Z tego miejsca teletubisowi Laweciankowi wysyłam gola dupę w blond pysk

  • Em. - niezalogowany 2019-10-27 16:22:32

    Teren byłego poligonu, znaleziono zabezpieczono, organizator jak zawsze stanął na wysokości zadania, szybka decyzja o zakończeniu imprezy, sprawna ewakuacja. Niczyja wina, organizator nie szedł w zaparte że nic się nie stanie i nie kazał się modlić jak Pan Sz, bo nie potrafił zabezpieczyć imprezy.
    Będzie okazja do kolejnego spotkania za jakiś czas. Po raz kolejny jelenie wraki pokazały jak są silne i wszyscy są za Ryskiem, bo to on stworzył jelenie wraki, on dał iskierke, a reszta dokleiła z nim całość. Co nas nie zabije to nas wzmocni! I tego się trzymamy

  • Gość - niezalogowany 2019-10-27 16:53:39

    Gdyby ten nie wybuch faktycznie leżał w tym miejscu wcześniej to ta sytuacja miała by miejsce dawno temu. A komentarze osoby która pisze że tam jest tego pełno.... Proszę.... Na terenie poligonu wojsko przed zdaniem terenu na pewno było zobowiązane do przeszukania. Ale dzięki tej głupiej akcji saperzy przeszukaj teren i będziemy mieć pewność że jest tam bezpiecznie i będziemy się mogli bawić bez oporów. Jako zawodnik doszły mnie słuchy ze ktoś informował organizatora ze ta impreza w danym dniu się nie odbędzie. Wiec sytuacja jest jasna. Jeśli komuś impreza się nie podoba to niech idzie w góry albo posiedzi przed tv a nie psuje zabawę ludziom z pasją.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-27 17:04:36

    Kto to ten Szeszko? I co ma Strzyzowiec z tym wspólnego???

  • Gość - niezalogowany 2019-10-27 17:09:05

    Jeden z organizatorów konkurencyjnego wrak race. O co dokładnie oprócz kasy poszło nie wiem.

  • Wrakowicz - niezalogowany 2019-10-27 17:20:49

    Panie Szeszko oddaj pieniążki za nie udany wrak w strzyrzowcu. Nie zachowuj się jak dzieciak bo już policja nie reaguje na pańskie donosy. Jelenia wraki się odbędą bo są mocniejsze od pańskiego ścierwa w strzyrzowcu. Powodzenia chłopaki impreza jest wspaniala tylko przez jednego debila się nie odbyła może ktoś w końcu się dobierze do pana laweciaza z jg. Powodzenia Szeszko

  • Gość - niezalogowany 2019-10-27 17:42:30

    Witam wszystkich szczerze to moja druga impreza na wrack Race jeśli chodzi o organizatorów topp 100 jako uczestnika który brał udział drugi raz..... Po drugie nie wiedziałem tam o jakimś laweciarzu i ściera j między nimy byłem w kowarach było też super tu przyjechałem drugi raz rewelacja pełny szacunek dla organizatorów.. Pozdrawiam ale....... Sytuacja conajmniej dziwna jak dla mnie przylatuje jakas baba z policją wskazuję miejsce że to bomba bo po pierwsze z kad blondi wie że to wogole bomba i jeszcze się o nią potyka gdzie strefa była wyznaczona z ruchu pierwszych dla mnie sytuacja conajmniej dziwna później pani się ulatnia i tyle afera się kręci przecież wcześniej były tam organizowane rajdy i co nagle pod trawka nawet nie zakopane w połowie potknela się o nie wypal no Kur.... A gratuluję teraz tylko w lotka grać albo to saperów się zapisać sytuacja jednoznaczna po prostu jak dla mnie pozdrawiam organizatorów jesteśmy z wami...

  • Gość - niezalogowany 2019-10-27 17:54:14

    Dodam jeszcze do tego powyżej po patrzcie dokładnie na zdjęcia które są zawarte w reportażu gdzie nie wypal gdzie strefa zamknięta dla kibiców to raz po drugie siano czy trawa wysuszona na górze nakryte poprostu po trzecie ziemia jest za mokra czyli swieza tak jak było by wkopane ale to już prokurator będzie ocenial a dziw że jescze ta kobiecina tam była jak trwał rajd bo przecież trwał do Piero na 60 numerach się zacielo

  • Gość - niezalogowany 2019-10-27 17:58:03

    I nawet kolr trawy jest inny w obszarze tego jak i innej połaci zieleni albo jest wysuszone albo zielone nie pośrednie jak na zdjeciach

  • Gość - niezalogowany 2019-10-27 17:58:51

    I nawet kolr trawy jest inny w obszarze tego jak i innej połaci zieleni albo jest wysuszone albo zielone nie pośrednie jak na zdjęciach pozdrawiam organizatorów jeszcze raz damy radę....

  • Gość - niezalogowany 2019-10-27 17:59:09

    I nawet kolr trawy jest inny w obszarze tego jak i innej połaci zieleni albo jest wysuszone albo zielone nie pośrednie jak na zdjęciach pozdrawiam organizatorów jeszcze raz damy radę....

  • Gość - niezalogowany 2019-10-27 18:02:58

    Polska dziwny kraj

  • Gość - niezalogowany 2019-10-27 18:23:18

    Oj dziwny

  • Gość - niezalogowany 2019-10-27 19:26:54

    Czemu żadna ciota nie napisze komentarza na FB ze swojego profilu?? Bo trzeba popierdolic sobie jak jakaś cipa na targu.... Lamusy jebane - piszecie na Szeszke to sie podpiszcie....

  • FIRE °% ICE - niezalogowany 2019-10-27 19:43:59

    Sabotaż 100% !!
    Teren jest ciągle dopieszczany, resztki drutu kolczastego i inne zbędne rupiecie zniknęły, a te żelaztwo przegapiono i to w miejscu gdzie sam nie raz lubie stać i oglądać ? Bzdury !!
    Mam nadzieję że policja nie oleje tematu i postawi przed organem sprawiedliwości sprawcę.
    Pozdro Łukaszu i cały JW Team.

  • Do gościa z 14. - niezalogowany 2019-10-27 19:52:38

    Taka to wielka rodzina krzykaczy i fermenciarzy , z których można doić kasę . Organizator Jelenia Wraków rozpowiada , że wszystkie imprezy są złe , a jego jest właściwa bo nikt nie zarobił tyle kasy co On , suma sama za siebie mówi 300 tys. to jest o co walczyć bo kasa jest spora . Ciekawe czy Fiskus o tym wie ???

  • Yogi - niezalogowany 2019-10-27 19:57:26

    Tak właśnie debilu. Ktoś kupił moździerz na olx i wam go podrzucił hahahahahahahahah. Co za bezmózgi.

  • gość 2019-10-27 20:06:20

    raczej karkonosze wrak racie vs jelenie wraki 2 1 przecież w kowarach we wrześniu policja znalazła kradzione pojazdy,

  • Gość - niezalogowany 2019-10-27 20:09:47

    JW nic sobą nie reprezentują byłem kilka razy i co?? Żenada i czysty wyzysk, jeśli wraki to tylko u Łukasza

  • Gość - niezalogowany 2019-10-27 20:22:17

    No coś Ty Kamil już zarobił 2 miliony za 300 tys to z domu nie wychodzi :D

  • Gość - niezalogowany 2019-10-27 20:23:21

    Jest chociaż obrotny w porównaniu do ciebie kasztanie

  • Gość - niezalogowany 2019-10-27 20:28:58

    Gdybym potknęła się o coś takiego, raczej nie widać zeby to był pocisk, raczej bym pomyslala ze to stare zelastwo z jakiegoś samochodu, ale nawet gdybym miała wątpliwości to bym to zgłosiła organizatorom i wtedy organizator powinien sprawdzić co to jest i ewentualnie wezwac policję A tu taka dziwna historia z blondynką znawczynią niewybuchów, która ze stuprocentową pewnością zagrożenia wzywa posiłki i ratuje wszystkich przed wybuchem, uciekając w silną dal bo nie lubi rozgłosu ;) Bareja by lepiej nie wymyślił.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-27 21:07:55

    Murem za Ryśkiem ! Następny wrak będzie mega bezpieczny ,poligon sprawdzili i żadna suka nie odważy się wiecej zadzwonić z donosem ! Pamiętajcie ze większość aut ma kamery , łatwo będzie sprawdzić jak wyglądała sytuacja !

  • gość 2019-10-27 21:19:50

    Za 300 tys. to może nie wychodzi z domu , ale po 250 to biegnie , aż mu kapcie z nóg spadają .

  • Seba - niezalogowany 2019-10-27 21:29:04

    Ponoć konkurencja podrzucila pier...ony cwel

  • Gość - niezalogowany 2019-10-27 21:30:56

    Suka to twoja stara którą pijaną wozisz taczką ty bydlaku bez szkoły!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-27 22:00:06

    BombaSzeszkostycznie

  • Gość - niezalogowany 2019-10-27 22:02:20

    Kamilu! Nic się nie stało, nie twoja wina. Zawsze będziemy za tobą murem stać. Od 3 lat jeżdżę na różne wraki ale najlepiej jest u ciebie. I nic tego nie zmieni.

  • gość 2019-10-27 22:09:34

    Do gość
    2019-10-27 20:06:20
    I niby te kradzione pojazdy to też szeszko kazał im kupić? Nie no błagam... Głowa nie służy tylko do robienia lodów ekipie JW...

  • gość 2019-10-27 22:13:09

    Czy ciotki z JW startują do polityki?????? Pisiorki swojego czasu mawiały, że wszystko to wina TUSKA I PO a teraz JW mówią, że wszystko to wina SZESZKI haha czyżby ćwiczenia??

  • Gość - niezalogowany 2019-10-27 22:18:04

    Przecież to wiadomo że to Pan Łukasz Sz. Podłożył ten pocisk. Sam jak mówił że zrobi wszystko aby wykończyć wyścigi wrakow w okolicy po tym jak jemu nie wyszły wyścigi wrakow... Ale za taką akcję ktoś powinien jego pociągnąć do odpowiedzialności... nawet mimo to że jego ojciec to emerytowany policjant.... mimo układów i znajomości Pan Szeszko powinien odpowiedzieć za swoje czyny przecież za to wszystko my płacimy jako podatnicy taki fałszywy alarm kosztuje nas wszystkich Polaków wiele kasy.... A Pan Sz. Sobie ustala z ojcem kontrole i fałszywe alarmy... To że jedzie po auto z wypadku po znajomości to przecież nie jest to samo co fałszywy alarm z podrzuciła bomba...To nas wszystkich kosztuje Polaków... takich... A to od razu wiadomo że było ustawione... tam gdzie był pocisk to nawet nikt nie chodził... bo to było miejsce odgrodzone między torem a widzami przecież każdy normalny człowiek się domysli że to było ustawione.... podziękujmy nieudacznikowiwi Panu Łukaszowi Sz... U niego na wraku i tak się nikt nie pojawi.... bo chyba że po układzie znajomi policjanci ojca.... Ale taki człowiek powinien odpowiedzieć za swoje czyny....

  • Sebek - niezalogowany 2019-10-27 22:35:03

    Sory panowie dupa z wrakami ale szkoda Szymka dla którgo po części byl zorganizowany ten wyscig mam nadzieje ze tego pe..la laweszmaciarza cos bardzo zlego spotka i zadna fundacja mu nie poda ręki niech zdycha za to co zrobił

  • Sebek - niezalogowany 2019-10-27 22:35:32

    Sory panowie dupa z wrakami ale szkoda Szymka dla którgo po części byl zorganizowany ten wyscig mam nadzieje ze tego pe..la laweszmaciarza cos bardzo zlego spotka i zadna fundacja mu nie poda ręki niech zdycha za to co zrobił

  • Jelenie wraki - niezalogowany 2019-10-27 22:43:30

    Kamil jesteśmy z tobą na dobre i złe a teraz czas na nasz ruch
    Teraz uważaj laweciarzu za każdym razem jesli ktos z nas zobaczy cie na mieście autem zgłosi na policje o podejrzeniu ze pojazd prowadzi pijany kierowca policja jak i dzis ma obowiązek zgloszenie sprawdzić mysle ze klienci beda sie wk...iac teraz sie pilnuj
    Jelenie wraki to rodzina a nie barany ze strzyzowca bo chyba w cherbie waszej wsi sa barany

  • Gość - niezalogowany 2019-10-27 22:49:04

    Wystarczy spojrzeć na zdjęcia skąd było brane siano żeby to przykryc,psełdo bobmbe ,po drugie ta ziemia jest nawieziona z innego miejsca ,( tak w nawiasie sowieckie doły przy wodospadzie szklarka leży pocisków całe tony do wyboru ludzie chodzą szlakiem i nikt afery nierobi ),pewnie tam zbierali.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-27 22:58:49

    Pan laweciarz już w 2015 roku narobił se wrogie dusze jak go spalili, teraz czego szuka

  • Gość - niezalogowany 2019-10-27 22:59:44

    Pan laweciarz już w 2015 roku narobił se wrogie dusze jak go spalili, teraz czego szuka

  • Gość - niezalogowany 2019-10-27 23:00:24

    Pan laweciarz już w 2015 roku narobił se wrogie dusze jak go spalili, teraz czego szuka

  • Wrakowicz - niezalogowany 2019-10-27 23:20:21

    W Strzyżowcu nie dopisała aura, kurzyło się. Nikt na to nie miał wpływu, nawet Szeszko, który ma się za drugiego po Bogu. Niestety rodzina Jelenia Wraków przyjechała tam z zamiarem zrobienia trzody od początku. Dzień przed imprezą niemiec czy inny oszołom wjeżdża nawalony w barierki , puszcza relację na fb.. W dzień imprezy Jelenie prosili Łukasza, żeby nie było alkomatu na starcie bo większość jest jeszcze dziabniętych - ok, nawet to przechodzi. Na koniec po gówno burzy którą wywołał spikerek tudzież jego kobieta (mniej, lub bardziej słusznie) Zrobiła się woda na młyn. Do tego totalnie chamskie i prostackie zachowanie całego namiotu jelenia wraków, którzy na koniec imprezy urządzili sobie na łące wysypisko śmieci robiąc [email protected]#rdol wokół otwartego śmietnika była tylko finalnym potwierdzeniem, że słoma im z butów wystaje. Szeszki nie bronię, bo chłop nie da sobie nic wytłumaczyć i jest butny, ale za zachowanie jeleni i cały stek wyzwisk który padł mu w ryj w Strzyżowcu wcale się nie dziwię jego zachowaniu. Powiem więcej, jak nie kijem to pałą i Łukasz zawsze znajdzie sposób na Jelenich bo to strasznie mściwy CH

  • gość 2019-10-27 23:30:42

    Najbardziej szkoda ludzi spoza jeleniogórskiej kliki którzy przyjechali z daleka ponieśli koszty poświęcili czas pieniądze przygotowanie samochodów i nie są w ogule wplątani w zatarczki pomiędzy organizatorami. Z drugiej strony jakie to polskie... Zamiast się bawić na jednej i drugiej imprezie, karzdy by znalazł coś dla siebie jak nie tu to tam i mogli by się bawić nawzajem u siebie a i chętnych zawodników na wraki by na pewno starczyło dla każdego z nich

  • Gość - niezalogowany 2019-10-28 06:30:08

    Do wrakowicz
    Skoro tak bronisz reakcji Pana Łukasza Sz. po wybrykach które jak opisujesz w Strzyżowcu zrobili zawodnicy z Jelenich Wraków.
    To czemu Pan Łukasz Sz. nie szuka zemsty za zepsute zawody właśnie na nich a robi to na organizatorze Jelenich Wraków i psuje całą imprezę? Co Ten człowiek mu zrobił że ma ponosić konsekwencje za kogoś innego? Przecież w tedy w Strzyżowcu nawet go nie było. Myślicie że On komuś kazał aby pojechali i popsuli imprezę? Jaki by miał w tym cel? Jaka to konkurencja dla jednego jak i dla drugiego organizatora? Jelenie Wraki są praktycznie raz w miesiącu i jest mnustwo ludzi a Strzyżowiec raz w roku. Nie rozumiem podejścia Pana Łukasza Sz.

  • gość 2019-10-28 07:47:20

    Jak jesteście tak pewni, że to szeszko to jeszcze zróbcie mu proces zbiorowy za to że 2 saperów w Kuźni Raciborskiej wyleciało w powietrze, może to też on podrzuił?? Sprawdźcie to.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-28 09:04:18

    Zgodnie z definicją art. 212 § 1 Kodeksu karnego wystarczy że szanowny Pan Łukasz Sz. na którego piszecie takie oszczerstwa złoży zawiadomienie na Policję to leżycie barany!!! Zadośćuczynienie będą spłacać jeszcze wasze wnuki ! Macie w ogóle o tym pojęcie ? Powodzenia Łukasz ! Stop pomówienia!!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-28 09:43:16

    A ciekawo jak ktoś złoży na ciebie za oszczerstwo doniesienie za nazwanie kogoś. BARANEM. kultury ludzie

  • Gusia - niezalogowany 2019-10-28 09:54:48

    Bylam w Strzyzowcu wtedy jak byla cala sytuacja i ludzie grzecznie prosili zeby poprostu polał tor bo stwarzał zagrozenie dla zawodnikow i dla obslugi juz nie wspomne o kurzu ktory wszyscy wdychalismy.
    Pan organizator patrzyl na nas, śmiał sie i mowil ze jak nam sie nie podoba to mamy sie pakowac i wyp.. doslownie.
    Impreza ogulnie byla super jak dla mnie... jedzonko super ...ludzie dookoła tez mili... tor zupelnie inny wiec i wymagania byly inne... no niestety panu organizatorowi wywinela sie cala sytuacja spod kontroli i jest co jest a szkoda ...

  • Do_Gusia - niezalogowany 2019-10-28 10:15:49

    Ogulnie to Gusia fajyna bapka yestes. Ogulnie to bym stobom kunie kradu

  • gość 2019-10-28 10:18:54

    "zepsudź", "załug", "ogulnie" etc.. i te niektóre komentarze-wypowiedzi - sama śmietanka intelektualna!!! Naprawdę mamy taki niski poziom - czy komentują to sami 10-latkowie? Włos się jeży na głowie....

  • Gość - niezalogowany 2019-10-28 11:24:28

    Jeszcze wciagnął w zemstę młodą dziewczynę która niby odkryła pocisk, a ta głupia uwierzyła, że wszystko ujdzie płazem. Raczej drogówka nie będzie się zajmowała tą sprawą, konsekwencje będą ogromne.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-28 12:12:28

    Ojojojoooo to straaaaaszne. Za dużo trudnych spraw bądź kryminalnych zagadek Majami sie naoglądałeś. Doszło mnie info ze z moździerza zebrali odciski palców wiec przestępcę złapią i pójdzie na 25lat... a kurrrr zapomniałem przecież Hitler nie żyje ;)))))))

  • Gość - niezalogowany 2019-10-28 13:20:58

    Do wszystkich którzy czytają te komentarze na temat pana sz.popatrzcie tak obiektywnie nawet jesli część z nich to kłamstwo w każdym kłamstwie jest część prawdy co to jest za prostak i cham jeśli organizując wyścig w Strzyżowcu mowi do uczestników ze jak sie im nie podoba to brac zabawki i spie....ac doslownie i ten sam pan prowadzi działalność pomocy drogowej i lawety to samo moze was spotkac pierw będzie mily przez a potem powie jak ci sie nie podoba to sie bujaj albo zostawi was gdzieś na drodze czy warto miec doczynienia z kims takim decyzja wasza ale ja czytajac to wszystko dziękuję za wasze opinie bo to mnie a może jeszcze kilku uratowalo w sytuacji kiedy zepsuje mi sie samochód jest tyle ofert lawet i pomocy ze nie skozystam na pewno z usług przekręta i oszusta pozdrawiam normalnych milego dnia

  • Doktor - niezalogowany 2019-10-28 13:31:50

    Niesamowite. Już ? Przeszło ? Czy jeszcze? To moze dla odmiany zwal konia lewą ręką.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-28 14:06:39

    Ty głupek po co sie pucowałes ze przy budowie domu znalazłeś pocisk i jeszcze dupa która jest w ochotniczej straży pożarnej robi taki numer za to jest pucha jak ja dojadą to wszystko wyplacze i bedzie dopiero kupa zabawy hi hi hi

  • Gość - niezalogowany 2019-10-28 14:09:05

    Dla odmiany to ty będziesz walił ale innym albo dupke wypniesz tam czekaja na takie ciotki

  • Gabriel w. - niezalogowany 2019-10-28 14:10:00

    Nie wierzę... Szanowna redakcjo. Poproszę o ujawnianie w komentarzach IP osób piszących, szczególnie osoby piszącej jako gość, o godzinie 13:51:51 z 2019-10-28

  • Bomberman - niezalogowany 2019-10-28 16:26:31

    Halo to ja Bomberman. Złapali mnie i siedzę w więzieniu. P.S Mam się dobrze.Ludzie tutaj są bardzo mili i życzliwi. Pozdrawiam

  • gość 2019-10-28 17:51:38

    i myślicie że po tym steku wyzwisk i kolejnych pomówień na Łukasza które tutaj wylewacie on zaprzestanie swoich działań? Jego to jeszcze bardziej nakręci i pobudzi do kolejnych działań, dodatkowo jeśli zgłosi się na policję i z art 212 każdego z was anonimowi cwaniacy wezwą na przesłuchanie a co za tym idzie, on jako osoba pokrzywdzona ma wgląd do akt sprawy i już wie kto co pisał. A wy jak mu to udowodnicie że to on podłożył ? No jak ? Jakie odciski palców jak ktoś to wyżej pisał ? Nie sądzę że gość jest takim idiotą żeby przez odciski wpaść. I tymi komentarzami brniecie sami do tego żeby co imprezę wam podkładał jakąś świnie. Czasem lepiej zacisnąć zęby i robić swoje

  • gość 2019-10-28 18:07:52

    Do gość 175138 Jak milo kolego że potwierdzasz cytuję
    " I tymi komentarzami brniecie sami do tego żeby co imprezę wam podkładał jakąś świnie."
    "Jego to jeszcze bardziej nakręci i pobudzi do kolejnych działań"
    śmiało kolego,dalej komentuj nie krępuj się już wszystko od początku z archiwizowane i nie tylko to

  • Gość - niezalogowany 2019-10-28 19:03:14

    Pani Paulina to super strażak, niewybuch znajdzie i dzieci pogłaszcze oraz Wraki zorganizuje na Wiejskiej z kolegami

  • Gość - niezalogowany 2019-10-28 19:40:08

    Pani Paulina nawet szyszkę wysadzi ale z wozu bojowego.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-28 19:43:38

    Szkoda ze tacy cwani jesteście jako anonimy bo na fb jakos nic nie piszecie...

  • Gość - niezalogowany 2019-10-28 20:45:45

    Miazga jestem z poza waszej wojny i rejonu przyjechałem w sumie nie z daleka ale to co tu piszecie to tak jak wojna między dwoma klubami lejcie na to wszystko wr czekam na następną imprezę bo jak tak będzie dalej to nikt nie będzie mógł brać udziału bo się po wykańczanie na wzajem... I coś co tworzyliscie kilka lat jebnie w jeden Moment co było to było.... I już no dziwne sprawy się działy to fakt.... Ale pamiętajcie że my jako kierowcy również dajemy dużo Energi i poświęcamy dużo czasu żeby te auta przygotować nie wspomnę o pieniądzach wiec organizujcie dalej bo jest adrenalina i o to chodzi

  • Gość - niezalogowany 2019-10-28 22:23:43

    Miazga jestem z poza waszej wojny i rejonu przyjechałem w sumie nie z daleka ale to co tu piszecie to tak jak wojna między dwoma klubami lejcie na to wszystko wr czekam na następną imprezę bo jak tak będzie dalej to nikt nie będzie mógł brać udziału bo się po wykańczanie na wzajem... I coś co tworzyliscie kilka lat jebnie w jeden Moment co było to było.... I już no dziwne sprawy się działy to fakt.... Ale pamiętajcie że my jako kierowcy również dajemy dużo Energi i poświęcamy dużo czasu żeby te auta przygotować nie wspomnę o pieniądzach wiec organizujcie dalej bo jest adrenalina i o to chodzi

  • Gość - niezalogowany 2019-10-29 13:18:43

    Czytam i poprostu nie wierze ile hejtu i nienawiści jest w komentujących tu osobach .Każdy wie najlepiej,ale żadnych faktów nie ma i dowodów. Najlepiej zbesztać błotem osobę, która może nie miała z tym nic wspólnego ale co tam jedna osoba napisała ,reszta podłapała i poszło lawinowo .Brak słow tak sie zachowują dorośli w dzisiejszym świecie...wstyd normalnie!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-29 13:59:05

    Cóż się dziwić. Frustraci. Życiowi nieudacznicy. Pińćset plusiarze w swoich zacnych bolidach. Szef na taśmie pasem pogania, na chacie kipisz...... Moździerz odebrał im jedyna życiową rozrywkę.Zwykle Polskie karaluchy

  • Gość do ostatniego kom. - niezalogowany 2019-10-29 14:19:38

    No właśnie to my się na pincet składamy tyle w temacie bo łacina polecić może

  • Gość do ostatniego kom. - niezalogowany 2019-10-29 14:19:54

    No właśnie to my się na pincet składamy tyle w temacie bo łacina polecić może

  • gość 2019-10-29 14:21:44

    A pamiętacie tą imprezę Wrakową ? Pojechaliśmy tak około 60 osób . Słyszałem jak Rysiek rozmawiał z organizatorem tamtych wraków , że będzie mu przyciągał jak najwięcej załóg , a w zamian będzie miał wolny wstęp , darmowe jedzenie i spanie . I dlatego prosi , aby jak najwięcej osób jeździło w jego barwach .

  • Gość - niezalogowany 2019-10-29 14:22:58

    Nieudacznik to ty jesteś frustrat i chyba ciebie szef pasem leje

  • Gość - niezalogowany 2019-10-29 14:23:12

    Nieudacznik to ty jesteś frustrat i chyba ciebie szef pasem leje

  • gość 2019-10-29 20:58:55

    przyjechaliśmy na jelenie wraki po raz pierwszy i chyba po raz ostatni... strata czasu i pieniędzy, bo do Jeleniej Góry przyjechaliśmy już w sobotę, hotel paliwo laweta z wypożyczalni o innych wydatkach nie wspominam i zero jazdy, oczywiście zrozumiałe jest że na poligonie mogą znaleźć się różne rzeczy i to nie jest wina organizatora jednak informacje jakie do nas spływają świadczą o jakimś konflikcie pomiędzy dwoma organizatorami z waszego rejonu, i jak ma się czuć teraz team który poświęca swój czas pieniądze i chce pojechać spróbować czegoś nowego a tu taka wtopa, pojechaliśmy na wasze wraki ponieważ z każdej strony były o was naprawdę dobre opinie, nikt nie powiedział na was złego słowa, człowiek pojechał i na samym starcie się sparzył. Dodatkowo organizator na swojej stronie milczy, zero jakieś słów wyjaśnień, które się chyba należą wszystkim uczestnikom, to trochę chowanie głowy w piasek , nawet nie ma informacji w jaki sposób będą zwracane pieniążki za wpisowe, po przestudiowaniu regulaminu nie ma tam adnotacji że organizator nie ponosi odpowiedzialności za nie odbycie się imprezy z przyczyn nie zależnych od organizatora co za tym idzie aby się nie okazało że swoje pieniądze będzie trzeba odzyskiwać na stronie z powództwa cywilnego... Szkoda gadać.....

  • Kierowca - niezalogowany 2019-10-30 05:43:40

    Mam podobne odczucia jak przedmówca. Raczej pierwszy i ostatni raz, a Wy miejscowi bawcie się dalej w te swoje gierki.... Czekam na zwrot pieniędzy jeszcze kilka dni i już mnie nie interesuje w zamian możliwość wystartowania w innych wrakach w Jeleniej robionych przez tego organizatora ( bo o takim zadośćuczynieniu nieoficjalnie słyszałem ). I faktycznie przeprosiny by się nam należały.

  • gość 2019-10-30 08:36:33

    dokładnie po wpisach które czytam powyżej i na innych portalach, można się spodziewać że kolejna impreza zostanie znów przerwana z jakiejś przyczyny, i co znów koszta laweta spanie i przejażdżka prawie 400kilometrów w obie strony bez sensu, więc również czekam kilka dni na jakiś znak w sprawie, dodatkowo organizator też trochę nie w porządku w niedziele pisał że w poniedziałek poda więcej szczegółów a dziś mamy środę i strona milczy....

  • Gość - niezalogowany 2019-10-30 09:07:22

    Szacun dla ryska podejmuje odpowiednie decyzje teraz tyko troszkę cierpliwości aby pojawił się alternatywny termin. A swoją droga pomysł jeden z drugim czego jesteśmy winni my ? I z jakiego powodu jest cały konflikt na lini Pana S. I jelenie wraki... przeciesz to wrak w strzyzowcu odbywał się w warunkach szczególnie niebezpiecznych dla zawodników i obsługi toru... Prawda w oczy boli a cierpią postronni zawodnicy.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-30 20:34:12

    Fakt co prawda to prawda zgodzę też się z chłopakami z tego team imprezy ok ale wyjaśnienia też się należą co dalej....

  • Gość - niezalogowany 2019-10-31 08:25:30

    "Ale wy debile jesteście.... Przecież tam jest teren poligonu i takich znalezisk jest tony. Jak się stanie tragedia, to może zrozumiecie, albo i nie... Teren powinien być zamknięty nie tylko dla wrakowiczów, ale i dla Offroadu. Właściciel powinien to wszystko posprzątać z nie wybuchów zanim to wynajmie na masowe imprezy. Dobrze, że nic nikomu się jeszcze nie stało."
    Gościu co ty mówisz poligon aby był zdany do użytku I wynajęcia musiał zostać przeszukany aby znaleźć ewentualne niewypały itp. Czyli to nie mogło się tam znaleźć bez powodu. Także zastanów się co piszesz lub nie wypowiadaj się na dany temat nie mając pojęcia o życiu
    POZDRAWIAM

  • Gość - niezalogowany 2019-10-31 11:21:03

    To był park maszyn a nie poligon w tym miejscu tam nie strzelali nigdy tyle w temacie

  • Gość - niezalogowany 2019-10-31 14:12:55

    W dupie byłeś. Ch*a w torcie widziałeś.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-31 16:11:43

    To się teraz zacznie sprawiedliwość na nic plecy znajomości

  • gość 2019-10-31 23:19:57

    Organizator Jelenich Wraków znów kłamie , bo ITD i innych instytucji jeszcze nie było . Wzywa Policję do pracy , ale podatku od 300 tys. nie odprowadził .

  • gość 2019-10-31 23:34:05

    Do gościa z 29.10.2019 z godz. 14.21 . Ja tez słyszałem , że Kamil dogadywał się z organizatorem wraków , że będzie zapraszał jak najwięcej zawodników do swojego teamu , a w zamian będzie darmowy hotel , jedzenie i wejściówkę za darmo. Dlatego tak wszystkich zaprasza .

  • gość 2019-11-01 10:41:36

    Do gość z 31-10-2019 233405 Napisz mi proszę jak to się ma co Ty piszesz do artykułu. Ewidentny hejt z Waszej strony aby komuś dojebać. W dupie byliście i gówno widzieliście i słyszeliście . Jak taki mądry jesteś to napisz gdzie to było,kiedy jaki Wrak , w jakim hotelu Kamil nocował i z kim , kto za to płacił , kto tam był. Znam wszystkie szczegóły i piszecie totalne bzdury buraki szyszkowskie . jest to dowód że ewidentnie nadal knujecie bo tylko to Wam zostało . Za ciency jesteście smrody internetowe . Takie z Was twarde sztuki zapraszam do dyskusji w realu

  • Gość - niezalogowany 2019-11-01 19:19:43

    Ojojojooo ale ty groźny jesteś. Urka burka szef podwórka. Na wszelki wypadek miesiąc z domu nie będę wychodził. Lepiej oddajcie złodzieje kase za nieudolny wrak!

  • gość 2019-11-01 21:01:35

    My wiemy o jakie wraki chodzi bo na jedne pojechaliśmy taką ekipą i wszyscy wiemy kiedy to było . Następny przykład : THC SQUAD , obrzuciliście błotem i wyzwiskami Thc Squad . Wy się nazywacie rodziną ??? To chyba patologiczna rodzina ! Jelenie Wraki obrzucają i wyzywają od buraków , wieśniaków , a kim Wy jesteście ??? Wszczynacie wszędzie burdy . Czy inni organizatorzy przyjeżdżają do Was i wszczynają burdy na imprezach ?

  • Przykład - niezalogowany 2019-11-01 21:19:58

    Układacie rundy jak chcecie .
    1 przykład : 4 słabiaków i 1 mocny .
    2 przykład 5 mocnych niech się powykańczają żeby kolesie mogli wygrać .
    3 przykład : odejmujecie punkty gdy jakiś kolega przyjdzie , temu kto jechał dobrze bez podania przyczyny i później trzeba się wykłócać o swoją rację , a jak się już wykłócisz to organizator nie przeprosi gdy ktoś ma rację .
    " KOLESIOSTWO I NIC WIĘCEJ "

  • gość 2019-11-01 21:44:05

    Jelenia Wraki to taka rodzina , jeżeli płacisz to w niej jesteś , jeśli nie to wykreślają Cię z niej.
    Przykład : ten od wina , nie zapłacił , nie rozliczył się to go od razu wyrzucono z rodziny , wykreślono z Fb . Zapłacił to wrócił w łaski .

  • gość 2019-11-02 13:33:50

    W Strzyżowcu impreza została zatrzymana ze względu na to że nikt nie widział trasy gdyż było dużo kurzu w powietrzu ponieważ były w tym okresie były upały i sucho na torze. Organizator dbał o bezpieczeństwo uczestników a grupa Jelenia Wraków zaczęła kręcić borutę żeby wyeliminować Karkonosze, a organizatora Karkonoszy wsadzić za ewentualny wypadek podczas imprezy. Im więcej takich imprez to uczestnicy i kibice są zadowoleni. A organizatorzy powinni współpracować albo nie mówić jeden na drugiego. Żadna nowość z tymi niewybuchami na tym terenie bo to przecież teren byłego poligonu wojskowego.

Dodajesz jako: |